Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2013. június 29.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Age Vitality alapozó fiatalabb kinézetűvé varázsolja a bőrt a tiszta arany kivonat segítségével, mely stimulálja a bőr mikrokeringését, megújítja a bőrt és hosszan tartó természetes ragyogást ad. A C-vitamin kivonat száműzi a fáradtság jeleit, az E-vitamin pedig erősebbé, ellenállóbbá teszi a bőrt a káros környezeti hatásokkal szemben.

SPF 22 fényvédővel

Bőre ragyogó és sima lesz, sminkje pedig akár 10 órán át tart.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide f 0 0Glycerin h 0 0Octinoxate f 0 0Isononyl Isononanoate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Talc 1 0Phenyl Trimethicone szil Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Silica Dimethyl Silylate eo Propylene Glycol h Triethylhexanoin eo Calcium Aluminum Borosilicate Magnesium Sulfate Sodium Glutamate Tribehenin eo BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Dimethicone eo I szil 1 0Lecithin eo I eu Disteardimonium Hectorite Diphenyl Dimethicone eo I eu Laureth-7 ti I eu Mica Biosaccharide Gum-1 h Phenoxyethanol ta Parfum/Fragrance i Chlorphenesin ta Disodium Stearoyl Glutamate ti Methyl Methacrylate Crosspolymer Propylene Carbonate Propylene Carbonate Sodium Hyaluronate h 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Retinyl Palmitate a I v 2 2Disodium EDTA Aluminum Hydroxide sz I eo I h Ascorbyl Glucoside a I v Thymus Serpillum (Wild Thyme) Extract ti Silica Lyral i Glyceryl Polymethacrylate Butylphenyl Methylpropional i Lupinus Albus (White Lupin) Seed Extract Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Silver FermentHydroxycitronellal i Hexyl Cinnamal i Ceramide 2 PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Alpha-Isomethyl Ionone i BHT a I ta Citronellol i Benzyl Salicylate i Geraniol i Caprylyl Glycol eo I h Caprylyl Glycol eo I h Palmitoyl Oligopeptide pep Tocopherol a I v 2 2

martinkitty

2014. december 26.

Már nem lehet kapni, gondolom a túl sötétre sikerült színek miatt. Pedig amúgy szerintem jó alapozó. Most először próbáltam érett bőrre való tápláló, bőrszépítő, nem mattító alapozót és tényleg szépít és szebb, mint a mattok. Én találtam olyan színben, amit tudok használni, persze úgy könnyű, hogy nekem sárgás tónusú bőrőm van.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

senskin

2014. január 18.

Igen, valami ilyesmi is volt már nekem. Szörnyű volt, el is ajándékoztam, de szerintem ő sem használta el. Egyetlen ok: vagy rossz színt vettem, vagy mind egyformán félresikerült. Nagyon sárgás volt, narancssárgás, elég elütött a bőröm színétől. Szóval, nem. Aki jót akar magának, az nem veszi meg. ( Előtte minta kipróbálás ajánlott az arcon )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

cuni.geo

2013. szeptember 26.

rettentő erős illata van, és csípte a szemem környékét :(
ki kellett dobnom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

rettentő erős illata van, és csípte a szemem környékét :(
ki kellett dobnom

jégvirág

2013. szeptember 26.

Ajándékba kaptam, ráncaim még nagyon nincsennek, nem tudom mit kezd a ráncos bőrrel. Igazából ott porosodik a polcomon már egy ideje, mert nem tudom használni. A legvilágosabb árnyalat van meg, de eléggé sötét. Egyébként nagyon illatos egy alapozó és jól is fed. Pozitív, hogy van benne fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 26.

haloittbarbi

2013. május 27.

Jó kis alapozó, teszi a dolgát és nem pattogtam ki tőle:)
Sajnos egy kicsit sötétebb árnyalatot választottam így én is csak nyáron tudom használni mikor kicsit barnább a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Jó kis alapozó, teszi a dolgát és nem pattogtam ki tőle:)

edka0707

2013. május 26.

Szuper jó alapozó! Vonásaim feszesebbek lettek tőle számomra megfelelően fed és nem utolsó sorban nem zsírosította az én kombinált bőrömet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 26.

bandita

2013. január 24.

Néhány éve használtam ilyen alapozót. Túl sötétek voltak számomra az árnyalatai, de végül nyári barna bőrömön mégiscsak működött az egyik. Erőteljes fedést nyújtott, erősen fénylő felülettel, amelyet púderrel igyekeztem tompítani. Az én kevert, érzékeny bőröm több szempontból is nehezen tolerálta. Csúszott-mászott az ábrázatomon, beszennyezve mindent, ami véletlenül is hozzáért. Pattanást, mitesszert pedig nem okozott ugyan, de túlérzékenységi reakciót igen.
Inkább azoknak a hölgyeknek ajánlom, akik száraz-normál bőrtípusúak, és problémamentes a bőrük.
Az én termékem csomagolásán a hipoallergén felirat volt látható, ezért választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Glucoside, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Triethylhexanoin, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone, Lecithin, Diphenyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Diphenyl Dimethicone, Laureth-7, PEG-10 Rapeseed Sterol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Disodium Stearoyl Glutamate, Thymus Serpillum (Wild Thyme) Extract, PEG-10 Rapeseed Sterol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.