Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

andrea91

2016. október 17.

A legjobban az ecsetet szeretem bennük, en ilyen széles parti vagyok, nagyon kézre esik, könnyű vele dolgozni. Szep, klasszikus színekben kapható, 1-2 rétegben mesés, de nekem ez lassan szárad, különösen ezért faj hogy nem is túl tartós. Ami hipp-hopp megszarad, azokra nem szoktam haragudni ilyesmiért;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Cannes

2016. augusztus 24.

tartós szépen fed nem kopik gyorsan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

tartós szépen fed nem kopik gyorsan

bogczi

2016. augusztus 12.

Imádom. Egy rétegben is csodásan fed, csodaszép fénye van és egy mozdulattal lemosom a körmömről. Nem kopik gyorsan, még akkor sem, ha nincs időm fedőlakkozni, pedig mosogatok meg egyebek, meg a munkában is egész nap papírokkal pepecselek. Egyetlen hátránya az ára, amiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

pambeesly

2016. augusztus 1.

nagy kedvenc, csodaszép árnyalatok, klassz ecset, tartós. egyetlen hátránya, hogy viszonylag hamar besűrűsödik, szóval nem valami hosszúéletű egy üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Lindi

2016. július 19.

Én őszintén szólva még újság mellékletként jutottam hozzá,nem vettem soha Astort,de egy biztos megmaradok ennél a lakktípusnál.Nekem a 303-as barna árnyalat van meg,olyan jó sűrű,tömör az állaga,ráadásul viszonylag hamar szárad.Azonkívül 3 éve van meg,én rendszeresen ezt használom és még csak most értem a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

ipszilonze

2016. június 7.

Máig hatalmas kedvenceim ezek a lakkok, egy rakásnyit szereztem be belőlük az évek folyamán, és még máig használható állapotúak! Tény, hogy nem túl olcsó, de teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

blackspot

2016. május 10.

Az Astor lakkjai a kedvenceim, drogériás vonalon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Az Astor lakkjai a kedvenceim, drogériás vonalon!

nussera

2016. május 10.

A kedvenc körömlakkjaim közé tartoznak! Kb. 3 éve vásároltam meg őket, ami lássuk be, elég régen volt már. Akkoriban a Rossmann leakciózta őket 600Ft-ra, így nem tudtam ellenállni nekik. Gyorsan száradnak, az ecsettel álom lakkozni, a formula még 3 év után is szuper! Tény, hogy nagyon sok lakkom van, így nem szoktam túl gyakran használni egyiket sem, de ez mindenképp értékelendő, főleg a nagy kiszerelés miatt fontos megemlíteni.
250 Rojo Passion: Teljesen átlagos piros, egy ilyen szín mindig jó, ha kéznél van. Nem tudom hogy csinálja, ez az egyetlen olyan lakkom, ami akár egy rétegben is tökéletes. Sosem hittem volna, hogy egyszer ilyet fogok írni. Tartósságban ez a szín annyira nem remekel, de nem is vészes, olyan 3-4 napig szokott szép maradni a manikűröm. (Mindig használok alap- és fedőlakkot!)
390 Plum Nectar: Gyönyörű bordó, két rétegben tökéletesen fed. Ezzel a színnel sem lehet mellé lőni, igazi klasszikus! Tartós, általában 5 napig is szép marad.
875 Electric Blue: Na ez egy igazán különleges kék, csak úgy vibrál a körmeimen. Sajnos ebből nekem 3 réteget kell felkennem, hogy tökéletesen foltmentes legyen, de kárpótol a színe. Nagyon hasonlít egy H&M-es lakkra, már többen is megkérdezték, hogy ez az-e, egyszer egy pénztáros a H&M-ben. :D Szuper ez a szín, ha valami különlegeset szeretne az ember. Tartósságra is rendben van, 4-5 napig bírja a körmeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

madri

2016. február 27.

Két színem van belőle, nagyon szeretem őket. Gyorsan száradnak, szép színűek egyetlen rétegben is. 10 napot nyilván nem bírnak ki, de 5-6ot azért igen. Teljes áron drága, Glamour napokon éri meg megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Joaninha

2015. december 9.

Szerintem az Astor körömlakkok a legtartósabbak és legszebben pigmentáltak a drogériás márkák közül. Nagyon szépen lehet dolgozni az ecsettel és viszonylag hamar meg is szárad. A Lycra által nagyon szép géllakos hatás érhető el és leszedni is könnyű. A sötétebb színeket akár egy rétegben is elég felkenni, de 2 rétegben mélyebb színt kapunk eredményként. Ellenben 10 napig biztosan nem marad fenn, legalábbis nem rajtam, de nem is létezik olyan körömlakk, ami fenn maradna rajtam maradéktalanul 3-4 napnál tovább. Én körömlakkra nem szívesen áldoznék többet, az O.P.I, illetve más drágább körömlakkok sem tudnak többet, az olcsóbbak viszont 1-2 napot bírnak csak ki. Egy szóval, ha körömlakk, akkor Astor a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.