Ardell

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kiszerelés:   3,2 g

Kiemelkedő innovatív formula, elsősorban a szemöldök megfestésére. Jól megtapad a bőrön, és a szemöldökszálakon is jó a tapadása. Egyenletes a fedése.

3 színben elérhető

Ardell Professional Brow Paletta Dark
Ár: 2500 Ft , Eladó: Battike
Állapot: 1-2 alkalommal hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
angry

2018. augusztus 16.

TÖKÉLETES, tartós, nem kenődik el, nagyon könnyű vele dolgozni, nem szárad ki mint más pomádék, régóta használom nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Andzsella

2018. február 11.

Sötét barna árnyalatban van meg. Nagyon jól ki lehet tölteni vele a szemöldököt, a szemöldökecset/fésű amit hozzáadnak nagyon pedig nagyon jó. Könnyen lehet vele dolgozni, nem maszatolódik, kivéve ha szemhéjtusként próbálod használni :D Legjobb szemöldök termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

adab

2017. szeptember 22.

3500 ft-ért szereztem be,a sötét barna árnyalatotmár 1 éve megvan semmi baja nincs ám az én fekete szemöldök szálaimra igaz még mindig kicsit világos de mindig csak keveset használok beklőle,átlagban jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Ssolya

2017. március 17.

A lehető legjobb dolog ami a szemöldökömmel történhetett. Eddig rengeteg terméket kipróbáltam a szemöldökceruzától, a porig mindenfélét. Ennek van a legtermészetesebb hatása. Én a medium brown árnyalatot használom. Aggódtam, hogy picit világos lesz, de tökéletes. Nem kenődik el, ha hozzáérek, tartós, nagyon könnyen kezelhető, szépen lehet vele formázni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 17.

acsewy

2017. február 11.

sötétbarna árnyalatban van meg és nagyon szeretem, könnyű használni bár a hozzá tartozó ecset számomra nem elég precíz, minden más téren nagyszerű

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

NikolettaV

2017. január 6.

Én nagyon szeretem ezt a pomádét, könnyű vele dolgozni és tartós is egyben. Az ecset, ami hozzá járt szintén szuper! :) Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Eve90

2016. december 10.

Nagyon szeretem, szép és természetes hatású szemöldököt lehet vele készíteni. Természetesen óvatosan kell vele bánni, mivel erősen pigmentált. Nekem Blonde árnyalat van meg, ami tökéletesen illik a szőke hajamhoz. Én nem a saját ecsetével használom, de az sem rossz. Szerintem természetesebb eredmény eléréséhez vékonyabb ecsetre van szükség. Nagyon tartós, a nap végén a szemöldököm ugyanúgy néz ki, mint reggel felvitel után. Egy idő után elkezd beszáradni, akkor érdemes egy pici babaolajat tenni hozzá és újra a régi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Michelle

2016. október 1.

Dark brown árnyalatban használom. A szemöldököm szinte fekete, ezért korábban inkább világosabb árnyalatokat választottam, hogy nappali fényben ne legyen túl sötét és szigorú a végeredmény. Ebből azonban nyugodtan merem azoknak is ajánlani a sötétbarnát, akik eddig hasonló okból kerülték a karakteresebb színeket, mert ezzel nagyon finoman is lehet árnyalni, szép, könnyed, nappali fényben is természetes hatást lehet elérni. A tartóssága jó, estére ugyan megkopik egy kicsit, de még mindig vállalható marad. Tényleg egyenletes, nem foltos, nem csíkos, nem maszatolódik, de én nem szoktam a szemöldökömet piszkálni. Ha valakinek megvan ez a szokása - akkor nem tudom. Az én szemöldökömet hosszú, erős, sötét szálak alkotják, elég sűrű is (azért hál' Istennek nem brezsnyevi értelemben), így egy átlátszó fixálót még rendszerint felviszek rá, de akinek rövidebbek, lágyabbak a szálak, esetleg fixáló nélkül is szépen tarthatja a formát. Nem nagy mennyiség, de valószínűleg hosszú ideig elég lesz, mivel nem használok sokat egyszerre. A hozzá kapott ecsettel viszem fel, az is kellemes, ügyes darab, és pont jó utazó méret. A szemöldökceruzákat nem szeretem, a poroknál szerintem fényévekkel jobb, és nekem kiváló alternatíva lett az Anastaisa Dipbrow-ra. Úgy látom, egyelőre ez marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 1.

zsofula

2016. szeptember 29.

Upd.: összeugrott a festék az üvegcsében. Semmi baja a színének, simán lehet használni, csak van körbe 1 milliméter luft. Mint az aszott szilva.

A szőke színű pont jó lett, szeretem. Nagyon szép, határozott vonalakat lehet vele húzni, meg kitölteni a lyukakat. Hasznos cucc. Makeupplaza oldaláról rendeltem, kb két nap alatt meg is jött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

szabinka90

2016. augusztus 23.

Csoda! Imádom! Nagyon természetes hatású szemöldököt lehet vele készíteni és egész nap tartós. A kis ecsettel használom, amit adtak hozzá, szerintem szuperül lehet dolgozni vele. Nagyon kevés kell belőle, remélem nem szárad be és sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate
Szilikonok: Polysilicone-11, Cyclopentasiloxane, Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Felületi hártya képző anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.