Aritaum

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 30.

Ár:   $8
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

90 árnyalatban kapható

Funnyface

2017. november 30.

Sokáig kerülgettem, de végül rendeltem egy szürkés-zöld selyemfényű árnyalatot. Elégedett vagyok vele, jó minőségű termék. Nem olyan durván pigmentált, ahogy a nyugati szemhéjpúderektől elvárjuk, viszont a keleti termékek között erősen pigmentáltnak számít. Lehelet vékony rétegben is szépen, foltmenetesen felvihető, amit gyönyörűen lehet építeni. Hétköznapokra inkább ajánlanám ezt a terméket, drag queen sminket nem lehet vele készíteni. Nem poroz, nem potyog, szépen a helyén marad. Nem vettem észre, hogy a nap végére különösebben összegyűlt volna a szemhéjredőmben. Rengeteg izgalmas árnyalatban kapható mattaktól, a csillámosokig. Aki egy-két árnyalatból megoldja a mindennapi sminkjét érdemes ránéznie ezekre, könnyen összeválogatható árnyalatok vannak. Ha nem lenne annyi palettám, biztosan bevásárolnék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Emolliensek: Trioctyldodecyl Citrate, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate, Xanthan Gum, Dextrin Stearate, Polysorbate-80
Fényvédők: Titanium Dioxide, Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Polysorbate-80
Színezékek: CI 77491
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.