Artdeco

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Kiszerelés:   0,5 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

A paraben- és parfümmentes Smokey Eye Styler ideális a tökéletes füstös smink elkészítéséhez.

2 árnyalatban kapható

Kamea

2020. július 7.

2020. 07. 07. Update: 1-2 nap kihagyással napi rendszerességgel használtam a felső szempillasorra. Ma reggel megrökönyödéssel tapasztaltam, hogy sajnos már az utolsókat rúgja. 4 hónapig szolgált. Azt hiszem, ez egy elég jó teljesítmény. Csak azért nem vásárolom újra, mert további versenyzők várnak még a sorukra.

2020. 03. 16. Ez egy jó minőségű szemceruza, amivel elégedett vagyok. A fórumos lányok ajánlották és a makeup.hu-ról sikerült is rendelnem egyet, barna színben. Krémes állagú, kellően pigmentált termék, amivel könnyű dolgozni és kellemes, tartós viseletet nyújt. Egyedül az ára miatt vagyok nyűgös, mert sikerült már jóval olcsóbban is vásárolnom ilyen, illetve hasonló minőséget. Ez azonban az értékelést nem befolyásoló tényező, így jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

Anheszenamon

2020. április 7.

Jelenleg ez a kedvenc szemceruzám. Nekem is a sötétbarna van meg, és Wishes ajánlása miatt ruháztam be rá. Makeup.hu oldalról rendeltem. Bevallom az ára miatt hezitáltam rajta, de végül nem bántam meg, hogy megrendeltem. Ahova felkenem ott marad, nem mozdul nem kenődik. Nagyon pigmentált, nem kell vésnem vele, hogy színt csikarjak ki belőle. Alsó-felső pillatőre és vízvonalra is tudom használni. Tökéletes termék. Hasonló egyébként a H&M hegyezős ceruzája is, viszont az nem annyira jó vízvonalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

era0101

2018. november 28.

Az egyik legjobb szemceruza, amit valaha használtam! Németországi Douglasban vásároltam 2 héttel ezelőtt, chestnut színben van a birtokomban. Állaga tökéletes: nem kemény, nem is túl puha, színe gyönyörű telt barna,tartós, nem mászkál. Nem tudom, meddig fog tartani napi használat mellett, de egyenlőre maximálisan elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

wishes

2018. január 19.

Nekem is a barna van meg! A csoda maga 🖤 Nagyon finom puha, jól satírozható, sőt még a vízvonalon is megállja a helyét. Mostanában el se tudom képzelni nélküle a hétköznapi sminkemet, olyan szépen feldobja a szemem egy pillatőbe húzott, szépen eldolgozott szélű vastag vonal. A MAC Coffeet használtam előtte, de emellett labdába se rúghat! Sajnos limitált volt, így épp vadászom az utánpótlást, szóval nyugodtan sikítsatok, ha van felesleges, megunt példányotok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

skin

(!)
2017. október 28.

Krémes könnyen használható nem kemény,de mégis tartós. Nekem a barna van meg. Tulajdonképpen semmi extra ,de működik. Az egyik vége a ceruza a másik végével satírozni lehet. A hosszúsága megfelelő a csomagolása halvány rózsaszín papírdoboz. Igényes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.