Argital

Ár:   1870 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A pattanásos és aknés bőr gyengéd ápolására szolgáló növényi szappan tisztító hatását a tengeri zöldagyagnak és az értékes esszenciális olajoknak, védő hatását a propolisznak, tápláló és stimuláló hatását a méznek köszönheti.

hajasbaba

2015. június 24.

Nagyon jellegzetes erős illata van, sokaknak nem is tetszhet. Viszont a későbbiekben már nem éreztem olyan intenzívnek, mint az első 1-2 használatkor, mikor még az egész fürdőt beillatosította. Normál bőröm van, és engem egyáltalán nem szárít. Ha ki is jön valami az arcomon, azzal gyorsan végez a propolisz és méz tartalma miatt. Úgy veszem észre szereti a bőröm. De ha elfogy lehet visszatérek inkább a tusfürdőhöz és arctisztító krémhez, valahogy nem éreztem rá erre a szappanos mosakodásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.