Aquabio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az óceán - minden élet bölcsője - felbecsülhetetlen forrása a bizonyítottan hatékony aktív öregedés gátló alapanyagoknak. A System Thalasso mindezeket egyesíti egy újszerű, regeneráló, vitalizáló kúrában az igényes bőr számára. Stimuláló hatású hidratáló, az igénybevett, fakó bőr számára. Az algából, tengeri sóból, E vitaminból, édesköményből, laska gombából és koffeinből álló pazar tápláló és védő készítmény stimulálja a sejtaktivitást, csökkenti a ráncokat, a redőket és a fáradtság jeleit.

Lidu

2014. május 23.

Mintát próbáltam belőle, elég durva ánizs illata van, bár érdekes módon nem zavaró, és engem nem is irritált, pedig nem viselem el a túl szagos dolgokat a fejemen.
Ilyen könnyű gél állaga van, nem az a tömény zsíros valami amit szintén nem szeretek. Engem tök jól hidratált, szóval teljesen pozitív a benyomásom,nem lettem tőle zsíros,stb. Gondoltam megnézem,hogy mennyibe kerül, mert nem tudtam róla semmit, háát dobtam egy hátast a mülliben. Felülröl súrolta a tízest. A drágább kencéket általában mindenhol reklámozzák, ezt a márkát még nem láttam sehol,így szerintem nem is nagyon fogják venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!