Artdeco

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monni, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   Douglas, Müller

UV szűrővel. Fényvisszaverő pigmentekkel teszi fiatalosabbá a szemkörnyéket. Könnyű, vízálló formula.

shatzy

2016. december 8.

Jóféle. Még primernek sem rossz, jó fedés, hosszantartó. Az ecsetes kiszerelést is preferálom. Nem irritálta eddig a szemem, ezért is jár a pont. Meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

felhasznalovagyok

2016. november 11.

Ahhoz képest hogy "concealer"-ként reklámozzák, nem takar el semmit. Amint megpróbálod elsimítani a bőrödön, eltűnik róla, úgyhogy aki bármilyen bőrhibát próbálna eltakarni vele (szem alatti sötét karikákat, pattanásokat, sebeket), ne ezt válassza, mert szinte teljesen átlátszó. Számomra nagy csalódás volt, többet vártam tőle 5000 ft-ért. Két csillagot adok neki a jó hozzávalókért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

90210

2016. augusztus 23.

Szeretem ezt a korrektort, szem alá, állra, homlokra, orra használom világosítani. A pattanásokat nem fedi el, bár úgy gondolom nem is erre való. Összességében nagyon jó kis termék, de az árát sokallom, ennél sokkal olcsóbban lehet venni ugyanilyen jó/átlagos korrektort. Joy vagy Glamour napokon vettem kuponnal, úgy megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

scisneros

2016. június 13.

Ritkán használom csak, mert irritálja a szemem alatti részt. Összességében jó termék, mert szépen fed, jól eldolgozható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Sh4ayoa

2015. november 17.

Az érzékeny bőrömet, szememet nem irritálja, nem ül bele a ráncokba, szépen eldolgozható ujjbeggyel. Közepes fedés, tehát akinek nincs túl sok takargatni valója, annak szerintem megfelelő választás. Nálam 5 csillag, mert érzékeny(és világos) bőrömhöz igen nehezen találok megfelelő termékeket, sokszor csak a drágább kategóriában. Bár ez sem a legolcsóbb, de még mindig sokkal olcsóbb, mint egy Clinique. Aki hasonló "adottságokkal" rendelkezik, mint én azoknak merem ajánlani.

(Ahogy én használom szem környékén: arctisztítás ->szemkörnyékápoló -> primer -> conclear -> egy leheletnyi púder)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

torppicur3

2015. március 16.

Többször vásároltam már újra, jó kis termék. A szem alatti karikáimra használtam, igaz nem fedte el csak halványította őket. De hozzáteszem, hogy szerintem nincs a piacon olyan korrektor, ami nekem teljesen elfedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

diablonia

2015. február 2.

Egész jó de azért az árát nem éri meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Egész jó de azért az árát nem éri meg

Missmiu

2014. december 29.

A szem alatti területre használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Kisebb bőrhibák fedésére alkalmas, de nem vakolat, úgyhogy ne várjunk tőle többet, mint ami. Szeretem a kiszerelést, könnyen felvihető, ujjbeggyel gyorsan a bőrbe dolgozható. Kicsit drágállom, de teszi a feladatát, úgyhogy nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Egész jó kis korrektor, bár ami nagyon zavaró, hogy nem átlátszó és nem tudod mennyi van még benne, melyik reggel hagy cserben....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

c.ancsa

2014. március 30.

Szeretem ezt a terméket, bár egy kicsit drágállom ahhoz képest, hogy semmi extra, kivéve az UV szűrőt. Aki erős fedésre vágyik pl sötét karikákra, vagy bőrhibákra, az ne ezt válassza. Ez inkább egy könnyű korrektor/highliter, viszont aki csak üde tekintetet szeretne bármilyen bőrhiba nélkül, az szeretni fogja. Nem ül be a ráncokba, szépen fedi/egységesíti a szem alatti területet így természetes, üde végeredményt ad. Ennyi pénzért lehet ilyen terméket találni, UV szűrű nélkül. Lehet azt kell megfizetni? Én erre nagyon oda figyelek, jön a jó idő, úgyhogy nekem megéri. Komolyabb fedésre alkalomra maradok viszont az Astor Perfect Stay Oxigénes korrektoránál. Más kategória a két korrektor... De ez is szuper a megfelelő felhasználásra. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Squalane eo 1 0