Aquafresh

Ár:   475 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2015. június 24.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Láthatóan fehérebb fogak.

Ennie86

2017. július 5.

Elektromos fogkefével használom és tisztábbnak érzem tőle a fogaimat. Talán egy icipicit fehérít is. :) Én meg vagyok vele elégedve. Nem marja szét a menthol íz a számat, mégis friss lesz a leheletem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

kisenikoke

2017. április 8.

Imádom! A legjobb fogrem szamomra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Imádom! A legjobb fogrem szamomra!

CandyAndi

2017. március 14.

Én nem vettem észre, hogy fehérebbek lennének a fogaim. Szeretek fogkrémekkel kísérletezni, és végre ez igazán jól habzik! Az íze is kellemes, nem túl erős, pont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

rnikolett

2016. november 3.

Nekem nagyon tetszik. Tényleg nagyon kellemes az íze is. Első használatkor meg is lepődtem hogy milyen fehérek lettek a fogaim. Az ára is teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

mujerconfused

2016. április 18.

Tényleg fehérít egy picikét és nem olyan erős, hogy csípjen, teljesen ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Tényleg fehérít egy picikét és nem olyan erős, hogy csípjen, teljesen ok.

dina0611

2016. március 5.

Már az első használat után fehérebbnek láttam a fogaimat és tényleg nem mar. Kellemes ízt hagy a szájban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

umpalumpa

2015. június 17.

Intenzívebb fehérítő fogkrém után használom már egy ideje és úgy látom, érzem szépen megmarad a fehérebb, tisztább fog látvány és érzés. Szeretem, hogy nem marja szép a számat, míg mosom a fogamat, mert nem annyira erősen mentolos. Nem érzem a szemcséket, így fogselymet belemártva is tudom a közöket tisztítani. Azon kívül nem műanyag, hanem természetes a dörzsanyag, ami szimpatikusabb. Remélem kapok még legközelebb is, ha ez a tubus elfogy, ugyanis sokszor járok úgy, hogy eltűnik a boltok polcáról, ami bevált egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 17.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6

Sorbitol h 1 1