Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Hasznos ásványi összetevők, úgy, mint a cink vagy a magnézium táplálják és ápolják az érzékeny bőrt. Legújabb tagja az ásványi préselt szemhéjpúder. Gyöngyház pigmentjei és intenzív színei csillogóvá varázsolják a tekintetet. Teljesen természetes formula. Véd a szabadgyökök ellen. Vitalizálja a bőrt. Nagyon egyenletes, selymes textúra. Illatanyagmentes, nem tartalmaz tartósítószereket vagy ásványi olajat Olyan ásványi anyagokból készült, mint például a titánium-dioxide, kaolin vagy ezüst-oxid.

Sarahann

2016. február 25.

Nekem nem vált be, nagyon gyenge a pigmentálsága, hullik és emiatt minden csillámos lesz, nem lehet szépen eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

giudittak

2015. július 20.

Leárazva vettem meg a Douglas-ban, igaz nem azon az áron, mint amit hittem, mivel megtévesztően írták ki az árakat, de nem akartam variálni a pénztárnál, megvettem így is. (Ez nem az első eset volt egyébként ebben az üzletben, korábban épp egy Artdeco szájfénnyel jártam így, akkor utána mentem a dolognak, és végül természetesen az alacsonyabb áron blokkolták, mivel két ár esetén az olcsóbbat kell ugye számolniuk..) nade ez most nem ide tartozik.
A lényeg, hogy szép csillogó szemhéjfesték valóban, igaz nekem néha nagyon lehullik, és a szemem alatt is csillogok, ami azért az irodában nem annyira fest jól. Tartósnak sem mondhatnám, de a napbarnított bőrön ez a fehér árnyalat egy kis bronz pirosítóval jól mutat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

monika.t

2015. június 28.

Nekem a fehér árnyalat van meg, gyönyörű csillogó fehér. De önmagában sajnos nem tartós és nem hozza a 'teli' fehér színt. Viszont szemhéjpúder alapozóval használva szép ragyogó, üde sminket készíthetünk, ahol maga a fehér szín nem túl hangsúlyos,nyárra-nappalra ideális. Viszont mélyebb sminkhez, egy matt fehér színre érdemes felvinni ami előhozza a színt és tartósítja a csillogó befejezést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 28.

fáncsi

2013. február 27.

Megvettem mert le volt árazva ..nekem az eredeti árával van "bajom" igazán...amúgy jó kis festék ,nem tapad fel ,elég tartós is,szép a fénye...de ha elfogy az ára miatt újat nem fogok venni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Szütyő Beauty blog

2012. július 26.

Pont ugyanaz a szín van meg mint a képen:) Jól tapad, és jól pigmentált kis darab. Egy idő után kicsit olyan érzés, mintha kiszáradna a tégelyében, de ha erősebben nyomom rá az ecsetem már jobb. Ettől eltekintve bevált, szerintem érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Picieri

2012. július 22.

Nekem a türkiz árnyalat van belőle és szerintem egész jól teljesít. Jól pigmentál, nem porzott és alappal egy délutántól egészen hajnalig tartott partyt kibírt. Nálam 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.