Artdeco

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Boro75, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 2.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Ásványi szájkontúrceruza: meggátolja a rúzs kellemetlen elmosódását és segítségével tökéletes ajkakat formálhat.

6 árnyalatban kapható

Boro75

2021. február 24.

Nekem se jött be, szebb színre számítottam, interneten rendeltem. Fura érzés a számon. Amit én vettem narancsos színű. Nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 24.

Yvaine

2021. február 23.

Egyáltalán nem vagyok elégedett. 01 színben rendeltem. Egy szép világos nude helyett egy fehér vakolat szerű valamit kaptam. Kipróbáláskor egy darab egyből letört belőle és a számat is azonnal szárította, szabályosan kellemetlen volt felvinni... És a szaga is nagyon rossz. Ennyi pénzért nagy csalódás (meg amúgy is)! Többet vártam a márkától... A Rossmannban/DM-ben is jobbat vettem volna ennél... :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Nicotinate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.