Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

Fannyuuszi

2015. január 4.

Egyetlen egy lakkom van ebből a fajtából, egy eléggé világos, barackos árnyalat. Tökéletesen fed két rétegben, és rendkívül tartós, a kedvenc nyári lakkom volt. Egy icinkét lehetne olcsóbb, de ez már csak kukacoskodás, hiszen ha olcsóbb lenne, az egész polcot söpörném a kosaramba, annyira tetszik minden szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 4.

snowyfairy

2015. január 3.

A "Forest Green" árnyalat van meg már 2 éve és nem sűrűsödött be még egyáltalán. :) Egy rétegben is jól fed és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

madaras

2014. december 9.

Három napja festettem,ezzel a körömlakkal. Két rétegeben vittem fel a dawn lilac árnyalatot,ez nálam nagyon bejött. Még mindig tart,nem karcos és nem pattogott le, pedig mosogattam is benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 9.

Wildflow

2014. december 5.

Két színt is próbáltam, nagyon jó az ecsete, és a tartóssága. Nekem nincs rá panaszom, jó minőségnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

nta2

2014. október 1.

Satin Angel árnyalat van meg több mint egy éve, de azóta is jól használható, nem sűrűsödött be. Szépen felvihető, de 2 réteg szükséges belőle és egész tartós is. Akciósan vettem, így nem volt vészes az ára, de teljes árért nem venném meg, annyira nem nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

pixybaba

2014. szeptember 22.

Egy árnyalat van meg csak belőle, egy ezüstös-ibolyalila, kicsit olyan fémes hatást kelt. Számomra egész jól felvihető. Egy rétegben vittem csak fel, megszáradt tűrhető időn belül. Nem mindig van hangulatom ehhez a színhez, mégis eddig sosem volt probléma vele, nem kellett leszedni, újra kenni, nem ragadt bele semmi, nem kenődött el, persze ez attól is függ, mennyire óvatos az ember. Mosogatáskor amikor súrolókrémmel suvickoltam egy serpenyőt, azt hittem, biztos összekaristoltam a körmeimet is rendesen, de jól tartotta magát a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

ritus206

2014. július 25.

Én nem dobtam a kukába, hanem beleraktam több számomra használhatatlan termék társaságában egy kis drogériás szatyorba és a BP. Palota művelődési ház előtti kis kukára akasztottam.Remélem nem bosszúságot okoztam vele valakinek hanem örömet.
Nem terült rendesen, meg fogta a körmöm, elszínezte, nem száradt jól.
Nekem a sötét bordó volt meg, szinte fekete, tettszett a színe, ezért mindig kísértésbe estem hogy használom.
Így a dolog megoldódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 25.

Nem terült rendesen, meg fogta a körmöm, elszínezte, nem száradt jól.
Így a dolog megoldódott.

eperjeske

Korcsoport: >54
2014. július 16.

Nos, nálam éppen most landolt a kukában ebből a Dawn Lilac árnyalat. Tetszett a szín, két rétegben szépen is fedett, ami így nyáron különösen fontos nekem, mert csak a lábamon használom, hogy nyitott szandálokban ne legyen koszos a körmöm. DE: órák alatt sem tudott rendesen megszáradni a lábujjaim körmén! Valamelyik reggel 8 órakor kentem fel, majd órákig mezítláb járkáltam a lakásban, hogy ne legyen gond vele. Délben kellett elmennem, és mivel lehűlt, esős lett az idő, zárt cipőt húztam. Nem akartam hinni a szememnek, amikor később levettem itthon: a cipő egyszerűen felnyomta, elkente a lakkot, még a zokni szövése is látszott a lakkon, pedig kényelmes sportcipőről van szó, aminek magas az orr része is. Szóval, megy a lakk a kukába!! A pénzt egyszerűbb lett volna oda dobnom, mint ezzel a lakkal kínlódni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 16.

Marcsus

2014. április 22.

Pont a képen látható bordó árnyalatot használom. Azt adja, amit akármelyik körömlakk: 1 rétegben szinte semmi, 2 rétegben szépen fed, de nekem már maximum 2-3 nap után kezd lepattogni a körmeim végéről a lakk, és nincs időm pár naponta újrafesteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

insomnia

2014. április 21.

Jó, minőségi körömlakk. Nekem csak egy darab van belőle, az Electric blue árnyalat, nagyon szép szín, jó a fedése, az ecset különösen jó, kb. 5 napig bírja a körmömön. Mostanában nem használtam, mert nem munkahely kombatibilis árnyalat. Teljes árat kicsit sokallom érte, akció keretében szívesen veszek még belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.