Artdeco

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalinka, Módosítva: 2016. február 25.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Hidratáló, megnöveli a szemhéjpúder tapadási képességét. Korrigálja a bőrpírt és a bőrhibákat, fed, és a szemhéjpúder nem csomósodik össze. Két árnyalatban elérhető. Érzékeny szeműek és kontaktlecsét viselők számára is alkalmas. Klinikailag és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Lussi

2018. december 2.

Nagyon szeretem az Artdeco-t, de ez sajnos nem vált be. Pár óra múlva már összeáll az olajos szemhéjamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

VanityFair

2018. március 10.

Évek óta csak ezt használom a kifejezetten olajos szemhéjamra. Élénkebbé teszi a színeket és ha az erre épített festék 10-12 óra múlva elkezd csomósodni, csúszkálni, akkor az a festék, és nem az alapozó hibája. Ha jó a festék, ezzel a cuccal meg sem fog mozdulni egész nap. Az a titka, hogy nagyon keveset kell felvinni belőle, a tégelyt pedig azonnal vissza kell zárni, mert ha sok levegőt kap, gyorsan beszárad. Ja, és eszetekbe se jusson ujjal kiszedni, én egy félbevágott fültisztítóval kaparom ki belőle a szükséges mennyiséget, mert nagyon sűrű massza és időnként meg is keverem vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

blanchee

2018. február 16.

Teszteltem, próbálgattam, de nem. Nagyon nem. Az én olajos szemhéjamon nagyon nem akar teljesíteni, 1-2 óra alatt (!) kikopik és összeáll. A "sima" Artdeco-s szeméjalapozó ennél egy fokkal azért jobb és még olcsóbb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

nusi96

2017. március 5.

A 4 csillagot a csomagolás miatt kapja. Nehéz hozzáférni a termékhez s ha egyszer sikerül akkor a körmöm alatt kötne ki a fele (pedig nem olyan hosszúak a körmeim) Ha ezen változtatnának akkor tökéletes lenne! (na jó, még az árából lefaraghatnának egy kicsit) Baromi kevés is elég belőle, nagyon egyszerű eloszlatni, nem foltos, nem kukacosodik és gyönyörű matt a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Adrienn83

2017. január 23.

Imádnivaló(igaz kissé elfogult vagyok az Artdeco-val), de tény, hogy új dimenzióba repíti a szemhéj festését. Ára kicsit drága, de nagyon kevés kell, így sokáig elég. Az ujjaimal nagyon könnyű eloszlatni, szinte beleolvad a bőrömbe és nem is fényesedik át. 😊 Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

nikolett

2016. december 11.

2000 ft volt a mullerben, igy beruhaztam ra. Hozzajutottam a szent gralhoz. 😁 Eddig egyszer se hasznaltam szemhejpuder alapot, soha, de tegnap bevetettem. Nem is gondoltam, hogy ennyit szamit, oszinten szolva. El vagyok ajulva tole, imadom. A szemhejpuder erosseget es hatekonysagat szazszorosara noveli, vegre tudok satirozni, ossze sem hasonlithato a tegnapi sminkem az eddig lettehozottakkal. Jaaa es a szempillaspiral sem tapadt a szemoldokom ala. Erre a termekre volt szuksegem mindig, mindvegig, es en nem is sejtettem. Otost kap es egy nagy-nagy szivecsket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

micirpicir

2016. október 15.

kb. 3 hónapja használom a hideg árnyalatot. Könnyen kezelhető, finom textúra, én ujjal viszem fel. Egész nap tartja magát, nem fényesedik ki, nem folyik le a festék. Jó sok van benne. Mindezek ellenére továbbra is piszkálja a fantáziámat a legendás Mac Painterly, az ára miatt vettem akkor Artdecot. Összességében nem rossz, de ha elfogy lehet, hogy ugrok egy magasabb kategóriát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.