Astor

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: eper.288, az összetevőket feltöltötte: c.ancsa, Módosítva: 2013. január 24.

Vízvonalra és szemkontúrként egyaránt használható.

Jolles

2017. február 8.

Leárazáskor vettem, sok más Astor termékkel együtt. Egyelőre még barátkozom vele, mert még csak egy hete használom.
Ami pozitív: a színe mindenképp (nekem fekete van) és hogy könnyű vele dolgozni.
Ami negatív: hamar eltűnik, sőt kenődik minden felé. Ezért elkezdtem satírozni, így egy lehelettel tovább tart és kevésbé kenődik. Azt gondolom ez a megoldás rá. Kidobni semmiképpen nem szeretném, azért annyira nem pocsék. Viszont valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

sziszo

2016. július 27.

Nekem nagyon bevált ez a szemceruza. Évek óta használom és nincs bajom vele. Szépen kiemeli a szemem. Az igaz, hogy néha kenődik de 35 fokban a saját bőröm is leválik, nemhogy amit magamra kenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Lylien

2016. március 14.

Az Ultra Black árnyalatot használom a felső szemhéjra. Nagyon jó a színe, könnyű szépen dolgozni vele és nem irritál, viszont egyáltalán nem tartós. Plusz egynek jó, de az Astortól ennél többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

KlaudiaZs

2016. január 16.

A 099-es Magic White-ot vettem meg vízvonalra, de végül pont oda nem tudom használni, mert ott semmi nem látszik meg belőle, mivel színt nem ad, csak fényt, viszont szemzugba csodás, és mikor oda ezt használom, akkor szemöldök alá is szoktam húzni egy vonalat vele és azt elsatírozom, így egy használhatatlan vízvonal-ceruza helyett lett egy gyönyörű pinkes highlighterem. A szememet se irritálja, úgyhogy a kezdeti csalódás helyett kap egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Pacsi

2015. július 13.

nekem is eltűnik 2 pislogás után, így füstösítésre használom. Annak jó, mert maszatol nagyon. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

umpalumpa

2015. február 27.

Hhöm, hát kaptam egy 099 Magic light árnyalatot. A vízvonalamra szántam, de nem igazán fogja meg :( Többször átkentem, de úgy meg lemászik az alsó pilláim közé. Még megnézem rendes nappali fényben és teljes szemsminkben, de eddig 3-as nagyon jó indulattal. Nem vagyok valami elégedett...
Friss:
Sajnos semmire nem tudom használni. Lehet, h más színben jól szuperál, de ez a fényes rózsaszínes-nude nem marad meg sehol. 1 csillagja marad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Friss:

c.ancsa

2014. március 27.

Vegyes érzelmeinket vannak... A világos rózsaszínes bézs árnyalat nagyon megtetszett, gondoltam jó lesz a vízvonalamra. Jó lenne, ha nem tünne el 2 pislogás után!!! Ez óriási mínusz... Ha highliternek használom, akkor sem tökéletes a szemöldökcsont alatt, egyáltalán nem tartós. :( Az essence jumbo ceruzája 1000x inkább! A barnája és a feketéje is meg van. Az sem 100-as, de egy fokkal jobbak. Bár azt szemhéj alapnak fogom használni eldolgozva por alá. Többre nem igazán jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

kisverus

2014. január 20.

Szemöldök ceruzaként használom, a választásom a színe miatt esett rá (081brown) azt gondoltam tökéletes az árnyalat, de legközelebb kicsit világosabbat választok! A minősége erre a célra tökéletes, szemceruzának nem annyira szeretem, mert hamarabb elkenődik ill. lekopik, mint szeretném!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

asztromélia

2013. december 27.

Highlighter-nek használom a a szemöldökcsonton és a szemem belső sarkában a 099 Magic Light-ot. Ez ilyen szépséges, nagyon világos rózsaszín szín. Fehér szemceruzát terveztem venni, na de sehol sem találtam. Szerintem ez a 099-es még természetesebben is hat mint a fehér, nem bántam meg, sőt a tervemet túlteljesítettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

nakosi

2013. október 19.

Nekem fekete árnyalatban van meg, de én csak a felső szempillasorom megerősítésére használtam. Nagyon rossz tapasztalatom van vele,hamar elkenődik, nem tartós, semmiképp nem ajánlóm. Pozitívum: intenzív fekete szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0