Aromatica

Ár:   $21   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzzzsi, Módosítva: 2019. október 7.

Ár:   $21
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Könnyű és friss kondicionáló, mely a hajat finomabbá, egészségesebbé és vastagabbá teszi. A babassu és a moringa olaj hidratálja a hajat, míg a rozmaring, a bhringraj, a koriander és a biotin simává és rugalmassá teszi.

Szilikon és szulfátmentes, friss gyógynövény illatát a 100%-ban természetes illóolaj keveréktől kapja.

zsuzzzsi

2019. december 10.

Egy flakon elhasználása után úgy döntöttem nem veszem újra. Az illata nekem kifejezetten tetszik, és a hatása sem olyan rossz rövidtávon, mosás után elégedett voltam vele, de ha őszinte akarok lenni, akkor a hajam általános állapota a balzsam használata alatt romlott, kevésbé fényes, jobban gubancolódik. Én ezt a termékeben lévő alkohol számlájára írom, de mindegy is mitől van, többet nem kísérletezek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

HCHB11Cl11

2019. október 19.

1 mintát próbáltam ebből. Nagyon erős rozmaring illata van, nekem ez nem annyira tetszett, de nem irritálta a fejbőröm. Végül érezhetően puhább lett a hajam, bár azért nem volt látványos szuper hatása. Ennél többet nem nagyon tudok hozzátenni. Nem tudom más hajkondicionálók milyenek, vajon ez sokkal jobb-e mint a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Antioxidánsok: Pinus Densiflora Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>