Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

svivko

2012. december 9.

Szuper szuper szuppper!!! A legújabb árnyalatom egy nude, creme brulée fantázianevű lakk. Két réteg, és 6 napig alaplakk-, és fedőlakk nélkül is bírja a harcot. Megéri a dm-es 1300 Ft-os árát.

Update;
Azóta még 3 színnnel gazdagítottam a DeLuxe famíliámat, egyikben sem kellett csalódnom. Tartom a kijelentést, miszerint a legjobb drogériás lakk.

Sminkek fülnél láthatjátok őket "bevetésen". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Update;

Sminkek fülnél láthatjátok őket "bevetésen". :)

jesuisunchat

2012. november 28.

A tökéletes körömlakk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

A tökéletes körömlakk :)

GlamourAndStyle

2012. november 26.

Az első (!) körömlakk, amelyiknek gondolkozás nélkül megadom az 5-öst még csillagot is adnék ha lehetne. A színeivel nagyon meg vagyok elégedve, elég sokat halmoztam fel belőlük, gyönyörűek és élénkek, már egy rétegben is nagyon jól fednek, de egy körömlakknál azért az élénk és jól fedő szín szerintem alapkövetelmény lenne. Amiért mégis az egyik kedvencem az a tartóssága. Egy körömlakk sem bírt megmaradni rajtam 2 max 3 napnál tovább, úgy, hogy tökéletes maradjon, márpedig én manikűr témában nagyon maximalista vagyok: a lakkozásom legyen fényes, élénk, kopásmentes egyszóval 10/10. Ezzel a lakkal viszont 5 napig is elvagyok mindenféle fedő- és alaplakk nélkül is, maximum annyi a probléma vele, hogy a 4. napon egy kicsit fakóbb már. Ennyi baj legyen :) Ami még plusz pozitívum, hogy erősíti is a körmeimet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

dorottyaa

2012. november 20.

Szeretem ezeket a lakkokat, nagyon szép színekben forgalmazzák őket, fedőlakkal nagyon tartósak (sokszor csak azért kell lemosni, mert lenő, az kb. 5-6 nap). Mint általában minden lakkot ezt is két rétegben szoktam felvinni, mert úgy a tuti biztos, az ecsete se nem kicsi, se nem nagy, könnyen és szépen el lehet oszlatni a lakkot, ami viszonylag hamar meg is szárad.
A kedvenc árnyalataim:
- 117 "Satin Pink": nem nagy a fedése, 3 rétegben az igazi, tipikus balerina rózsaszín
- 831 "Pink Delight": igazi kis guszta pasztelles pirosas rózsaszínű
- 302 "Creme Brülée": igazi nude szín, ami szerintem nem hiányozhat azok kelléktárából, akik szeretik ezt az irányzatot
- 303 "Taupe": ez a legeslegszebb barna színű körömlakk, amit valaha is használtam, van egy kis szürkés beütése, ez is inkább fáradtabb pasztellesebb szín.

Inkább ezen a természetes földszínű vonalon szeretek mozogni, aki még így érez az biztosan fog találni magának valami szépet. De az élénkebb színek közül is van választék, nagyon szép például a királykék, vagy a fenyő zöld. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

A kedvenc árnyalataim:
- 831 "Pink Delight": igazi kis guszta pasztelles pirosas rózsaszínű

szamira

2012. november 5.

A 831-es pink delight színbe beleszerettem és mivel akciós volt (1000 ft volt kb) hazajött velem. Első Astor körömlakkom, de nem az utolsó :) Két rétegben kenve 4 napig hibátlan volt házimunka mellett. Az ötödik napon 1-2 köröm végén kezdett lepattogzani, de javítható volt. Ötödik este mostam le. A lábamon két hétig simán kitartott, akkor azért mostam le, mert elkezdett lenőni. Egy rétegben is fed, szép színe van, de úgy a második nap vége felé már kopások jelennek meg rajta, úgyhogy kell a két réteg. Elég gyorsan szárad, még a második réteg is. Eddigi egyik legjobb lakkom, hozzátéve, hogy én 1500 ft-nál többet nem vagyok hajlandó lakkért kifizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Gredel

2012. november 3.

Vip violet -et próbáltam, 2 rétegben kentem. Van amikor 1 hetet is kibír, nem pattog le a széle.
Nagyon jó lakk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

Nagyon jó lakk!

orsolyanovak

2012. október 19.

Eléggé meglep ez a rengeteg pozitív vélemény. Nagyon szépek a színek, az állaga is nagyon jó, de én a tartósságával nem vagyok elégedett. Szerintem nem éri meg az árát, maximum a különlegesebb színek, amiből azért akad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Joe

2012. október 13.

Az Opi lakkok mellett a másik kedvencem. Nagyon szép színekben kapható, gyorsan szárad, nem pattogzik, a fedése is jó. Összességében megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

csikita

2012. augusztus 31.

NAGYON JÓ körömlakk! Nem tudok rosszat írni róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

NAGYON JÓ körömlakk! Nem tudok rosszat írni róla.

trix

2012. augusztus 31.

Az egyik kedvenc lakkom.Nagyon szép színekben kapható,könnyű vele szépen dolgozni,kényelmes az ecsete.Két rétegben szoktam felvinni,de egy rétegben is szépen fed.A tartóssága is elég jó,2-3 napot kibír mosogatással és házimunkával.Amit hiányolok,az a bővebb színválaszték.Egyébként 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.