Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angelina, Módosítva: 2012. július 20.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Rendkívül hatékony speciális körömlakk, mely azonnali megoldást nyújt a puha, vékony körmökre. Már az első használat után érezhetően megerősíti a körmöket és csillogó, ápolt megjelenést biztosít.

Használata:

• 4-6 hétig kúraként.
  • Vigye fel a körmökre 3 egymást követő napon /minden nap egy réteget/
  • A 4. napon távolítsa el az összes réteget a körmökről, majd masszírozza be körmeit a Biotin szérummal.
  • Az 5. napon elölről kell kezdeni a körömerősítő használatát.

Zsugabubus

2014. július 21.

Imádom ezt a lakkot. 5 hete kezdtem használni. Már 2 hét után erősödtek tőle a körmeim. Nem tudom pontosan de olyan mintha beépülne/ráépülne a körömre. Érezhetően erősebb és keményebb lett a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

Angelina

2012. július 19.

Én ennél jobb körömerősítőt még nem használtam! Igaz elég drága, mert a Douglas-ben vettem 2990-ért, de sokáig elég, és akinek tényleg nagyon törékeny a körme, annak talán megér ennyit :) Annyi a furcsaság, hogy szerintem ez valahogy úgy hat, hogy a körmödre ráépül plussz rétegként - kb. mint egy zselés műköröm, na persze nem olyan vastagon - tehát fizikailag erősíti a körmöt. Ahogy nő le, látszik is, hogy hol van az új sima köröm és az, amelyikre már használt az ember ilyet. Én ajánlom mindenkinek, szépen meglehet növeszteni vele a körmöt és szép a fénye is, nem az a teljesen átlátszó, de a végeredmény szupi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!