Aramis

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az Aramis által 2013-ban piacra dobott, uniszex orientális illat.

Fejjegyek: oregano, sáfrány és lonc; szívjegyek: török ​​rózsa, mirha, styrax és levendula; alapjegyek: labdanum, pézsma, ámbra és olibanum.

Ár: 2.500 Ft 10 ml, 1.300 Ft 5 ml +ptk , Eladó: Szofijaa
Állapot: 5 illetve 10 ml kifújva mini parfümszóróba az utalást követően, Helyszín: -, fizetés: utalás után postán maradóra küldöm vagy foxpost

Verona5

2018. április 22.

Már ritkaságszámba menő darab sajnos. A nem rózsarajongóknak, mint én, is gyönyörű élmény ő a savankás tömjénes- mirhás rózsájával, teljesen elvarázsol, elvisz a mesebeli basa rózsakertjébe. Málni és Musil leírásai nagyon tetszenek róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 22.

Seahorse82

2017. január 22.

Ahány orr és bőr, annyiféle benyomás egy illatról. Először is az üveg gyönyörű. A sötét folyadék valami erős füstölős illatot sejtet. Felfújás után én a rózsát érzem dominánsnak, viszont itt meg jegyezném, hogy ne olyan rózsaillatot képzeljünk el, amit a nénikék hordanak. Rózsaolajos illat de modern módon. Én több fűszert képzeltem hozzá, és a füstölőt sem érzek. A jegyek szépen kiegészítik egymást, viszont a rózsa körül forog a koncepció. Kicsit lecsendesedik a bőrön és egy nem túl harsogó illat marad utána. Szerintem érzéki, sokan nem szeretik az ilyen illatokat, viselője különleges egyéniség benyomását kelteti. Azoknak ajánlom, akik mernek kísérletezni az orientális illatokkal, mert ez nem is durva, mint mondjuk egy Sisley d'orient. Kezdő orientalistáknak és keleti/arab világ illatait kedvelő hölgyeknek!

Update: elég tartós, reggel használtam és most délután is érzem magamon. Finom rózsaillat vanília alappal. Legalábbis rajtam. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

buzasannamari

2016. november 10.

Nagyon szeretem az illatát, és az ár/minőség kategória is kiváló. Az én bőrömön hosszan tart. Sajnos sehol nem látom, hogy mintát lehetne rendelni belőle, mert azért ajánlott letesztelni vásárlás előtt. Én vakon vettem, és nem bánom: az egyik kedvencem. Én is érzem benne az oud-ot, furcsa... mert valóban nem tartalmazza. És igen: szigorúan 30-35 éves kor fölött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 10.

Lilu

2016. március 29.

Először beleestem, imádtam, feldobott... már majdnem megrendeltem, de most meg émelyít, túl édes, nem esik jól. Lepontozni nincs szívem, ha valaki alapból nem rajong az édes illatokért, csak óvatosan a rendeléssel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 29.

Málni

2015. szeptember 17.

Én csak mintát kértem belőle, mert nem rajongok a rózsáért, de mégis kíváncsivá tett az Aramis orientális parfümje, emellett az üvege ígéretes, az ára is megkapó.
Kikentem, és jött a sokk, tömény, erős rózsaolaj és mirha, amitől egy picit ódon, kesernyés-gyógynövényes (ital) illatú először, később édeskésebb, ámbrás-balzsamos rózsa dominál leginkább. Nem mondanám, hogy büdös, csak szokatlan lehet elsőre a kevés arab-indiai olajokat tapasztalt orr számára. Pár óra múlva, a rózsa eltűnik és helyébe száraz, totál nemtelen tiszta oud költözik, pedig nem is tartalmaz oudot:) Meglepően jó minőségű, sokkal olajosabb, nem annyira karcos mint pl. a Rasasi féle rózsa-füstölő illatú parfüm (Khaltat oudh). Ízléses üveg és tartalom jellemzi, így mindenképpen ajánlott az orientális illatok, füstölők, rózsa és oud szerelmeseinek.
Fiatal lányokon nem igazán tudnám elképzelni, kell hozzá egy kor vagy stílus, habár egy szép sötét hajú, barna szemű indiai-arab lánykán kétségkívül működhetne:)
ui: az édeskés ámbrás-rózsás illata emlékeztet az M7 absolu-ra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

ui: az édeskés ámbrás-rózsás illata emlékeztet az M7 absolu-ra:)

Musil

2014. augusztus 12.

Volt egy elég határozott elképzelés a fejemben, hogy milyen illatra számítok. Valami bazi nehéz arab parfüm, füstös rózsaillattal, amire számítottam. Na ez bejött, mínusz a füstölő! Huhú, elképesztő csoda ez a parfüm! Nem is ajánlom senkinek, ne vegyétek, hadd legyen mind az enyém! Orientális illatok kedvelőinek vastagon ajánlott!
Abszolút ilyesminek képzelek egy arab parfümöt, csak bazi erősen füstös változatban, ezért nagy valószínűséggel ki fogom próbálni Shalimar EDT-vel vagy Tom Ford Sahara Noir-jával!
Egyébként imádnivaló, hogy fa kupakja van az üvegcsének!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Egyébként imádnivaló, hogy fa kupakja van az üvegcsének!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Cinnamate, Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral, Limonene, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.