Aromax

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2020. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes eredetű vörösáfonya őssejtet tartalmaz, mely jótékony hatást gyakorol a napozás során, a bőrt érő UV-károsodások okozta bőröregedés tüneteire. Csökkenti a ráncokat és foltokat.

• Vegán, nem tartalmaz állati eredetű összetevőket.
  • Mesterséges színezékektől, illatanyagoktól mentes.
  • Az E- és D- vitaminok táplálják arcbőrödet
  • A hyaluronsav kiváló vízmegkötő, a bőr rétegeinek mélyén újraképzésre serkenti a kollagén- és elasztin rostokat, melyek biztosítják a bőr rugalmasságát és feszességét
  • Zöldtea-kivonat késlelteti a bőr öregedését és a kollagénállomány lebomlását, kiváló antioxidáns és bőrfeszesítő hatású.
  • A természetes aktív szójafehérje összetevő több szinten fejti ki jótékony hatását: fokozza a bőr oxigénfelvételét és stimulálja a sejtek megújulását, komplexen táplálja a bőrfelületét. Energetizáló és méregtelenítő hatású.
  • A rózsavíz összetevőnek köszönhetően a szérum enyhén antibakteriális, tisztító, antioxidáns, bőrnyugtató, hidratáló és nedvességmegkötő is.

Ár: 2600 , Eladó: Aerdna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Halásztelek, fizetés: foxpost +900ft

beucika

2021. április 13.

Tesztelőként jutottam a termékhez.
Vegyes bőröm van.
Nyáron nem nagyon szeretek szinte semmit az arcomra kenni, mert nagyon zsíros lesz a bőröm.
Viszont ez a termék tökéletes.
Nem szárít egyáltalán és nem is zsírosít.
Jól hidratál
Használom reggel és este is.
Újravevős lesz!
Update:
Azóta is használom.
Télen- nyáron tökéltes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Tesztelőként jutottam a termékhez.
Vegyes bőröm van.
Viszont ez a termék tökéletes.
Nem szárít egyáltalán és nem is zsírosít.
Jól hidratál
Használom reggel és este is.
Újravevős lesz!
Update:
Azóta is használom.
Télen- nyáron tökéltes.

clark

2021. április 12.

Kellemes termék, érezhetően jobb lett a bőröm. Nem ragadós, könnyen felszívódik. 1 üvegcse elhasználásával összességében az is lehet mondani hogy feszesebbnek érzem a bőröm - ajánlom. Egy könnyű hidratálót lehet még mellé használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Fiszuli

2021. január 22.

Kicsivel több, mint egy hete használom. Zöld címkés leárazás után jutottam hozzá fél áron. Pont elfogyott a Vichy Mineral 89-em és pont fel kellett volna bontanom a következő üvegcsét, mikor megláttam őt a bolt polcán és jött is velem haza. Mivel nagyon sokan szeretik bírálni a Vichy szérumát, hogy semmit sem ér és drága - nekem viszont személy szerint tökéletes, ezért is vásárolom kettesével - alig vártam, hogy egy IGAZI szérumot használjak, kíváncsi voltam, mennyivel tud többet és miért van lenézve a 89. Egyébként arányában nézve ez az icipici üveg teljes áron egy dekával sem olcsóbb, mint a 89. De nekem így fél áron megérte, hogy megvegyem, már csak a próba miatt is. Nos, a 89-hez képest tényleg tele van mindenféle földi jóval, csak sajnos én ebből eddig semmit nem érzékeltem. Több lépéses rutinba van beillesztve, reggel micellás víz, arcmosás, tonik, ez a szérum, majd hidratáló. Én szemkörnyékre másik szérumot és másik hidratálót teszek. Este micellás víz, arctisztító, egy gyenge arcradír, tonik, ez a szérum, majd az éjszakai hidratálóm, a szemem köré itt is más fajta termékeket használok. Mivel azért volt leárazva, mert hónap végén lejár a szavatossági ideje, egy kicsit bővebben teszem az arcomra reggel is és este is, és teszek bővebben a nyakamra is. Így, hogy nem spórolok vele, nekem egy kicsit ragad, de ez csak addig tart, míg rá nem teszem a hidratálót. Ahhoz képest, hogy mennyivel gazdagabb szérum ez, mint amit eddig használtam, annyit tudok elmondani, hogy talán egy picivel gyorsabban gyógyulnak a pattanás és mitesszer helyek (nekem ezekből már csak "felületi"-ek vannak), viszont a régebbi piros foltokkal egyelőre semmit nem csinált (azoknak a pattanásoknak a helyeivel, amik mélyen, a bőröm alatt gyökereztek és se kinyomni, se eltüntetni nem lehetett őket semmivel sem, még hónapokkal ezelőtt). Több mint a fele megvan még, összesen kb szerintem 3 hétre lesz elég. Szerintem ennyi idő alatt bizonyítania kellene - főleg, hogy teszem magamra bőven - ha csodát tesz, frissítek... de vannak kétségeim. Mindenképpen el kell mondani, hogy kárt nem csinál, az illatát én pl. alig érzem és egyáltalán nem is zavar, nagyon jó a pipettás kiszerelés, tetszik az állaga, talán egy lehelettel sűrűbb csak, mint a Mineral 89, gyorsan beszívódik, a ragacsosság átmeneti, nem veszekszik semmilyen másik arcomra kent termékkel, sminkkel sem. A másik, amit el szeretnék mondani, hogy nekem eddig fel sem tűnt, hogy alkohol van benne, pedig a minden bajos képemet bármi és bármikor kicsaphatja és bizony használtam olyan alkoholos terméket (konkrétan tonikot), ami miatt a homlokomról folyt (!!!) a zsíros tacsak, mintha izzadság lenne. Ez nem túlzás. Nos, ennél a terméknél itt most, véleményezés közben, az összetevőket olvasva jöttem rá, hogy van alkohol benne. Jelét ennek az arcomon nem láttam. Spórolós használat mellett talán 1 hónapot kibír, ha csak arcra keni valaki, akkor 2 hónapot tippelek. Akkor már talán megéri megvenni teljes áron is. De mivel én locsolom szinte magamra reggel is és este is, és másfél hét alatt ennek nem láttam eredményét, így nem valószínű, hogy bármikor is be fogok rá ruházni, maximum, ha még egyszer megtalálom zöld címkés akcióban. A változatosság kedvéért néha használgatnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Anita1978

2020. október 14.

Már vagy a 3. kis üvegcsével használom.reggel este is mehet, szem alá is. Jól beszívódik, jó sminkalap is...háát, nem lettem 20 éves :D, de biztos jobb, mint valamilyen üres krém...az, hogy jó cuccokat használok, majd 10 év múlva mutatkozik meg. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

lulley93

2020. augusztus 18.

A KM-tol kaptam tesztelesre. Bevallom, mikor jelentkeztem, nem neztem meg az osszetevoket, mert hasznaltam mar Aromax termekeket korabban, es lattam/latom, hogy tobb is van, ami illatmentes.
Hat, ez nem az...
A rozsavizben (termeszetes) illatanyag van, ami ugyanugy karos (es sokszor irritalo), mint egy mesterseges illatanyag.
Ezen kivul alkohol is van ebben a szerumban, ami ha az osszetevolista vegen lenne, nem is lenne gond, de 4. osszetevokent az.
Az alkohol miatt egy nagyon gyorsan beszivodo szerum, geles allagu, ami bemasszirozas kozben szinte vizszeruve valik es nagyon gyorsan beszivodik, nem hagy hatra ragacsos reteget sem.
A zold tea kivonat es az allantoin nagyon dicseretesek, de a vorosafonya kivonatot nem igazan tudom ertekelni, mert a phenoxyethanol utan helyezkedik el.
Phenoxyethanolbol maximum 1% lehet egy termekben, igy minden, ami utana szerepel, 1% vagy annal kevesebb mennyisegben van jelen.
2x hasznaltam, kicsit szaritott es “osszekapta” az arcom. Nem a rovidtavu irritaciotol felek, hanem a hosszutavutol, igy elhasznalgatas helyett anyukamnak adtam. Azt mondta, nem rossz, de tenyleg kicsit szarit.

Remelem a marka fog meg sok-sok irritaloanyag-mentes termeket piacra dobni, mert szeretem azokat a termekeiket.💖

Update: latom, sajnos mas szerumjukban is van alkohol, akkor viszont remelem talalnak egy nem irritalo osszetevot a helyettesitesere.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Hat, ez nem az...

timike007

2020. augusztus 12.

Tesztelésre kaptam a KM-től.Zsíros,érzékeny bőröm van,plusz anti-ageningre is szükség lenne 50 felett.Ilyenkor nyáron,nagy melegben csak szérumokat használok és fényvédőt.Nem rossz ez a szérum,szép az INCI-je,az alkoholt nem vettem észre,nyilván a zsírosodásra,pattikra hajlamos bőröm miatt.Számomra"se hús,se hal",különösebb változást nem vettem észre.Valószínű,h.előtte ütősebb termékeket használtam: PC c-vitamin szérumja,koreai hiarulon esszenciák.
Ára,csomagolása jó,ha nem lesz más,valószínű ezt veszem,főként hiarulon tartalma miatt.Ezt is elhasználtam elég hamar.Csodát ne várjunk tőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

tomkogy

2020. augusztus 6.

Tesztelésre kaptam ezt a szérumot. És szeretem! Jó állapotban van az 50+ bőröm, használok többek között hyaluronos szérumot is, amit az én bőröm nagyon szeret. Ennek ellenére első alkalommal egy pipettányi szérumot nyom nélkül felszippantott a bőröm. Este reggel használom, szépen simít, egységesít.

Az alkoholtartalma engem egyáltalán nem zavar. Nem szagolgattam, nem is éreztem az illatán, és egyébként is indokolatlannak érzem a parát, ami például a gyógynövényhatóanyag kivonatoláshoz szükséges mennyiséget övezi. Szerintem ez egy olyan marketingfogás, amellyel ki szerették volna lőni a piacszegmensből a natúr termékeket, és a felgerjesztett alkoholmizériával egy patronnal sikerült.
Visszatérve a szérumra: ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Visszatérve a szérumra: ajánlom!

EngelWhite

2020. augusztus 3.

Hamar beszívódott. Általában esténként használtam, másnap reggelre szinte nem is éreztem, hogy kentem valamit az arcomra. (Jó értelemben, persze.) Nem hagyott ragacsos nyomot, a bőröm is jól fogadta. Összességében kellemes kis termék, szerettem használni. Várhatóan újravásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

werus

Korcsoport: >54
2020. augusztus 1.

Tesztelőkéánt jutottam hozzá én is a termékhez. Kíváncsi voltam a szérumra, mivel vörös áfonya őssejt összetevőkkel rendelkezik és előtte ilyen típusú terméket még nem próbáltam. Kipróbáltam, érdekes volt felvinni az arcra. Különlegesnek éreztem. Hamar beszívódott, nem hagyott furcsa érzést a bőrön. A szérumot reggel és este is kipróbáltam. Érzékeny bőrömre jó hatást tett. A pattanások is hamarabb száradtak az arcomon. Alapvetően jó a szérum, a nagy részét elhasználtam. Külön jó, hogy vegán, mesterséges színezék- és illatanyagmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Szepitesz

2020. július 13.

Tesztelős játékon nyertem a kipróbálási lehetőséget.Először az esti majd a reggeli rutinomba építettem be.Kicsit sűrűbb állagú a hasonló hyaluronos szérumokhoz képest.Először ragacsos de hamar beszívódik.Hidratáló krémet teszek felé.Annyit tud mint a hasonló szérumok.Fura az illata de hamar elillan szerencsére.Kár,hogy alkohol van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Hyaluronic Acid, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.