Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

manna88

2015. december 8.

Jól pigmentált, gyorsan száradó lakk. Szépen terül, és ha két réteget kensz belőle, nem fogja a második eltolni az alatta lévőt.
Tartós is - az egyetlen negatívuma, hogy a nagy kiszerelés miatt, nekem már több ilyen lakkom is beszáradt, és nem tudtam a teljes mennyiséget elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

VanillaBlossom

2015. november 28.

Jónak jó, de az árából vehettek több olyan körömlakkot, ami minőségben ugyan itt van.... Engem nem győzött meg...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Kardosalfi

2015. szeptember 29.

Könnyen terül,viszonylag tartós körömlakk.Az ecsetével kfejezetten könnyen és gyorsan lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Zizjuu

2015. június 4.

Tartós nem pattan le nem kopik hamar! És a legjobb hogy hónapok múlva sem csomós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

edestyukom

2015. június 2.

Nekem a creme brülée árnyalat volt a kedvencem egy jó ideig, többször is újravettem és legtöbbször ezzel volt kifestve a körmöm. Mesés a színe a fedése, sokáig a helyén marad. Sajnos gyorsan besűrűsödik és onnantól kezdve egyre nehezebb szépen felkenni (többek közt ezért vettem mindig egy új friss üveggel). Szóval én 4 csillagot adok neki mert imádom, de tényleg bosszantóan hamar kiszárad (több hasonló tudású, akár olcsóbb árkategóriájú lakkal szemben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

SBea

2015. április 7.

Tetszik, mert:
- szép a színe
- kb.1 hétig is bírja
- olyan mintha gyorsabban nőne a körmöm tőle ( de ez lehet hogy már csak belemagyarázás)

Összességében:
elégedett vagyok vele

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

Tetszik, mert:
- szép a színe
- kb.1 hétig is bírja

Összességében:
elégedett vagyok vele

nvfanni

2015. március 27.

Egy piros árnyalatom van ebből a lakkból, de sajnos nekem egyáltalán nem tartós. Az ecsetjét viszont szeretem, könnyű vele dolgozni, és a színe is szép, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

purpuratulips

2015. február 8.

Gyönyörű színek, tökéletes fedés, tartós, kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Gyönyörű színek, tökéletes fedés, tartós, kell ennél több?

idea

2015. január 26.

MInt a legtöbb körömlakknál, ennél is teljesen más a különböző színek tartóssága. Több árnyalatom is van belőle, de az egyik kedvencem az 594 VIP VIOLET, ami 2 rétegben tökéletesen fed, és 4-5 napig is bírja apróbb hibák nélkül. Mindig jót nevetek az üvegre írt eredeti "UP TO 10 DAYS" feliraton, és a sokkal realisztikusabb magyarnyelvű címkén: ASTOR LYCRA Lacque Delux körömlakk; Életteli színek akár 7 napon át. :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

igarel

2015. január 14.

Az astor gyorsan száradó lakkja nekem nagyon bevállt, 4-5 napig simán fenn szokott maradni, úgyhogy amikor megláttam, hogy most ez akciós a rossmannban gondoltam egy próbát megér, ha addig fennmarad mint a másik akkor már bőven meg vagyok elégedve, ugyanis az én körmömről általában 1 nap alatt lejönnek a lakkok..
Úgyhogy szépen felfestettem a körmömre (nekem külön tetszik a vastag ecset) és egész gyorsan megszáradt, két rétegben gyönyörűen fedett!
Azóta két napot és vagy 15 mosogatást bírt ki, úgy mintha nem is csináltam volna semmit! Úgyhogy kiváncsi vagyok, hogy tartja e az ígért 10 napot, de eddig mindenképp öt csillagot érdemel
Mindenképpen ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

Mindenképpen ajánlom! :)

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.