Artdeco

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Limitált kiadás

Bársonyos textúrájú, 3 árnyalatú bronzosító púder E-vitaminnal, a gyöngyhatású, ragyogó, napsütötte finishért.

Boriskajuliska

2020. június 5.

A pirosítójával együtt használom és ezt is nagyon szeretem. A szélei mattok a középrész itt is visszafogottan csillámos. Az én bőrszínem light-médium amihez nagyon jól illik a színe, mélysége. Sok bronzerem van de ehhez nyúlok a legtöbbször mostanában. A vele készült sminket a ARTDECO TRANSLUCENT SHIMMER POWDER-rel zárom az arc középső részén (nappalra), ill. a BOURJOIS AIR MAT PÚDER 02-es árnyalatát viszem fel a fennmaradó területre. Mivel masszívan préselték a használat szinte nem is látszik rajta, nem úgy az arcomon:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.