Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

agica0723

2013. május 16.

Én sajnos nagyot csalódtam ebben a lakkban. :( Gondoltam, hogy 1500 Ft-ért többet várhatok, de nálam nagyon alul teljesített. Két színt is megvettem, de mindegyik 1/2-1 nap után elkezd lepattogni :( Csak a szép színe miatt adok 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

B_Anna

2013. május 14.

Nagyon jó, nagyon tartós! 10 napot ígér, annyit rajtam még nem volt, de 7-et simán bír, mosogatással, házimunkával, egyébbel nehezített pályán is :) szépen és gyorsan szárad, én két réteget teszek fel (alapozó lakkra), így csíkmentes, gyönyörű. Nekem a Pink delight szín van meg, ami nagyon szép, kicsit korallos rózsaszín. Akciósan vettem találomra, de nem bántam meg, szerintem veszek még belőle, mert nagyon megéri az árát, szupertartós és a szín sem kopik. Ha elkezd lejönni, akkor sem nagy foltokban, hanem kis darabkák kezdenek csak hiányozni a köröm szélénél, diszkrétebb, mint az olcsóbb kategória, ami egészben jön le a körömről...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

szreka

2013. április 24.

A Taupe és a Mocca színek vannak meg, mindkettőt imádom! Bárcsak olcsóbb lenne! :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Dinart

2013. április 22.

Rossmannban most 599-ért kapható! A 302 es creme brulee színt vettem meg gyönyörű nude szín!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 22.

Bibike

2013. április 19.

Update: Fél év után vettem még 2 színt belőle: a 831-es Pink Delight és az 594-es VIP Violet. Imádom őket! Gyönyörű mind a kettő, emellett nagyon tartósak is. 5-6 napot simán kibírnak (alapozólakkal), mosogatás, takarítás mellett. A húgom is kapott tőlem egyet, annak nem tudom a nevét, de gyönyörű királykék színe van, ő is szereti nagyon. Így feljavítom 5-ösre :)

Két színem van belőle, amiket külön jellemzek.
302 Creme brülée: Egyszerűen imádom. Ő lett az új kedvencem, pedig nem igazán kedvelem a nude lakkokat. Gyönyörű a színe, viszonylag tartós is (kb. 5 nap). 5*
420 Caramel cashmere: Az üzletben gyönyörű karamell színe volt, hazaérve már inkább narancssárgásnak tűnt, felkenve pedig elég érdekes, hol ezüstös, hol rózsaszínes-narancsos színe van. Semmiképpen sem olyan mint az üvegben, sajna. Eléggé csíkoz, és kicsit buborékosodik is. Tartósságával nincs baj, de szín és a csíkozás miatt ez csak 3-as nekem.
Így lett összességében 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Két színem van belőle, amiket külön jellemzek.
Így lett összességében 4-es.

KvamurLamur

2013. április 18.

Ajándékba kaptam egy ilyen lakkot, és rögtön tűzbe jöttem, mert jókat hallottam erről a lakról. Jó az állaga, könnyen lehet kezelni az ecsetjét és gyönyörűen tapad a körömre. :) Az ára sem annyira vészes, hiszen viszonylag sok van az üvegben. Valami szép pinket szeretnék majd beszerezni belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

csill87

2013. április 14.

Rajtam fedőlakkal nagyon tartós, könnyen kezelhető az állaga.Egyetlen gondom van csak vele, nem tetszik a színválaszték, pedig ilyen minőség mellett legszívesebben felvásárolnám az összeset. Nekem a 102- es Down Lilac van meg, az gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

asha

2013. április 6.

Ma megvettem a caramel cashmere (420) árnyalatot, imádom, annyira szép színe van. :) Nem csíkoz, ecsete tényleg nagyon jó, gyorsan lehet vele dolgozni.
Dm-ben alapból 899 Ft, de most a dekorkozmetikai termékekre 25% kedvezmény van, illetve még 15%-os kuponom is volt, úgyhogy abszolút megérte.
Most csapjatok le rá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Most csapjatok le rá! :)

adrienn.spaitsne

2013. április 3.

A tűzpiros árnyalat van meg, egy rétegben is csodaszép a színe, csíkmentesen felvihető, hamar szárad. Az állaga is jó, az ecsettel is könnyen lehet dolgozni. Eddig meg vagyok vele elégedve.

friss: fedőlakk nélkül két rétegben kb. egy napot sem bír ki kézen, pedig mosogatógépem van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

tuzgyujto

2013. március 26.

600 forintért vettem meg három színt: 875 Electric Blue, 880 Forest Green és 831 Pink Delight. A második réteget mindháromnál inkább csak megszokásból kenem, nagyon szép gyorsan szárad. A legtöbb, amit eddig fent volt, az négy nap, alappal, de fedő és kopás nélkül. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.