Artist

Ár:   595 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Igénybevett, sprős hajra. Az erősen igénybevett haj szalmaszerű és nehezen formázható. A fényesség és selymes hatás elérése érdekében különös ápolásra van szüksége.

• Mélyápoló formula: Keratinnal és mikrobúzaproteinnel az erősebb hajért már a hajszerkezet mélyéről.
  • Anti-frizz formula: a puha, kezelhető hajért
  • Újraépítés és fény: kiegyenlíti a hajszál felületén található porózus helyeket és gondoskodik  fényről és fésülhetőségről.

Hatás:

1. Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat.
  2. fény és selymesség
  3. hajszerkezet erősítése

ann0325

2019. április 16.

Nagyon jó sampon, balzsammal együtt használom, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Nagyon jó sampon, balzsammal együtt használom, nekem bevált.

dandy

2016. április 22.

A Müllerben bukkantam rá, nem volt drága, gondoltam egy próbát megér. Festett szőke, hosszú hajam van, száraz hajvégekkel. Nekem az illata és hatása is egy az egyben megegyezik a Pantene Pro-V Repair samponnal. Jól tisztít, jól habzik. Kicsit száraz maradt a a hajvégem, pedig a balzsammal együtt használtam, tehát utána több olajat kellett a hajvégekre tenni. El fog fogyni, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.