Aquolina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. február 26.

Kategória:   Tusfürdők

Finom összetevők izgalmas keveréke, mely a legérzékenyebb bőr számára is megoldást nyújt a kényeztetésre.

Kardvirág

2014. március 9.

Tényleg fantasztikus krém karamell illata van...a flakonban...de használat közben kijön egy ilyen plusz mű illat, nem tudom hogy írjam körül, engem nagyon zavar. Ezelőtt csak kókuszos termékeknél éreztem ezt a plusz illatot használat közben, ezért is nem veszek ilyen dolgokat, hiába nagyon finom az illata a flakonban. Olcsónak nem mondható, de elnézném ha nem lenne ez a fura illat használat közben. Így én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

cingarela

2012. augusztus 4.

Isteni finom illata van, de pofátlanul húzós az ára..............sajnos:( Az illatáért 5* az áráért 1*

Kedves Anna28, én az Auchanban illatoltam (meg is lepődtem, mert nem hittem, hogy pont ott találkozom vele, ugyanis engem is érdekelt, de ennyiért már nemigen), tehát ott is kapható, pl. a Budaörsiben, vagy nagyobb Auchanokban is biztos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

havasfebruar

2012. május 25.

Isteni! Igazi karamellkrémbe burkolózik a fél lakás, ha ezzel tusolok! :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 25.

doramora

2012. február 8.

Nagyon jó, finom illatú, olyan mintha igazi karamell lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Nagyon jó, finom illatú, olyan mintha igazi karamell lenne :)

wishes

2011. december 4.

Sűrű állagú, intenzív illatú tusfürdő. Nagyon jól visszaadja a krémkaramell illatát, nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 4.