Aromax

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Nimras, az összetevőket feltöltötte: suti-flower, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas szőlőmagolaj-tartalma hatékonyan és tartósan hidratálja a bőrt, védi a külső környezeti hatásoktól. Javítja a bőr simaságát és rugalmasságát, regenerálja a kollagén szöveteket. Hatóanyaga egyike a természet leghatékonyabb antioxidánsainak. A speciális, madagaszkáriacmella kivonat hatására ellazulnak az izmok, a bőr kisimul, a szarkalábak halványodnak.Homoktövis kivonat tartalma gyulladáscsökkentő hatásával nyugtatja az éjszaka megpihenő bőrt.

krisztinafodor01

2018. március 12.

Teljesen jó, bár a szarkalábokon csak apró javulást vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Teljesen jó, bár a szarkalábokon csak apró javulást vettem észre.

vikóca69

2016. december 21.

A téli hideg alaposan kiszárítja a bőrömet, ezért valami nehezebb éjszakai krémet kerestem. Megtetszett a neve: Botanica - gondoltam, ilyen névvel csak valami jó lehet a dobozban. Nem is csalódtam benne, mert gyorsan eltüntette a száraz, hámló foltokat, sokkal szebb, fiatalosabb állagú lett a bőröm, pedig nappalra csak egy igazán könnyű hidratálót használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

2016. szeptember 13.

A szenzitív változattal vettem meg anno tavaly, és ezzel igazából nem volt bajom, de a szenzitív nagyon gyorsan bepenészedett (igen, szabályos zöld szőr nőtt benne), így azzal együtt ezt is kukáztam, mert ezek után nem mertem felkenni, és azt hiszem örökre elveszítettem az Aromax arckrémekbe vetett rövid életű bizalmamat. Nem akarok levenni ennek a terméknek a csillagaiból, mert nem tudom, mi lett volna ha használom még tovább, vajon ez is megpenészedett volna rövid időn belül, vagy nem, de fontosnak tartom leírni hogy mi történt a szenzitív változattal (és olvastam, hoyg nem csak én jártam így vele).

2015. július 06.

5-6 napja használom, és eddig abszolút meg vagyok elégedve vele. Én az anti-aginget szérumra bízom, úgyhogy a nappali és az éjszakai krémtől annyit várok, hogy hidratáljon, mérsékelje a vízhiányt és nyugtasson kicsit. Ez ennek tökéletesen megfelel. Kb. borsónyi mennyiséget szoktam a tenyerembe tenni, összekeverni egy fújásnyi Vichy termálvízspray-vel és úgy felkenni az anti-aging szérum használata után. Nagyon jól beszívódik, és reggelre finom puha, hidratált, rugalmas a bőröm. Semmiféle irritációt nem okozott (szemkörnyéken sem), és nem lettem tőle pattanásos, mitesszeres sem, pedig ettől kicsit tartottam az Isopropyl Isostearate miatt. De egyelőre úgy tűnik hogy alaptalan volt a félelmem, szerintem pár nap alatt már kiütközött volna ha van ilyen hatása a bőrömre. Így egyelőre abszolút meg vagyok elégedve vele, szeretem használni, az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

2015. július 06.

Heloise

2015. március 29.

Nagyon elégedett vagyok, szeretem! Először a sok "mérges" krém után szokatlan volt az állaga, hogy tömöttebb, jobban el kell dolgozni, de mostanra úgy megszokram hogy fel sem tűnik. Tele van antioxidánsokkal, ráadásul nincs benne káros és pórus eltömítő összetevő. Utána az Aromax Tápláló olaját használom, egyelőre így tökéletes!

Update: le kell vonjak csillagokat, mert hosszútávon nekem nem túl hatásos. Azt még elnézném, hogy a felkenés után fehér réteg "szárad" az arcomra miután ultra lassan szívódik be, de az már nem tetszik, hogy mióta használom látványosabban ráncosabb a szemem körüli terület. Azért ilyen hamar csak nem öregszem... Ideje egy komolyabb ránctalanító krém után nézzek... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 29.

ani.kiss307

2014. november 23.

Egyszerre vettem meg a nappali sensitiv krémmel,hónapok óta már csak ezeket használom.Estére jó vastagon bekenem az arcom,nyakam,dekoltázst.Gyorsan ,felszívódik,érezhetően jól hidratál,táplál.Sima lesz tőle az arcom,egyszerűen imádom.Eddig ezek a legjobb natúr krémek amit próbáltam.Árban szuper.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

esztycske

2014. március 23.

Életem első éjszakai krémje! Lehet,hogy korán,lehet,hogy későn,de mostanság éreztem először szükségét az éjszakai ápolásnak is,eddig úgy voltam vele,hogy este inkább szellőzzön a bőröm,nem kell rá semmi. Na szóval a krém: kitartóan használom ès nagyon-nagyon szeretem! Sűrű,nehezebben felszívódó,mint a nappali verzió,de reggelre pihe-puha az arcom és kb egy hónapos használat után láthatóan csökkentette a homlokomon a "ráncokat". Eleve ébredés után az egész arcom egészségesebbnek tűnik. Használjátok! Szetessétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propanediol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.