Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

IchigoSachi94

2013. augusztus 3.

Nálunk most 1000 ft-ra volt leakciózva a dm-ben. A pozitív vélemények miatt vettem belőle egyből kettőt is. Az electric blue az nagyon szép. Már az első rétegnél azt a színt nyújtja amit az üvegben látni. Pár perc alatt megszárad, felvitele könnyű. A másik az a satin pink. Én egy kicsit rózsaszínesebbre számítottam, ez majdnem fehér. Nem szárad olyan gyorsan, mint az electric blue. Eddig ezek a legjobb körömlakkjaim. Biztosan újra fogom venni.

update: Nem tudom mi történt a lakkokkal, de kb. 2 hónap után kész szenvedés felvinni őket, soha nem akarnak megszáradni. Este kikentem a kékkel a körmömet, utána vagy 2 óráig nem csináltam semmit, lefeküdtem aludni, felkeltem és tele volt karcolásokkal a körmöm. Nem tudom, hogy a fedőlakk hibája-e, de felraktam rá egy Essence fedőlakkot. Már aznap lejött az egész körömlakk... A rózsaszín pedig már használhatatlan. Kár, pedig azt hittem megtaláltam a legjobb körömlakkot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Rubita

2013. július 16.

Én is akciósan vettem, azt hiszem forest green árnyalatot (ilyen szép smaragd szín). 3 rétegben az igazi és valóban tovább bírja, mint egy átlag lakk, bár hozzáteszem kevesebbet van vízben a kezem, mivel gép mosogat, de attól függetlenül így is kopik 3-4 nap után. Szerintem ez teljesen jó eredmény, ha belegondolunk nem igazán várhatunk többet egy sima körömlakktól, hacsak nem gél lakk. Színe, állaga, felvitele tetszik. Mondjuk 1500 forintot nem ér, de egyértelműen a márkanevet fizettetik meg. Amennyiért én vettem (500 Ft) szuper lakk, úgyhogy megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

gabcsyyii

2013. július 6.

875 Electric blue árnyalat valami tökéletes ,nincs rá szó annyira szeretem :) volt hogy 5 napot is kibírt ,5 csillagot megéri egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

floracska6

2013. július 3.

Nem rossz lakk, két rétegben fed és leárazva vettem úgyhogy az ára sem volt vészes. Szép színekben kapható, nekem a Créme brulé van meg, pár napig szépen fenn marad.
DE azért a 10 napot - tartósság: ami az üvegen szerepel - kicsit túlzásnak érzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

kvitta.girl

2013. június 23.

Levonok 3 csillagot mert sose volt még ilyen lakkom ami ennyire hamar tönkrement volna. Még csak 1 hónapja van meg de úgy nyúlik mint a ragasztó,rohadt nehéz volt most kifestenem a körmeim nem is lett valami szép egyenletes :@ lassan is szárad nagyon,és a tartósságának is annyi így 2 nap aztán pattogzik,pedig van olyan körömlakkom amit 1 éve használok,jól tárolom őket.
Nagyon bosszantó,nem ennyi időre vesz meg az ember 1 lakkot.

Én is beszereztem akció keretében ennyiért hülye lettem volna fél áron otthagyni 600 ft-ért főleg hogy régóta szemeztem ezzel az electric blue színnel.
Alapplakkal és fedőlakkal használtam.
Először mérges voltam nagyon mert rettentően csíkozott,3 réteg kellett hogy szép színe legyen,nem is fűztem hozzá sok reményt :)
Pénteken kentem fel és ma kedden kellett lemosnom ezen ledöbbentem.
Nekem általában 2 napig tart egy lakk fedőlakkal vagy anélkül max 3 házimunka, és a szakmám kutyakozmetika mellett.
De ez kibírta a mosogatást,főzést,takarítást,kutyakozmetikát úgy hogy semmit nem vesztett a fényéből.
Ma kedden hirtelen az összes körmömön elkezdett pattogzani így leszedem,de le a kalappal!
Teljes árát is bőven megéri,mindenkinek ajánlom gyönyörű szín és igen tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

Nagyon bosszantó,nem ennyi időre vesz meg az ember 1 lakkot.

Alapplakkal és fedőlakkal használtam.
Pénteken kentem fel és ma kedden kellett lemosnom ezen ledöbbentem.
Teljes árát is bőven megéri,mindenkinek ajánlom gyönyörű szín és igen tartós!

momo

2013. június 17.

Egy gyönyörű zöld színt használok belőle. Nincs az a lakk, ami az én kezemen 10 napot kibírna, nem dőltem be a marketingnek. Ha nem is 10 napot, 3-at szuperül átvészel. Nem kopogat a vége, nem fakul. Drogériás viszonylatban nem olcsó, de tényleg minőségi, eddig csak az Estéé Lauder lakkommal voltam ennyire elégedett. Jók a színek is, az ecset is, nem szárad be, kényelmes a használata. Azon a véleményen vagyok, inkább 1 ilyen picit drágább, mint 3 kukatölteléknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

b.krissy

2013. június 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg 2 színt, egy bordót és egy szolidabb pezsgőszínt. Valóban tartós és szépen fed bár én vettem hozzá tartozó fedőlakkot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 4.

bolero

2013. május 28.

Régóta kerestem a megfelelő élénk kék árnyalatot, itt találtam meg. Nagyon szép a színe felkenve is, két rétegben elég, és alap- és fedőlakk nélkül is kibír négy vagy több napot, ami nálam rengeteg, mert olyan vadul gépelek, hogy általában minden körömlakk lejön a körmömről két nap után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Doro

2013. május 28.

Nekem a 875-ös Electric Blue árnyalat van meg, ajándékba kaptam, és nagyon megszerettem! Két rétegben tökéletesen fed, nagyon gyorsan megszárad, és nálam egy hetet simán kibír, pedig naponta többször is mosogatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

haloittbarbi

2013. május 27.

Nem rossz kis termék, de igen 1500 forintért azért én is többet vártam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Nem rossz kis termék, de igen 1500 forintért azért én is többet vártam volna.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.