Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Csilluska, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2014. szeptember 3.

A krémes dúsító formula szenzációs dússágot nyújt a tökéletesen szétválaszott, nagyméretű pillák eleganciájával a legszembetűnőbb megjelenésért. Az egyedülálló lapos LovelyDoll kefe a tökéletes kiegészítő, hogy egy csodálatos, "tágra nyílt szemű baba" tekintetet hozzunk létre. Vastagítja a szempillákat, majd a gömbölyű vég megemeli és göndöríti őket. Különösen a szemzugban lévő és az alsó pillákat teszi intenzívebbé, hogy maximalizálja a csábító hatást.

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euCopernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0PVP 0 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Tribehenin eo Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hydroxide Talc 1 0Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentCeramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz D&C Black 2 sz Ferric Ferrocyanide sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ultramarines sz 0 0

moni92

2017. november 1.

Nem csomósodik össze, hétköznapokra , egyszerű sminkhez tökéletes választás, bár nekem a keféje kicsit furcsa volt más márkák szempilla-spiráljaihoz képest.

Dianne

2016. augusztus 30.

Már nem gyártják. Sírtam is egy sort az Astor pult előtt mikor rájöttem. Én imádtam. Göndörít, hosszabbít, éjfekete. Nekem csomós sem volt. Szuper a kefe, csak tudni kell vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

katalinsebesta

2016. június 29.

Szornyu...alig visz festeket a pillakra, annak is csak eppenhogy fekete a szine, de inkabb sotetszurke. Felaron vettem, de meg igy is penzkidobas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

ditte21

2016. június 20.

Akciósan vettem, de még így is bánom. Rutinos szempillafestő vagyok, de ezzel a kefével egyszerűen képtelenség normálisan felvinni a festéket! Eddig én még nem találkoztam olyan kefével, amivel össze tudtom maszatolni magam, de ezzel sikerül. Ha az embernek van fél órája a szempillával babrálni, akkor lehet vele szép pillákat csinálni, de erre hétköznap reggel szerintem senkinek nincs ideje, türelme. Maszat nélküli felvitellel meg szinte nem is látszik... Néha előveszem, remélem egyszer elfogy. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

borb.biaa

2016. június 19.

Szép pillákat csinál, és elég fekete is, viszont nekem csípi a szememet. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 19.

Szép pillákat csinál, és elég fekete is, viszont nekem csípi a szememet. :(

balatonka

2016. május 17.

Párban használom a butterfly verzióval és így tökéletes pillákat tudok csinálni. Nagyon szépen szétválasztja a pilláimat és a szemzugban lévő kisebb szálakat is szépen fedi. A dúsításról és ívelésről a másik spirálom gondoskodik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

alexandra326

2016. május 10.

Meggyőzött a csajos csomagolása és az akciós ára, így megvettem sokadik szempillaspirálnak. Vegyesek az érzéseim. Szép pillákat tudok vele csinálni, de a színe nem az igazi, nem annyira fekete. Hajlamos nap végére potyogni. Nem venném újra, de hétköznapra elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

lia007

2016. január 21.

Nem vagyok oda az Astor szempillaspirálokért, de tavaly tavasszal kaptam egy ilyet és adtam neki egy esélyt... egyébként meglepődtem mert a téli hónapokig használtam és tökéletesen megfelelt az elvárásaimnak! Szépen ívelte a szempilláim ahogy száradt és a keféje is tök oké, kicsit más de megszokás kérdése.
Szerintem újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Szerintem újra fogom vásárolni!

Akasa

2016. január 18.

10 ml alatt meg sem nézek egy spirált sem, ez nagy kiszerelésű úgyhogy 1 pipa.
Nem csomósodik össze 2 pipa.
Szèp fekete.
Szép, hosszú, göndör pillát csinál. (Mondjuk nekem mind)
Levonás, mert az 1000 ft-os avonnal is elérem ugyenezt a hatást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

10 ml alatt meg sem nézek egy spirált sem, ez nagy kiszerelésű úgyhogy 1 pipa.
Nem csomósodik össze 2 pipa.
Szèp fekete.
Szép, hosszú, göndör pillát csinál. (Mondjuk nekem mind)
Levonás, mert az 1000 ft-os avonnal is elérem ugyenezt a hatást!

CeCeDrake

2015. december 15.

Hol kezdjem...ja, ott, hogy a dm-ben vettem.
(Eddig kb átlag 10-ből ha 2 ott vásárolt spirál volt használható, mert soha nem nyitom ki, sőt, meg sem fordul a fejemben, hogy amit leveszek a polcról, azt kinyissam azelőtt, mielőtt kifizettem volna! Ezt megteszik helyettem mások, én meg "belenyúlok a tutiba", mert eleve sz@r, amit veszek.)
Folytatom.
Elsőre klassz. Vagyis annak néz ki. Persze el kell tekinteni attól, hogy a csavaros rész már festékes volt, amikor húztam ki a kefét első alkalommal.
Fekete. Addig, amíg meg nem szárad teljesen. Sötétszürke lesz. A festék egy gyalázat. Folyik mindenfelé, a nyélen több van, mint benne...az ecset annak ellenére, hogy szilikon, annyira nem sz@r, pedig azokat nem szeretem.
2x tudtam használni, ki kellett dobnom. Nekem reggel se időm, se energiám azzal szórakozni, hogy a festékkel bűvészkedjek, és akkor még hol van a pillák festése.
Mivel az üzletet nem tudom lepontozni, ezért a terméket kell. Sajnálom. Ez egy nullás.
(Egyszer vettem egy W7 spirált, a keféje pont ilyen volt! Na az jó volt! Összesen talán 6-700 Ft-ba került, gondolom ennek is úgy vagy ha nem jobban kellett volna teljesíteni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Hol kezdjem...ja, ott, hogy a dm-ben vettem.
Folytatom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.