Artdeco

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monni, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   Douglas, Müller

UV szűrővel. Fényvisszaverő pigmentekkel teszi fiatalosabbá a szemkörnyéket. Könnyű, vízálló formula.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

valencica

2024. január 18.

Szépen lehet vele dolgozni, nekem bejött nagyon az állaga is. Valójában 5*-ot adnék, viszont nekem nagyon gyorsan kifogy sajnos, és az ára meg nem túl baráti. Emiatt nem fogom újravenni, mert havonta 5000 Ft-ot nem adok ki érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 18.

CyberBunny

2022. április 23.

Lehet hogy a szemem alatti résszel van baj és nem a termékkel, pedig sokáig nagyon szerettem, de mostanában kiszárít és kiemeli a szemem alatti apró kis vonalakat... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

berrybomb

2022. január 24.

Imádom, természetes hatása van, akár alapozó nélkül is tudom használni egy-egy bőrhibára.
Egyedül az árával van bajom. Érdemes akciók keretében / kuponokkal, vagy online vásárolni inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

gezaby

2020. november 25.

minőségi termék, sokáig kitart, nem alapozó! nem fed teljesen, csak kiemel
első használat előtt addig kell tekerni amíg a fehér ecseten meg nem jelenik a folyadék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

minőségi termék, sokáig kitart, nem alapozó! nem fed teljesen, csak kiemel

uhuka

2019. november 18.

Kuponnal szoktam venni az ára miatt, de sokáig tart. Krémes de nem túl sűrű állaga szépen felvihető az ecset segítségével és szépen egyenletesen bedolgozható. Tartóssága nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

shatzy

2016. december 8.

Jóféle. Még primernek sem rossz, jó fedés, hosszantartó. Az ecsetes kiszerelést is preferálom. Nem irritálta eddig a szemem, ezért is jár a pont. Meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

felhasznalovagyok

2016. november 11.

Ahhoz képest hogy "concealer"-ként reklámozzák, nem takar el semmit. Amint megpróbálod elsimítani a bőrödön, eltűnik róla, úgyhogy aki bármilyen bőrhibát próbálna eltakarni vele (szem alatti sötét karikákat, pattanásokat, sebeket), ne ezt válassza, mert szinte teljesen átlátszó. Számomra nagy csalódás volt, többet vártam tőle 5000 ft-ért. Két csillagot adok neki a jó hozzávalókért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

90210

2016. augusztus 23.

Szeretem ezt a korrektort, szem alá, állra, homlokra, orra használom világosítani. A pattanásokat nem fedi el, bár úgy gondolom nem is erre való. Összességében nagyon jó kis termék, de az árát sokallom, ennél sokkal olcsóbban lehet venni ugyanilyen jó/átlagos korrektort. Joy vagy Glamour napokon vettem kuponnal, úgy megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

scisneros

2016. június 13.

Ritkán használom csak, mert irritálja a szemem alatti részt. Összességében jó termék, mert szépen fed, jól eldolgozható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Sh4ayoa

2015. november 17.

Az érzékeny bőrömet, szememet nem irritálja, nem ül bele a ráncokba, szépen eldolgozható ujjbeggyel. Közepes fedés, tehát akinek nincs túl sok takargatni valója, annak szerintem megfelelő választás. Nálam 5 csillag, mert érzékeny(és világos) bőrömhöz igen nehezen találok megfelelő termékeket, sokszor csak a drágább kategóriában. Bár ez sem a legolcsóbb, de még mindig sokkal olcsóbb, mint egy Clinique. Aki hasonló "adottságokkal" rendelkezik, mint én azoknak merem ajánlani.

(Ahogy én használom szem környékén: arctisztítás ->szemkörnyékápoló -> primer -> conclear -> egy leheletnyi púder)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.