Artdeco

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kamea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   Douglas, Müller

„Feel The Summer it-Piece” nyári kollekció része

A bronzosító pirosító élénk pink és narancsos színei révén nyári könnyedséggel itatja át a mindennapokat. A csomagolás egyedi raffiaborítást kapott.

thepinkpanther

2020. augusztus 11.

Ez a második Artdeco pirosítóm és ez is hozta azt a minőséget, amit az előző: szépen pigmentált, sokáig látható az arcon, a két szín egyvelege friss és enyhén csillogó hatást eredményez. A csomaglása ennek is csodaszép, nagyon nyárias és vidám. A reggeli készülődés folyamatának egyik fénypontja. :o)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Kamea

2020. április 28.

Tényleg nem akartam megvenni. Már a képeken is láttam, hogy ez nem lesz nekem való. Túl világosnak találtam, és nem voltam elájulva a csomagolásától se. De azért csak nem hagyott nyugodni a kisördög! A járványhelyzet 35. napján elmentem hát az M. betűsbe megnézni, hátha ott van már a nyári kollekció. És ott volt. Teszterek beszedve. Elég elítélhető módon kibontottam hát a papírdobozt és felnyitottam a púdertetőt. Aztán gyorsan vissza is csuktam „ez nekem túl világos!” megállapítással. Belekukkantottam a glow bronzerbe is, fordultam egyet-kettőt, aztán meg azt gondoltam magamban: „egyszer élünk!” És már ott is volt a kosaramban a glow bronzerrel együtt.
Nagy boldogsággal vittem haza, egyből ki is bontottam. A kartondobozt ugyanaz a rózsaszín-bézs raffiaminta diszíti, mint a kompaktdobozt. A külső borítás - az Artdecotól megszokott - műanyag négyzetformába ültetett körpúder. A tetőben négyzet alakú tükör. A pirosító színe is a csomagolás színvilágát tükrözi: pink és bézs, fele-fele arányban, egymástól átlósan elválasztva. A púderbe belepréselve a raffiaminta. Ahogy haladtam a kicsomagolással egyre beljebb, úgy kezdett el a megjelenés is egyre inkább tetszeni. Laza, fiatalos és nyárias. Mint egy hanyagul a strandtörölközőre dobott szalmakalap.
Ezt követte a termékpróba. És láss csodát! Egyáltalán nem festett túlzóan világosnak a bőrömön. Sőt! Felragyogott tőle az arcom. Talán a pink melletti bézsnek köszönhető, magam se tudom…
Nekem nagyon bejönnek a márka több színből álló pirosítói. Ennek a darabnak hasonló színe van, mint a téli Glamtopia blushnak, ami minden bőrtípushoz passzol. Építgetni kell, amit egyáltalán nem bánok. Tartós viselet, még annak ellenére is, hogy mostanában rá-rárakosgatom az arcomra a maszkot.
Azt nem tudom eldönteni, hogy nyáron is tudom-e majd használni, mindenesetre a mostani tavaszi, világos bőrszínemet élettel tölti meg. Arról nem is beszélve, hogy örök emlék marad a számomra, hogy ez az a pirosító, ami - a kollekció glow bronzerével egyetemben - a koronavírus-járvány idején megdobogtatta a szívemet, ezáltal erőt lehelve csüggeteg lelkembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.