Best of Beauty 2019

Artistry

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: csillagom, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szemkrémek

Gazdag, könnyű, illatmentes hidratáló, kifejezetten a szemkörnyék bőrének ápolására. Csökkenti az apró ráncok, szem alatti táskák és sötét karikák megjelenését. Könnyű, nem zsíros szemránkrém, amely csökkenti a szem alatti sötét karikák, táskák és  szarkalábak megjelenését. A szem alatti sötét karikák megjelenését tartósan és szemmel láthatóan csökkenti.

Ivetta

2016. június 6.

Attól függetlenül is szeretem, hogy ha túl közel kenem a szememhez, folyik a könnyem tőle. Viszont szépen kisimítja a még csak kialakulóban lévő ráncokat!
A pontlevonás csak az allergén miatt, egyébként ajánlom a krémet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

A pontlevonás csak az allergén miatt, egyébként ajánlom a krémet!!!

mobeto23

2016. március 20.

Nagyon szeretem. Egész hamar beszívódik a bőrbe. Bár még nincsenek nagy ráncaim, inkább megelőzésként használom, szeretem. Ha egy-egy fáradtabb napon sötétebb karikáim vannak, azokat is nagyon szépen kezeli.
Én meg vagyok elégedve vele, bár szerintem nagyobb ráncoknál lehet, hogy kevés lehet. Nekem jól funkcionál, nincs okom pontot levonni. :)
Ajánlom mindenkinek, aki mindennapi használatra keres!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Ajánlom mindenkinek, aki mindennapi használatra keres!

Carillon

2015. július 11.

Sajna csak egyet használtam el belőle az ára miatt,de addig is jó szolgálatot tett.Nem irritált és könnyen beszívódott.A kísértés nagy hogy újra vegyem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Beni1234

2012. március 2.

A régi kiszerelésben használtam. Használat után szinte "kivasalja" a szemkörnyéket, látványosan javítja az egész arc összhatását. Tartós hatást nem figyeltem meg, de minden nap használva feltűnően jó az ember lányának "összképe". Szerettem, nem csípte a szememet, könnyen beszívódott. Ára miatt nem vettem újra, de megtenném, ha tehetném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 2.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Saccharide Isomerate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.