Artdeco

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Boriskajuliska, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 2.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A három árnyalat tökéletesen összehangolt, és összeolvadnak, hogy az ideális színt teremtsék az arcán. Egy kis gyöngyházfényű csillogás szintén gyönyörű fényt ad az arcának. Bársonyos-lágy textúra könnyen alkalmazható a bőrön, és felélénkíti az unalmas arcszínt is."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kamea

2020. október 20.

Mindig is vonzódtam ahhoz A nagy Gatsby-s hangulatvilághoz, amit ez a kollekció is képvisel, csakúgy, mint ahogyan a márka pirosítóihoz is. Ráadásul G-napokon 50%-os akcióban volt az M betűsnél, így nem volt kérdés.
Igényes termék kívül-belül, finom, elegáns és nőies hatást nyújt. Szeretem az olyan termékeket, amik már ránézésre is szívmelengetőek. Ha meg aztán a külcsín belbeccsel is párosul, az a teljes siker.
Először én is a RT pirosítóecsetével, az utóbbi időben pedig az Alicia Da Silva pirosítóecsetével használom. Ez utóbbi ugyanolyan igazságtalanul mellőzött márka, mint az Artdeco. Szerintem, mindketten több figyelmet érdemelnének.
Madártollas charleston hajdísz, fehér gyöngysor, flapperruha, és neccharisnya. Ezt a pirosítót akár Rúzsa Magdi: Érj hozzám c. dalának videoklipje is ihlette volna. :)
"Maradsz-e még, ha a hajnal részeg csókon ér?
Egy perc elég, és leszek bolond a kedvedért.
Ringat a vágy,
Piszkos tangót táncol a szívemen át...
Maradsz-e még mellénk bújó reggelért
Jöhetsz elém, szemfényvesztő keddekért.
Lopott világ, a tilos szögén lógat egy életen át.
Hadd, hogy lássam a szárnyad
Csak meg ne mutasd másnak
Hagyd, hogy szorítsalak jobban
Vesszünk el a mostban..."

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

"Maradsz-e még, ha a hajnal részeg csókon ér?
Egy perc elég, és leszek bolond a kedvedért.
Ringat a vágy,
Piszkos tangót táncol a szívemen át...
Maradsz-e még mellénk bújó reggelért
Jöhetsz elém, szemfényvesztő keddekért.
Lopott világ, a tilos szögén lógat egy életen át.
Hadd, hogy lássam a szárnyad
Csak meg ne mutasd másnak
Hagyd, hogy szorítsalak jobban
Vesszünk el a mostban..."

Boriskajuliska

2020. október 9.

Nehéz lenne ellenállni az ARTDECO limitált kiadásainak de ilyen szépség láttán nem is nagyon akartam. A kompaktja nagyon szép fényes, fekete, a tetejére festett motívum valóban a húszas éveket idézi, tényleg nagyon jól sikerült. A fotóhoz képest élénkebb, világosabb, ennek ellenére nem gondolom, hogy a porcelán bőr pirosítója lenne. Az RT pirosító ecsetével vittem fel, tapasztalatom szerint az élénk színeket nagyon jól és egységesen teríti. Meleg médium-light bőrszínemhez nagyon szépen passzol ez a téglás árnyalat legalábbis így ősszel biztosan szeretni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.