Armonia

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Nita075, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az Armonía BB krémének koncepciója a már jól ismert, több funkciójú BB krémek elgondolásán alapszik.

Az Armonía is megtartotta azt a célkitűzést, hogy egy lépésben lehessen hidratálni és egységesíteni a bőr felszínét, de további előnyként hozzáadta az összetevők természetességét és a könnyű textúra miatti rendkívül egyszerű használatot. Az Armonía BB krém használatával csökkenthető a reggelente használt bőrápoló krémek száma, mégis megtartva azok hidratáló és bőrsimító hatását.

Természetes formula
Az új BB krém parabénmentes, szilikon mentes és PEG-mentes, valamint kettős funkcióval rendelkezik: színezett krém, amely egységes, tökéletesen hidratált bőrfelületet eredményez. Az Armonía új BB krémje a mindennapi hidratálás és a smink alapozás hatékony kombinációja!

A készítmény egyik összetevője a „Glycyrrhiza Glabra”, az édesgyökér kivonat, amely tovább gazdagítja az aktív hatóanyagokat, így gátolva azokat az enzimeket, melyek a bőr melanin termelését szabályozzák. Manapság ez az összetevő áll azoknak a kutatásoknak a fő célpontjában, melyek a depigmentáló szerek eredményességét vizsgálják a kozmetikumokban.

Színválaszték
Két színárnyalatban kapható, világos és közepes tónusú bőrre.

riakor

2019. március 21.

Kellemes illatú és állagú, könnyen kenhető krém. Többnyire tavasszal, ősszel használom, mert télen kicsit masszívabb krémet viszek fel, nyáron pedig általában semmit. Nem szárít, egyenletes bőrszínt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

barbaraliszi

2018. július 1.

Kellemes állagú, könnyen eldolgozható. Nagyon szeretem. Pont annyira fed, amennyire egy BB krémtől elvárható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

bpanni93

2017. szeptember 13.

A legeslegjobb BB krém amit valaha próbáltam. Kellemes az illata és az állaga. Könnyen eldolgozható és egész nap megmarad a hatása is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

flamingo-80

2017. augusztus 27.

Kellemes csalódás ez a krém. A BB krémekkel eddig nem volt nagy szerencsém, többnyire szárították a bőröm. Ehhez is keverek ugyan egy pici hidratálót, de jobban tartja estig a hidratált érzést, mint sok más BB krém. Az illata lehetne kevésbé erős, de ez a márka többi termékéről is elmondható. Az előttem szólókkal ellentétben én pont hogy örömmel vettem, hogy csak enyhén fed, nagyon szép, természetes hatást varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Nikozia

2015. március 1.

Két pont, mert nem tesztel állatokon és nincs benne káros anyag, mindemellett pénzkidobás. Fedőképessége nulla, felkenés után csillog-villog az arcom, bőséges púder kell hozzá. Hidratálni hidratál, de ennyi, valószínű azért nem szereti az arcom, mert zsíros bőröm van, de hasonló bőrtípussal rendelkezőknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

szeligne.zoka.krisztina

2013. június 18.

1 hónapja használom. Nagyon könnyű a felvitele és egyből beleolvad a bőrbe, nagyon kellemes! Szép, egyenletes bőrszínt eredményez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 18.

gkiss.timea

2013. május 15.

Az Armonia játékban nyertem ezt a krémet, amit ezúton is köszönök. A világos árnyalatot választottam, ami annyira nem is világos, a bőrömhöz jól alkalmazkodik. Kellemes állaga van, könnyű felvinni. Szépen kisimította, puhította a bőröm. Több BB krémem is van, és azok alá azért szoktam hidratáló krémet is használni, de ennek a krémnek olyan jó a hidratáló hatása, hogy nem kellett aláhidratálnom. Amiért négy pontot adok csak, hogy lehetne kicsit erősebb fedő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Szütyő Beauty blog

2013. április 22.

Teljesen új volt számomra a termék, de elég sok elvárással kezdtem neki a használatának a leírása alapján. Állagra krémszerű, jól kenhető. Se nem sűrű, se nem folyós, pont jó az állaga, az eldolgozása kellemes, nem macerás. Az első amit észrevettem, hogy a fedése nem túl erős, a nagyobb bőrhibákkal például nem birkózik meg, de gyönyörű bőrképet varázsol; többen is megjegyezték milyen szép a bőröm. Tartósnak mondható, bár szükség van púderre, hogy ne csillogjon annyira a bőrömön. Az illata kellemes krémes-púderes számomra ideális, de volt a környezetemben aki megjegyezte, hogy mi ez a fura krém illat, van akinek erőteljes lehet. Azért adok csak 4 csillagot, mert én nagyobb fedést vártam, de bőrkép tökéletesítésre szuper termék, és nem utolsó sorban 'természetes' is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.