Artdeco

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller

A lágy pigmentek és az ultra finom részecskék azáltal, hogy visszatükrözik a fényt, kiemelik az arccsontot, az orrot, a homlokot és a dekoltázst. A compactban egy nagy tükör található; kapható hozzá utántöltő is.

Ár: 5000.- , Eladó: GeorginaH
Állapot: Új,1x próbált, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.Ker,esetleg XIV.ker foxpost+699.-
Natalie

2019. január 14.

Egy Becca (LE)highlighter volt ezidáig az abszolut kedvencem,most mégis ezért nyúlok legtöbbször. Nem is akartam megvenni,csak belepiszkáltam a teszterbe és húztam a csuklómra vele egy csíkot. A fénye,színe gyönyörű,de hát sok szép ilyen termék van a piacon.....viszont fél órás nézelődés,vásárlásgatás után és kb 10 percnyi várakozás közben a kasszánál a kabátom alól kibukkant és meglepve láttam,h meg sem kopott a ruhám ujja alatt. Futi vissza,és ha már ennyire szép és jó a highlighter,akkor a tetszetős tokot is megvettem hozzá. Építhető,bár nekem elég az egy réteg és tényleg nagyon tartós.

Natalie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide