Aquafresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Cukrok lebontásából származó savak elleni védelem. 8 előnye: egészséges íny,friss lehelet,fogszuvasodás elleni védelem,fogzománc erősítése,felszíni elszíneződések eltávolítása,harc a lepedék ellen,antibakteriális hatás,nagyszerű íz.

kvitta.girl

2015. szeptember 16.

Az hogy mennyire véd a cukrok ellen nyílván nem tudom véleményezni, még ha ez miatt is vettem meg mert sajnos üdítőkből nem iszok keveset, de tegyük fel tényleg használ és nem csak reklám szöveg. Mindenesetre nekem hatalmas pozitív hogy az érzékeny fogaimat nem bántja, az is hogy kellően habzik így alapos tisztítást tesz lehetővé, valamint az is hogy kellemes mentol íze van nem marja szét a szám még is friss a leheletem tőle és az ára is baráti. Próbáltam már sokkal drágább kb 4x ennyibe kerülő fogkrémeket és nem véletlenül váltottam, nem minden az ár úgynézki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6

Sorbitol h 1 1