Aromax

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Aromax-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sztellaaaaa, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2021. november 25.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Aromax, 3290 Ft

Természetes eredetű vörösáfonya őssejtet tartalmaz, mely jótékony hatást gyakorol a napozás során, a bőrt érő UV-károsodások okozta bőröregedés tüneteire. Csökkenti a ráncokat és foltokat.

• Vegán, nem tartalmaz állati eredetű összetevőket.
  • Mesterséges színezékektől, illatanyagoktól mentes.
  • Az E- és D- vitaminok táplálják arcbőrödet
  • A hyaluronsav kiváló vízmegkötő, a bőr rétegeinek mélyén újraképzésre serkenti a kollagén- és elasztin rostokat, melyek biztosítják a bőr rugalmasságát és feszességét
  • Zöldtea-kivonat késlelteti a bőr öregedését és a kollagénállomány lebomlását, kiváló antioxidáns és bőrfeszesítő hatású.
  • A természetes aktív szójafehérje összetevő több szinten fejti ki jótékony hatását: fokozza a bőr oxigénfelvételét és stimulálja a sejtek megújulását, komplexen táplálja a bőrfelületét. Energetizáló és méregtelenítő hatású.
  • A rózsavíz összetevőnek köszönhetően a szérum enyhén antibakteriális, tisztító, antioxidáns, bőrnyugtató, hidratáló és nedvességmegkötő is.

Ár: 3290 Ft , Eladó: Aromax
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

inspiredina

2024. február 18.

Én is kissé vízhiányos bőrömre vettem meg, és valóban szépen hidratált, kevésbé éreztem száraznak a bőröm. Más előnyps tulajdpnságot nem érzékeltem, nálam is szélsebesen fogyott, méretéhez képest kicst drágának éreztem, emiatt valószínúleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 18.

Kamea

2022. május 24.

Az üveg alja felé járok és már megvettem a következőt. Ebből is gondolható, hogy elégedett vagyok vele. Kellemes kis szérum, aminek könnyű helyet találni akár az esti, akár a reggeli, esetleg mindkét arcápolási rutinban. Különösen ebben a tavaszi-nyári időszakban.
Én kezdetben este használtam, de aztán amikor tüzetesebben áttanulmányoztam az összetevőket, láttam, hogy peptidet is tartalmaz. Mivel szinte minden este használok egy könnyed kémiai hámlasztót, így ezt a szérumot átköltöztettem inkább reggelre és azokra az estékre, amikor nem hámlasztok.
Egy alkalommal fél-egy pipettányit használok, ezt masszírozom be, oszlatom el az arcon. A mennyiséget nem kell túltolni, mert akkor a felesleg lepereg. Az a kissé ragacsos érzet, amit hagy maga után, azonnal eltűnik, amint rákerül a következő réteg. Tökéletesen együttműködik minden előtte és utána használt termékkel (arcolaj, hidratálókrém, szemkrém, stb.). Nem kukacosodik sem a krémekkel sem pedig a sminkkel.
A folthalványításban nálam se remekel, de mivel teli van minden jósággal, azonnal feltölt, puhít, ápol és hidratál. Egyébként pedig az én koromban már nem szabad hinni a csodákban. Én már csak a szinten tartásra gyúrok. :)
Baráti áron kapható és számomra az is előny, hogy csak leemelem a drogériás polcról, nem kell a netről rendelgetni.
Árkategóriájában igenis csodaszernek tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 24.

Árkategóriájában igenis csodaszernek tartom.

natasa

2022. március 31.

Most vettem újra. Kiváló szérum. Nagyon gyorsan, könnyen felvihető, gyorsan beszívja a bőr, nem marad sem zsíros, sem ragacsos érzés. De nem is szárít, nem okoz irritációt. A bőröm nagyon szereti. Szépen hidratált, puha és sima lesz. Erre még egy kicsi hidratálót is szoktam tenni és kész...Jól lehet sminkelni is rá. Hidratálóval, szemkörnyékápolóval egyaránt jól működik. Ehhez még jönnek olyan plusz pontok, miszerint szép összetevők, könnyen beszerezhető és az ára is rendben van. Bár tény, hogy a 20 ml gyorsan elfogy, mert reggel-este szeretem használni, na de ez van....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 31.

Juu

2021. október 27.

Nem igazán mélyültem el ezekben a géles, elixíres elnevezésű cuccokban, de az aromax olajait eddig is csíptem, így hát adtam egy esélyt ennek az izének. Imádom. Rajongás van. Reggel-este használom arctisztítás után, majd egy könnyedebb, leheletvékonyan felvitt hidratálókrém, és az arcom olyan sima,egyenletes, mint a 20-as éveimben. Ja,drága. De megveszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

anettg

2021. október 21.

Az egyik bio-egészségboltban láttam meg nagyon kedvező áron. A korábban használt hyaluron szérumomhoz képest sokkal sűrűbb és ragacsosabb. Az elején aggódtam is, hogy nem lesz megfelelő. De nem, tökéletesen felszívódik, könnyű, feltöltő hatású. Most vettem csak észre, hogy alkoholt is tartalmaz. Az én bőrömet nem szárította pedig vízhiányos. Heti 2x-i hámlasztás után használtam, így nekem arcra, nyakra elegendő volt kb. 6 hónapra. A pipetás megoldás plusz előny a használat során. Most, hogy elfogyott a Bio-vital széruma következik, de mindenesetre ajánlom másoknak. Majd kiderül van-e különbség...de ezt biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 21.

Meszti

2021. október 11.

Rengeteg terméket kipróbáltam már. Nagy koreai fan vagyok, ezt lekaptam a polcról mert kifogytam a szérumból, szimpatikus volt és gyorsan kellett valami.Döbbenetes volt számomra, hogy mennyire hatékony. Extra érzékeny, enyhén rozaceás, tág pórusú, kissé fakó, és felszíni vízhiányos a bőröm.
Mikor melyik tünettel van több gondom, és általában nincsen olyan kozemtikum, ami a felsoroltak közül mindenre jó, viszont ez a szérum nekem egy áldás.
Nem irritál (csoda!)sőt nyugtat, feltölt, hidratál, kisimít, de nem zsírosít. Biztos vagyok benne, hogy újraveszem. Nyilván nem eredményez -5 évet, de az én finnyás bőrömnek dorgériás viszonylatban is kimagaslóan jó, sőt kenterbe veri néhány koreai társát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

beucika

(!)
2021. október 9.

Tesztelőként jutottam a termékhez.
Vegyes bőröm van.
Nyáron nem nagyon szeretek szinte semmit az arcomra kenni, mert nagyon zsíros lesz a bőröm.
Viszont ez a termék tökéletes.
Nem szárít egyáltalán és nem is zsírosít.
Jól hidratál
Használom reggel és este is.
Újravevős lesz!
Update:
Azóta is használom.
Télen- nyáron tökéltes.

Update
Azóta újra vettem. Nagyon nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

Tesztelőként jutottam a termékhez.
Vegyes bőröm van.
Viszont ez a termék tökéletes.
Nem szárít egyáltalán és nem is zsírosít.
Jól hidratál
Használom reggel és este is.
Újravevős lesz!
Update:
Azóta is használom.
Télen- nyáron tökéltes.

Update
Azóta újra vettem. Nagyon nagyon elégedett vagyok vele!

Nobilis

(!)
2021. szeptember 3.

Én is a sorsolás útján jutottam a szérumhoz. Az én bőrömmel kompatibilisnek tűnik - egy szűk pipettával vittem fel (ebből bőven jutott a nyakamra is), és szép egyenletes lett utána az arcom már másnap reggelre, a pattanásaim is enyhültek. Ha esetleg az üvegcse elhasználása alatt lesznek még fejlemények, majd update-elek.

Update: közben szereztem egy csúnya heget a homlokomra, és amikor elkezdtem rá ezt a szérumot használni, látványosan javított a hegen, feltöltötte! Mindenképpen újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

clark

2021. április 12.

Kellemes termék, érezhetően jobb lett a bőröm. Nem ragadós, könnyen felszívódik. 1 üvegcse elhasználásával összességében az is lehet mondani hogy feszesebbnek érzem a bőröm - ajánlom. Egy könnyű hidratálót lehet még mellé használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Fiszuli

2021. január 22.

Kicsivel több, mint egy hete használom. Zöld címkés leárazás után jutottam hozzá fél áron. Pont elfogyott a Vichy Mineral 89-em és pont fel kellett volna bontanom a következő üvegcsét, mikor megláttam őt a bolt polcán és jött is velem haza. Mivel nagyon sokan szeretik bírálni a Vichy szérumát, hogy semmit sem ér és drága - nekem viszont személy szerint tökéletes, ezért is vásárolom kettesével - alig vártam, hogy egy IGAZI szérumot használjak, kíváncsi voltam, mennyivel tud többet és miért van lenézve a 89. Egyébként arányában nézve ez az icipici üveg teljes áron egy dekával sem olcsóbb, mint a 89. De nekem így fél áron megérte, hogy megvegyem, már csak a próba miatt is. Nos, a 89-hez képest tényleg tele van mindenféle földi jóval, csak sajnos én ebből eddig semmit nem érzékeltem. Több lépéses rutinba van beillesztve, reggel micellás víz, arcmosás, tonik, ez a szérum, majd hidratáló. Én szemkörnyékre másik szérumot és másik hidratálót teszek. Este micellás víz, arctisztító, egy gyenge arcradír, tonik, ez a szérum, majd az éjszakai hidratálóm, a szemem köré itt is más fajta termékeket használok. Mivel azért volt leárazva, mert hónap végén lejár a szavatossági ideje, egy kicsit bővebben teszem az arcomra reggel is és este is, és teszek bővebben a nyakamra is. Így, hogy nem spórolok vele, nekem egy kicsit ragad, de ez csak addig tart, míg rá nem teszem a hidratálót. Ahhoz képest, hogy mennyivel gazdagabb szérum ez, mint amit eddig használtam, annyit tudok elmondani, hogy talán egy picivel gyorsabban gyógyulnak a pattanás és mitesszer helyek (nekem ezekből már csak "felületi"-ek vannak), viszont a régebbi piros foltokkal egyelőre semmit nem csinált (azoknak a pattanásoknak a helyeivel, amik mélyen, a bőröm alatt gyökereztek és se kinyomni, se eltüntetni nem lehetett őket semmivel sem, még hónapokkal ezelőtt). Több mint a fele megvan még, összesen kb szerintem 3 hétre lesz elég. Szerintem ennyi idő alatt bizonyítania kellene - főleg, hogy teszem magamra bőven - ha csodát tesz, frissítek... de vannak kétségeim. Mindenképpen el kell mondani, hogy kárt nem csinál, az illatát én pl. alig érzem és egyáltalán nem is zavar, nagyon jó a pipettás kiszerelés, tetszik az állaga, talán egy lehelettel sűrűbb csak, mint a Mineral 89, gyorsan beszívódik, a ragacsosság átmeneti, nem veszekszik semmilyen másik arcomra kent termékkel, sminkkel sem. A másik, amit el szeretnék mondani, hogy nekem eddig fel sem tűnt, hogy alkohol van benne, pedig a minden bajos képemet bármi és bármikor kicsaphatja és bizony használtam olyan alkoholos terméket (konkrétan tonikot), ami miatt a homlokomról folyt (!!!) a zsíros tacsak, mintha izzadság lenne. Ez nem túlzás. Nos, ennél a terméknél itt most, véleményezés közben, az összetevőket olvasva jöttem rá, hogy van alkohol benne. Jelét ennek az arcomon nem láttam. Spórolós használat mellett talán 1 hónapot kibír, ha csak arcra keni valaki, akkor 2 hónapot tippelek. Akkor már talán megéri megvenni teljes áron is. De mivel én locsolom szinte magamra reggel is és este is, és másfél hét alatt ennek nem láttam eredményét, így nem valószínű, hogy bármikor is be fogok rá ruházni, maximum, ha még egyszer megtalálom zöld címkés akcióban. A változatosság kedvéért néha használgatnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hyaluronic Acid, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone
Peptidek: Glycine Soja (Soy) Peptides

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

A Gluconolactone (vagyis a PHA) egy glükonsav, melyet a NeoStrata szabadalmaztatott. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, illetve kelátképző segédanyag, vagyis a krémet stabilizáló funkciója is van. Az AHA-hoz hasonló, de annál gyengédebb, akár rosaceás bőrre is használható hámlasztó, mely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről, simává és egyenletessé teszi a bőrt. Kiváló hidratáló, e szerint a kutatás szerint pedig antioxidáns tulajdonságokkal is rendelkezik és akár 50%-al megnöveli az UV sugárzás elleni védelmet, sőt, a nem teszi érzékenyebbé a bőrt a napsütésre sem. Az összetevő az INCIdecoder szerint fokozza más hatóanyagok előnyeit, beleértve az azelainsavét rosacea vagy a hydroquinonét a hiperpigmentáció esetén.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.