Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   €19.95   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 22.

Ár:   €19.95
Lelőhely:   Douglas, Müller

Ásványi kompakt alapozó.

E-vitamint és többféle ásványi anyagot tartalmaz, nem tömíti el a pórusokat. Friss és könnyű az arcbőrön, tökéletes, matt a végeredmény.

Nem komedogén. Olaj-és illatmentes, érzékeny bőrre is megfelelő.

Smafu

2019. május 25.

Remek púder gyönyörű csomagolásban. Ritkán használom, csak ha nagyon zsíros naptejjel van dolgom. Olyankor megváltás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Terkabarka

2019. április 15.

Imádom!
Az itteni pozitív vélemények hatására tettem vele próbát, először a 65-ös árnyalattal (a téli színem), majd most a Glamour napokon beszereztem egy 70-es utántöltőt is (ezt már a tavaszi-nyári, barnított bőrömhöz)
Nagyon tetszik, hogy nem teljesen matt, inkább selymes, természetesebb bőrfényű finishe van, enyhe fedéssel, bőrszín egységesítéssel. Púderecsettel használva a pirosságot, ereket szépen eltűnteti, a saját pufijával talán a nagyobb bőrhibákat (pl pattanást) is elfedi, de nekem csak egységesítésre kell, azt meg gyönyörűen végzi ecsettel is, és így nagyon szép természetes, láthatatlan lesz a végeredmény.
A folyékony alapozók beülnek a pórusaimba a nap végére, ez egyáltalán nem. Száraz a bőröm, ez nem szárítja tovább, tehát ebből a szempontból is tökéletes számomra.
Nem mondom, hogy hú de olcsó termék, de utántölthető, és az utántöltő sokkal olcsóbb, mint a teljes tükrös cucc, így hosszútávon már egyáltalán nem drága. (csak hasonlításképp: a Physicians Formula BB púdere 5000 Ft, ellenben a minősége a nyomába sem ér az artdeconak)

Szívből ajánlom mindenkinek, aki púder alapozóval barátkozna és nincs szüksége teljes fedésre

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Imádom!

Marcsi66

2018. november 20.

60-as árnyalat az enyém világos bőrhöz kiváló,szép eredményt lehet vele elérni,szinte láthatatlan,de mégis ott van.Na ezt szeretem én,h természetes.Szép selymes hatás,irritációt nem okoz,árban tényleg korrekt, Egy teljes napot azért nem bírja,kicsit korrigálni kell.Hétköznapokra nekem megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Illa

2018. szeptember 30.

Nagyon szeretem! Hihetetlenül természetes, selymes fenyű, hibátlan bőrképet varázsol, bár nekem nincs nagy bőrhibám. Ha ecsettel viszem fel, egyáltalán nem látszik, hogy rajtam van. Semminemű irritációt nem okozott. Nagyon kiadós, sokáig elég lesz. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Adrienn83

2017. február 3.

Nagyon kellemes viselet, nem tömíti el a pórusokat és nem emeli ki a száraz részeket. Fedése nem túl erős, de nekem pont elég, mivel szinte nincs bőrhibám. Nap végére kicsit korrigálni kell, de ár-érték arányban egy nagyon jó kis termék. Újravevős, pláne, hogy utántöltős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Trixi

2014. február 25.

Elegáns, tükrös kompakt, puffnival. Csak 4-féle árnyalatban volt kapható, nem tudom, létezik-e több egyáltalán. Szerencsére, a 60-as light beige szín tökéletesen passzol a bőrömhöz, nyárra pedig vettem mindjárt egy 65-ös utántöltőt is, picit sötétebb csak. Első alkalommal a puffnijával vittem fel a bőrömre, és sajnos elég olajos is volt a bőröm, így nem is tetszett a végeredmény, soknak éreztem a réteget, kiemelte a pórusokat, és szinte azonnal átfénylett. Másodszorra ecsettel vittem fel a frissen tisztított és hidratált bőrre reggel. Nagyon vékony réteget vittem fel. Szép, sima, feszes, egyenletes, bőrfényű eredményt, teljesen hibátlan bőrképet kaptam. Az összes piros eret egy vékony réteg elfedte. Nem ült meg a pórusokban. Mattító púderrel fixáltam, szintén vékony rétegben. Nagyon természetes, friss eredményt kaptam. Több órán keresztül megmaradt, később mattítottam ismét, de estére is vállalható maradt a bőröm. Egész nap kellemes érzés volt viselni, nem viszkettem tőle. Lemosás után szebbnek láttam a bőröm, mint reggel. Semmilyen irritációt, pattanást nem okozott. Egyelőre nagyon elégedett vagyok, és árban is megfelelő, főleg így, hogy utántöltő is kapható hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 25.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.