Artdeco

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2018. április 3.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Limitált kiadás

Az Artdeco 2015 téli Art Couture Collection limitált kiadásának darabja.

A 12 professzinálisan kialakított szín, mely jól kombinálható egymással. A csillogótol kezdve, a fényesen át, a mattig a paletta biztosítja minden alkalomra a tökéletes színt.

3 változatban kapható: Nude, Brown, Smokey

Artdeco Most Wanted Eyeshadow Palette ( nude to go)
Ár: 3000 , Eladó: honeybya
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: --

fdorottya

2020. július 31.

Hát nem is tudom. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Porzik, de nagyon porzik. Szemhéjpúder alap nélkül nem marad fenn, összeáll a nap végére. Szemhéjpúder alappal kitart egész nap. A színek nagyon szépek, jól variálhatóak. Hétköznapi sminknek töléletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Lillie

2017. július 5.

Szinte minden nap ezért a palettárt nyúlok. Szuper színek tényleg szép nude smink lehetőséget rejt magában. A strange és wild színekkel még fel is lehet pluszban dobni. Abszolúlt szerelem !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Adrienn83

2017. január 23.

Sikerült beszereznem akciósan egy Nude palettát, háát a színek...szerelem első látásra! Artdeco 3in 1 eye primerrel egész nap a helyén marad. Nem csalódtam most sem a termékben. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

PirosEperke

2017. január 11.

Imádom, én is akciósan tudtam megszerezni a müllerből a nude árnyalatot. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, gyönyörűek a színek és nem is fogy nagyon durván pedig egy-két színt szinte minden nap használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

ftmea13

2016. október 27.

Én is 6ezer forintért jutottam hozzá a Müllerben. Már szemeztünk egy ideje, mert barátságosnak találtam az árát és hát Artdeco:D Na meg Nude! Imádom! Annyira könnyen lehet használni, és épp, hogy csak odaérintem a megfelelő színhez az ecsetem már annyi mennyiséget vitt fel, hogy van amikor sok is. Könnyen lehet vele dolgozni. Vettem hozzá szemhéjbázist, amivel még tartósabb, igaz a leányvállalatától a Misslyn-től, de én megvagyok vele elégedve, majd egyszer beruházok egy valódi Artdeco félére, de egyenlőre megteszi a hatását az is:D Szóval imádom, imádom, ha rátalálnék valahol másfajta árnyalatokra, biztosan megvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.

anette09

2016. július 25.

Egyszerűen imádom! Egy akcióban jutottam hozzá a Müllerben 5990-ért. Szerintem ilyesmi lehet a Naked paletta, amiből nekem csak a dupe-ja van meg, de valahogy így képzelem az igazit:) Szerencsére ez a paletta most megmentett egy 15ezer ft-os költéstől, mert egyáltalán nem vágyom már ennél jobbra. Gyönyörűek a színek (Nude árnyalat van meg), nem poroznak, és szép pigmentáltak. Az Artdeco-s szemhéjalappal használom, nagyon jól működnek együtt, de gondolom mással sem lenne sokkal rosszabb az eredmény. Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek, aki ilyesmit keres, nem fog csalódni:)

Update: olyannyira szeretem ezt a palettát, hogy meg kellett vennem a Brown árnyalatot is. Ez egy picit porzik, illetve csak bizonyos színek, de ha leütögetem felvitel előtt, akkor tökéletes. Szomorú sorsra jutott így az összes többi palettám, mert mostanában csak ezeket használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

kgyrk

2016. május 30.

A kedvenc nude palettám! Szeretem benne, hogy egyaránt tartalmaz szaténfényű és matt színeket is, amik a végtelenségig variálhatók... :) Viszont csak 4 csillagot kap, mert némelyik szín pigmentáltsága nem a legjobb (de egyébként építhető), ami azért egy közel 8000Ft-os palettánál picit bosszantó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

La-Fee

2016. február 25.

Gyönyörű szép paletta, alappal használom, tartós, finoman eldolgozható, nem porol, nem irritál. Az ára sem volt vészes, 20 Euró csupán, ami egy ilyen minőségért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.