Aritaum

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fehérítő és ránctalanító hatású BB krém, magas fedőképességgel.

2 árnyalatban kapható: 01 Light Beige, 02 Natural Beige

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++ - natural beige
Ár: választható ajándék vásárlás mellé , Eladó: zagnes89
Állapot: pár alkalomra elég, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost
Bereczramona

2019. július 2.

- Tényleg nagyon jól fed.
- A színe sárgás, ami ritka kincs. Sok alapozónak, bb krémnek rózsaszínes a tónusa. + világos, ami szintén pozitívum.
- kissé ragacsos, viszont ennek ellenére, ha fixálom, nem csúszik el az arcomon (kibéve a szemüvegem orrészénél, de ez sajnos mindegyik alapozónál/bb krémnél így van.
- nehéz az állaga, inkább alapozó szerű, mint bb krém, de ez a koreai bb krémek többségére igaz.
- tartós.
- újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

- Tényleg nagyon jól fed.
- tartós.
- újravevős.

csaxi13

2018. november 10.

Az egyik kedvencem! A színe nagyon világos, sárgás-neutrális, majdhogynem tökéletesen passzol hozzám, ami nagyon nagy ritkaság. Valóban sűrűbb állagú, szépen terül az arcomon, BB krémhez képest erős fedéssel. Nekem nem emeli ki a száraz részeket, emellett a pattanásokat és a pirosságot is szépen elfedi. Egész nap jól tartja magát, nem mászkál el, nem lesz durván fényes, szép marad a nap végéig. Annyira nagy kedvencem, hogy már egy tartalék tubust is beszereztem belőle, nyárra pedig a sötétebb árnyalatot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

_zsulu_

2018. szeptember 24.

Alapozó/BB kísérlet kb. kétezredik alanya. Sajnos nem lettünk jóban így eladtam 2 hét használat után. 2-es natural beige színben vettem meg, nagyon világos, -nekem éppen határeset volt nyárra- neutrális, enyhén sárgásba hajló alaptónusú. Sűrű, jó közepes fedésű (nem mondanám full-nak a nevével ellentétben,igaz nem nagyon építgettem). Rajtam mattra száradt a nyári zsírosbödön fej ellenére és pont ez volt a bajom vele. Valahogy azt vettem észre,hogy a nehezebb matt alapozók/bb-k nem jönnek ki a zsírosodó bőrömmel. Ahelyett,hogy felszívná a zsírokat és elegyedne, valahogy szétvált rajta és foltos lett a végeredmény a nap felénél. Ennek megfelelően nem is volt tartós sajnos, kopott foltokban. Ár-érték arányban viszont jó vétel, hatalmas kiszerelés, akinek színben/állagban megfelel, annak kincset érhet. Nekem így csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

anna990

2018. március 1.

Oh my Brush Vikinél olvastam róla, az ő értékelése alapján nekem is jó választásnak tűnt...Nem lett az. Ez egy sűrű, fényes finisű, nagyon erős fedésű BB krém, amit én nehéznek és fullasztónak érzek a bőrömön. A tartóssága sem az igazi, a T zónámon 2-3 óra elteltével már átzsírosodott és foltokban eltűnt, az erőteljesebb vonalaim mentén (pl nazolabiális redő) pedig összeállt, nem létező ráncokat hangsúlyozva ki.
A bőrszínem NC10-es MAC skála szerint, így a 01 Light Beige árnyalatot választottam. Ez valamivel sötétebb, és szürkébb is annál, ami megfelelő lenne. A nyakamhoz képest valahogy lilás tónusú tőle az arcom, a megszokotthoz képest fakóbb benyomást kelt, máshogy mutat rajta a smink, és ez, bár nem ordítóan szembetűnő, engem nagyon zavar. Miután megérkezett, kipróbáltam egyszer itthon, meg lehúztam benne egy munkanapot, és ment fel az eladók közé.
Azért adok neki 3 csillagot, mert esti rohangáláshoz oké lehet, amikor már sötét van kint, és az embernek gyorsan magára kell kennie valamit. Meg hát ugye ennél sokkal rosszabb termékekkel is találkozni ennél több pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

clara12

2018. február 15.

Sűrű, krémes állagú BB krém, amelynek meglepően erős fedése van, erős közepesnek mondanám. Szépen terül száraz bőrön és kellő hidratálás mellett a nap végén is szépen mutat, nem emeli ki a száraz részeket. Irritációt, pattanásokat, mitesszereket nem okozott. Az illatanyag és a kémiai fényvédő miatt nem venném újra, valamint a szín sem megfelelő. A világosabb árnyalatot vettem meg, NC15-nél világosabb sárga alaptónusú a bőröm, ez picit sötétebb és kevésbé sárga, mint amire nekem szükségem van, de elfogadható volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Lolychan

2017. december 26.

A véleményem írása közben jövök rá, hogy ez nem egy alapozó, de sebaj. :D Az a vicces, hogy tényleg abban a hitben éltem, hogy ez egy alapozó, olyan jó a fedése. El kellett volna olvasnom rendesen a leírását. :D Imádom egyébként, kedvenc "BB krémem", mert szerintem többet tud, mint egy BB krém, sőt, még többet, mint egy közép vagy magas árkategóriás alapozók. Púderrel szoktam fixálni, mert nekem az orrom mindentől fénylik (kajafüggő sajnos), de szerintem normál bőrűeknek anélkül is lehet. Eddig csillagos ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

tara95

2017. október 10.

Nekem ez már egy kicsit drágább termék, ennek megfelelően álltam hozzá a teljesítményéhez. Gyönyörű színe van, nem pink, nem olíva, az a fajta sárgás-neutrál ami nekem tökéletesen a nyakam tónusa. Egy borsónyi szépen eloszlatható, a fedése közepes-erős közepes, mégis nagyon lágy és könnyedén eldolgozható én cushion szivacsot használok mostanában. Bőrfénye van aminek nagyon örülök, mert kezdett sok lenni mostanában az ázsiai ragyogás...ezzel a bb-vel a nap végén olyan a sminkem mint egy hidratáló változattal a felkenés pillanatában. Nagyon természetes, engem nem szárít, nem emeli ki a szárazabb részeket. Egy átlag sulis rohanós napot hibátlanul bírt, az orromon kopott meg picit de ezt az állandó fújás miatt nem veszem figyelembe. Mivel ilyen szép világos és kissé kontrollálja is a faggyútermelésem, jóban leszünk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Pulykatojás

2016. május 1.

Nagyon jó bb krém, de nekem kicsit világos. Lehet a 2. számút kellett volna megrendelnem. De azért elhasználom. Télen jó lesz. :) Ha nem számítom a színbeli mellényúlásom, meg kell adnom az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

totkata

2015. május 14.

Három hete használom napi rendszerességgel, az első napokban átfényesedett délutánra a homlokomon, aztán ez valahogy megszűnt mostanra. Nagyon jó alapozó. A natural beige árnyalatot vettem meg, és nekem tökéletes. Bőrhibára viszek fel még egy réteget, de szerintem kevés is nagyon jól fed. Alaposan aláhidratálok (mizon first essence, snail cream, napvédő), így nem szárítja ki a bőröm egyáltalán. Az spf50 különösen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

steffy

2014. szeptember 13.

Nagyon-nagyon jó BB krém, ami inkább már-már alapozó hatású. Egy bajom van csak vele, hogy a színe (natural beige), nagyon nem áll jól, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Collagen, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Trimethylsiloxysilicate, Cetyl Ethylhexanoate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Tribehenin, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Hexylene Glycol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Zinc Oxide, Isoamyl P-Methoxycinnamate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: CI 77492, Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.