Argital

Ár:   3120 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Zöldagyag géllel és vadárvácska kivonatával. Kiegyensúlyozó, bőrbarát hatás. Argital vadárvácska krém  kiegyensúlyozó hatású arc- és testápoló készítmény, nyugtatja, szélsőséges állapotokban normalizálja a bőrt. Tengeri zöldagyag gélt és vadárvácska kivonatot, körömvirág-kivonatot és értékes illóolajokat (levendula, geránium, citrom, citromfű) tartalmaz, melyek elősegítik a bőr kiegyensúlyozott működését.

• Allergiára hajlamos bőrre
  • Korpás szeborreás bőrállapotra
  • Pikkelysömörös tünetek enyhítése

pottompanna

2017. április 15.

Majdnem fél éve használom ezt a krémet, kombinált, t-vonalban zsíros, szemöldöknél és orr mellett száraz bőrömre. Hihetetlenül szépen rendben tette a bőrömet! Imádom!! A szárazság teljesen megszűnt, ugyanakkor nagyon könnyen beszívódó krém, nincs zsíros utánérzés. A krém maga hófehér, lágy illatú, nem hivalkodó, kicsit citrusos, nekem tetszik. Az állaga nagyon krémes, kicsit kenőcs fílingje van, de nem bánom, mert nagyon hatásos. Ősszel és télen kb babnyi mennyiséget használtam. Most, hogy melegebb van, most csak pici borsónyi mennyiséget, és azt is nedves (!) arcra és kézzel viszem fel, így ezt a pici mennyiséget könnyebb egyenletesen eloszlatni az arcomon, és ezzel a kis mennyiséggel bőven hidratál, viszont nem zsírosodik át a melegebb idő ellenére sem. Nekem nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

zorica85

2016. december 23.

Most télire váltottam erre a krémre biola paradicsomos gélről. Még csak egyszer kentem, az illata finom citrusos és tartós, de nekem talán túl sok a kombinált bőrömre. Beszívódott pillanatok alatt, de mégis nehéznek éreztem az arcomon. Azért még próbálkozom vele, mert a gél kevés ebben a hidegben, elkezdett hámlani az orrom emiatt gondoltam hogy egy tartalmasabb krémre lenne szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Wandus

2016. június 27.

Imádom télen. A kombinált bőrömet harmonizálja és hidratálja. Nyáron túl sok, ekkor másra cserélem. Az illata markáns, de természetes növényi illat. Az állaga finom krémes, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Lásd denaturált alkohol.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!