Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puskely.anita, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krémes, gél állagú formula. Láthatatlan filmréteget képez a bőrön, használata után bármilyen alapozót könnyebb felvinni mely így tartósabb lesz. Stimulálja a kollagén – és keratinképződést, megerősíti a bőr szerkezetét. Az apró ráncocskákat és karikákat feltölti, a bőrfelszínt kiegyenlíti, különösen az ajkak és a szem körül.

Sh4ayoa

2015. november 17.

Pár napja szereztem be. Pillekönnyű, gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzés, de .. én olyan hihetetlen nagy változást nem vettem észre. Talán nem megfelelően használom. Még kísérletezek vele. Egyenlőre nálam csak a középmezőnyben végez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

senskin

2015. november 6.

Isadorám elfogyott és őt vettem meg! Milyen jól tettem! Eddig legjobb primerem. Hajlamos vagyok a zsírosodásra, de ez maga a tökéletesség!
Az alapozó alá teszem, előtte hidratálva a bőröm. Nem fénylik át, feszes, kellemes érzetet ad. Hiper-szuper könnyű krém. Könnyen használható, nem ragad, könnyen lehet vele dolgozni.Tuti újraveszem, JOY napok alkalmával kihasználom az Artdecos kedvezményeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

amyesther

2012. augusztus 10.

Hűű, csodálkozom a korábbi véleményeken...
Mondjuk ez volt az első, eddig egyszer sem tettem semmilyen primert alapozó alá.
Az a bizonyos ''első alkalom'' hivatalosan egy Douglas sminkelésnél történt. (Azóta meg is vettem a terméket.)
Olykor-olykor belepillantottam a mellettem lévő tükörbe és a bőrtökéletesítő szérum után vettem észre a legnagyobb változást. Azóta alapozót nem használok e nélkül.
Nehéz lesz megfogalmazni milyen lett az eredmény, mert ugye nem bőrszínű, üint egy alapozó (vagy egy korrektor)...
Valahogy sokkal sugárzóbbnak látom használata után az arcomat. Mintha aludtam volna valaha is 7 óránál többet... :D
Azt hiszem fotózásokon is ezt használják, sőt, biztos vagyok benne, mert használata után néha már csak egy kis korrektort kívánok. :)))
Mindemellet olyan érzés volt, mintha nem is vittem volna fel semmit. Alig akarom lemosni este.. :))
Szóval nem szaporítom a szót:
(én) tökéletesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Hűű, csodálkozom a korábbi véleményeken...
Szóval nem szaporítom a szót:
(én) tökéletesen meg vagyok elégedve.

kiprobaltam.hu

2012. június 6.

3-4 éve használtam alkalmanként, az Artdeco folyékony alapozója alá, és jól működtek együtt. Mégsem vettem újra, leginkább az összetevői miatt. (Kipróbálnám helyette az Elysambre Organic Pre Makeup Base-t, próbálta valaki?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

Rege

2012. április 2.

Drága (majdnem ötezer forint) és emiatt azt hittem csodaszer. Nem az. Legalábbis én nem vettem észre változást. Pillekönnyű formula, a filmréteg szótól azonban nem kell megijedni, nem képez nehéz bevonatot, tapintásra simább tőle a bőr. Emiatt tényleg működhet a feltöltő-hatás (jól hangzik hogy stimulálja a kollagéntermelést, bár alkalmi használatnál ezt nehéz lemérni), de nálam nem is a ráncok jelentik a problémát. Sajnos nekem egyenetlen az arcszínem, a nevetőránc vonalában sötétebb, s szemmel látható tág pórusaim is vannak, itt-ott kijövő vagy épp gyógyulófélben lévő, leszáradó pattanással, szóval nehéz egyenletes bőrtónust produkálni akármilyen alapozóval, ezekre az igényekre nem jelent megoldást. Nem színezett, mint a pórusfinomító Astor make up-base, hanem fehér. Nekem inkább csak placebo, úgyhogy diplomatikus hármas. Azok, akik kevésbé problémás bőrűek és csak ki akarják simítani az arcbőrt, finomítani akarnak a ráncokon, nagyobb megelégedéssel használhatják sminkalapnak, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-3, Hexapeptide-3

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.