Artdeco

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Puha, krémes vízálló kontúrceruza. E-vitamin-tartalma ápolja az ajkakat. Megakadályozza az ajakrúzs elkenődését.

Artdeco Soft Liner Vízálló Ajakceruza 2 db és Full precision ajakrúzs
Ár: 5000 + postázás egyben , Eladó: zsuzsibuzsi
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kedi81

2017. február 27.

Itteni vélemények miatt vettem egyből kettőt is belőle,és nem kellett csalódnom,könnyű használni,puha,mégsem kopik vagy maszatolódik,kibírta szinte az egész napot,evést,ivást,mikor elkezdett kopni,akkor is egyenletesen inkább csak a száj belső oldalán,mivel az egész számat besatíroztam vele,rúzzsal még nem is próbáltam,de gondolom azzal még jobb :-)
Tesztelgetés után a kezemről én is alig tudtam lemosni,szappannal kellett jó sokáig dörzsölni,hogy lejöjjön :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Fatyolfelho

2016. október 6.

El kell érni egy kort, hogy az ember értékelje ha egy jó kontúrceruzát talál. Eddig nem tartottam különösebben fontosnak, de valóban kiemeli és tartósabbá teszi a rúzst. A 80-as árnyalatot vettem, szerintem beszerzek egy natúr színt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 6.

Sarahann

2016. február 25.

Nagyon nagyon tartós, még lemosóval sem mindig jön le, de sajnos rettentően szárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

petran

2015. december 3.

a 80-ast vettem meg, tényleg nagyon tartós, jó az állaga, nem szokott elkenődni, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

kakaska

2015. április 10.

Nekem a 92-es árnyalat van meg, elég durva. Punkos nagyon. Bátornak kell lenni hozzá, sötét ruhákkal jól mutat. Sokáig fent marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

tarkacica

2015. február 27.

Nekem is a 19-es van meg, tényleg vizálló! Semmi rosszat nem tudok rá mondani én sem! Ha az egész számat besatirozom vele, úgy nézek ki,mintha most jöttem volna szájfeltöltésről:D Szóval szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 27.

Tildi

2015. február 10.

A 75-ös és a 80-as árnyalatok vannak meg nekem. A 80-as a kedvencem :) Tartós, nagyon szépen lehet vele kontúrozni. Biztos, hogy újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

szamira

2015. január 4.

Nagyon jó az állaga, krémes, de pontos, tartós kontúrt lehet vele húzni, nem kenődik el. Én rúzs nélkül / helyett is használom, az egész ajkat besatírozom vele és kibír egy vacsorát is simán. Nem teljesen matt, kis rúzsos, csillogós fénye van. Tartós, de, mint minden, ez is szárít egy kicsit.
Nálunk egy árban van az Essence szájceruzával, ahhoz képest klasszisokkal jobb (pedig azt is nagyon szeretem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

erika81

2014. november 14.

Keresem a kivont szájkontúrceruzáim utódját. Nem igazán vonzanak az Artdeco cuccok, de mivel elég sok árnyalatban kapható, így bíztam benne, hogy találok egy nekem megfelelő színt. Ő lett a 19-es. A rúzs már szinte nincs is a számon, de ez a kontúr még tartja magát. Mivel ez egy természetesebb szín, ezért nem marad ott csúnyán, csak ad egy szép keretet a szájnak. Bízom benne, hogy ezt a ceruzát végre nem vonják ki a forgalomból és amíg festem magam :) addig kapható lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Ponyshop

2014. június 5.

Ár/érték arányban tökéletes, és annyira vízálló, hogy a boltban kezemre rajzolt tesztcsíkokat alig bírtam szappannal levakarni. :D Sokáig bírja még úgy is, ha mellette eszem-iszom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Ceresin 0 0

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.