Aromax

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online, bioboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   online, bioboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes eredetű vörösáfonya őssejtet tartalmaz, mely jótékony hatást gyakorol a napozás során, a bőrt érő UV-károsodások okozta bőröregedés tüneteire. Csökkenti a ráncokat és foltokat.

• Vegán, nem tartalmaz állati eredetű összetevőket.
  • Mesterséges színezékektől, illatanyagoktól mentes.
  • Az E- és D- vitaminok táplálják arcbőrödet
  • A hyaluronsav kiváló vízmegkötő, a bőr rétegeinek mélyén újraképzésre serkenti a kollagén- és elasztin rostokat, melyek biztosítják a bőr rugalmasságát és feszességét
  • Zöldtea-kivonat késlelteti a bőr öregedését és a kollagénállomány lebomlását, kiváló antioxidáns és bőrfeszesítő hatású.
  • A természetes aktív szójafehérje összetevő több szinten fejti ki jótékony hatását: fokozza a bőr oxigénfelvételét és stimulálja a sejtek megújulását, komplexen táplálja a bőrfelületét. Energetizáló és méregtelenítő hatású.
  • A rózsavíz összetevőnek köszönhetően a szérum enyhén antibakteriális, tisztító, antioxidáns, bőrnyugtató, hidratáló és nedvességmegkötő is.

Kremcica

2019. október 17.

A hatásával maximálisan elégedett vagyok, láthatóan frissebb-szebb lett a bőröm összképe. Viszont hiába raktam alá tonikot, vizet, bármilyen folyadékot, mégis minden alkalommal mintha összekapta volna az arcomat és elkezdett húzódni. Gondoltam a hialuron miatt... Sajnos szárított is, ami nem csoda mert 4. helyen ott a denat. alkohol. Bármilyen jó is egy arcápoló, nálam az alkoholnál bukik a dolog mert rémesen szárítja a bőrömet. A másik hogy nem is túl olcsó mivel az üvegcse csak 20 ml-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

nyuszi.pok

2019. október 16.

Nagyon jó, szép összetevőkkel! Illata rózsás amit én annyira nem szeretek, de nagyon természetes. Ára szuper a többi szérumhoz képest!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Marolin

2019. augusztus 27.

Kb 1-1,5 hónapja vettem egy üvegcsével, már a vége felé tartok. Ez a kedvencem az arcápolási rutinomban. :) Reggel és este szoktam felvinni a tonik után egy teljes pipettányit, ez elég az arcomra, a nyakamra és a dekoltázsomra. Nagyon kellemes illata van, de nem erős, engem a rózsára emlékeztet. Nagyon hamar beszívódik, finom gél állagú, semmi nyomot nem hagy, de persze kell rá a hidratáló krém. Üdébbnek és frissebbnek érzem a bőröm tőle, és mivel szerencsére nem nagyon problémás a bőröm, óriási változásról nem tudok beszámolni - talán a szemem alatt lett világosabb a bőr, de erre a célra nem csak ezt, hanem egy Himalaya szemkörnyékápolót is használok már régebb óta, lehet, inkább annak a hatása ez. Mindenesetre szerintem bármivel kompatibilis lehet ez a szérum, és külön imádom, hogy minden természetes benne. Újravevős. :)

Update:
Elfogyott az első üvegcsével, de nem hiányolja a bőröm, viszont veszek még belőle, mert nem csodaszer ugyan, de mégis egy kellemes luxus a bőrnek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Update:

dzsungelszem

2019. augusztus 1.

Szenzációs! Akciósan vettem, de még így is hezitáltam rajta, mert nem volt szükségem egy 20dik szérumra.. De végül a kíváncsiság győzött 😀 pár használat után látványosan szebb lett tőle a bőröm, el sem hittem! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Erina

2019. június 24.

Lassan elfogy az első üveg, kb 4 hete használom. Szerintem is nagyon jóra sikerült! Pillanatok alatt, nyom nélkül beszívódik, szépen hidratál, és hihetetlen de egységesíti az arcbőrt. Már pár után látható volt az eredmény, sokkal teltebb és szebb lett a bőröm. Illata szinte alig van. Állaga kicsit folyós, minimálisan géles. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

LadySpyro

2019. június 14.

Még csak egy hónapja használom, használgatom (a bőröm nem igényel mindennapos pacsmagolást, mert hajlamos vagyok kipattogzani ha túlzásba esek).
Ez az első szérumom, még sosem használtam ilyet, ez a példány pedig a Pixiboxban érkezett.
Jó az állaga, gyorsan beszívódik, és amellett, hogy nagyon puha lett az arcom azt vettem észre, hogy mintha a szemem alatti karikák is halványodnának. Nem tudom, hogy a szérum miatt, de bő 10 éve soha semmi nem használt, se alvás, se krém, se semmi. Amióta őt használom azonban ezt tapasztaltam.
Ha elfogy és tartósan érzem a jó hatását akkor újraveszem, bár gondolkodok a márka többi elixírjének kipróbálásán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Sophia00

2019. június 2.

Szuper állag, nem zsíros, nem olajos, gél állagú inkább. Gyorsan felszívódik és szépen hidratálja és simítja az arcbőrt. Mivel hamar felszívódik a reggeli smink alá is tökéletesen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Zsuzsi216

2019. május 28.

A Pixibox-nak hála jutottam hozzá ehhez a termékhez.
Naponta kétszer használom és nagyon tetszik a termék és az arcomon észlelt változás is.
Maga a szérum egy könnyű és könnyen beszívódó állagú cucc. Reggel a szokásos hirdatálómat használom utána, este néha csak a szérumot a szokásos szemkörnyékápolóval.
Sokkal üdébbnek és simábbnak látom az arcom.
Nyilván az üvegcsényi szer elhasználása után érdemes lesz update-elni, de eddig pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

A Pixibox-nak hála jutottam hozzá ehhez a termékhez.
Sokkal üdébbnek és simábbnak látom az arcom.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Hyaluronic Acid

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.