Aroma Greenline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bioleves, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

széva

2013. január 15.

Nekem nagyon jó ez a tusfürdő,már tél végén mindig vakarództam bár mivel fürödtem,ettől viszont nem viszket a bőröm.Érdemes kipróbálni,bár most a rossmannál kilistázták és valószínű megszűnik,hát én sajnálom minden esetre bespájzoltam :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 15.

knoemi88

2013. január 15.

Kemény 230 Ft-ot adtam érte, kb. annyit is ér. Jó, nem szárítja a bőröm, ezért az 1 pont, de amúgy semmi illa nincs, még fürdés közben sem! Nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

ancsibancsi

2012. július 10.

Finom nagyon az illata, jól habzik, az ára is megfelelő, csak engem szárított. Kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.