Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

friday

2014. március 10.

Tartósnak nem a legtartósabb, így az árát sem igazán éri meg. Plusz pont, hogy gyorsan szárad, és sokáig bírja az üvegben beszáradás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

buboka11

2014. február 15.

Újra és újra előveszem a szekrény mélyéről, hogy új esélyt adjak neki, de mindig meg kell állapítanom, hogy a 300 forintos lakkok tartósabbak ennél... A színét nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Ayani

2014. január 15.

Anyukámtól csentem el még anno az első ilyen lakkom és egyértelműen beleszerettem. Szépen fed már egy rétegben is, a színei nagyon szépek és kifejezetten tartós. Mostanában viszont sehol nem látom és ez elkeserítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

ppetruska21

2013. december 25.

Ajándék volt nőnapra. Nagyon szeretem a színét, a tartóssága hagy némi kivetni valót maga után mert kb. 2 nap és le pereg a körmömről ezért sokallom az árát de az ecsetéért plusz 1 pont mert nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Csillagpor123

2013. december 22.

Jó kis lakk, bár nekem max 3 napig bírja ez is. :) Ez a 10 napos ígéret nem tudom hogy tud bárkinek is beválni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

csombi817

2013. december 8.

Nagyon szép, nekem metálkék van, és 2 réteg tartós is és szép fénye is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Nagyon szép, nekem metálkék van, és 2 réteg tartós is és szép fénye is van.

Filomena

2013. december 6.

Szép körömlakk és nagy előnye hogy hamar szárad, szinte azonnal megszáradt amint felkentem...
Viszont nekem nem volt valami tartós... bár lehet azért is mert nem használtam fedőlakkot!
Buli előtt gyorsan kifestettem vele a körmöm, de másnap estére sajnos már pattogott le belőle, ezért nálam csak 4 csillagot kap! De legközelebb megpróbálom majd fedőlakkal is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

VeraTala

2013. október 27.

Szép, tartós. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Szép, tartós. Szeretem.

kismadár

2013. október 9.

Nem tudok róla túl sok jót elmondani.. Nem emlékszem már a pontos árára, de az biztos, h drága volt, és nem nagyon éri meg ár-érték arányban! Nekem a 102-es dawn lilac szín van meg. Ez egy lilás szín, olyasmi, mint a lilaakác színe. Nem túl tartós, emlékeim szerint 1-2 napnál többet a kézen nem bír ki, lábakon hetekig is fent marad. 1 rétegben szinte átlátszó, 2 réteg az már határeset, tökéletesen legalább 3 rétegben fed. Egy idő után nyúlós lesz a körömlakk, szóval évekig tuti nem lehet tárolni. Emiatt nem túl könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Lauraaa

2013. augusztus 15.

Nekem bevált. Jó a fedése, tartós, jó az állaga és nem is olyan drága, bár én leárazva vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.