Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

Judiit

2013. március 25.

Leárazva vettem 299 Ft-ért egy gyönyörű 390 Plum nectar nevű csodát. Annyira dög egy szín :))) Nem saját körömre, hanem zselés műkörömre tettem rá, így az élethossza nem mérvadó . Könnyen kezelhető ecset, kellemesen szétterülő állag. Már egy rétegben is fed. Most vadászhatok a többi színre is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

mamendesz

2013. március 24.

Én teljesen elégedett vagyok vele. Ötféle árnyalatot is megvásároltam az akcióban, a pirosat és a kéket próbáltam ki eddig. A piros is egész szépen teljesített, de a kék felülmúlta minden várakozásomat: másfél hát után kopott csak le annyira, hogy le kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

noriika7

2013. március 19.

Nekem a kék színe van meg és nagyon szeretem. :) Könnyű dolgozni az ecsetével és szerintem tartós is. Két rétegben szépen fed, és a fénye is megmarad. Lemosni is könnyű, nem lesz tőle tiszta kék a bőröm. Az egyik nagy kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

phoenix

2013. március 11.

Én is az akció keretében csaptam le erre a lakkra, a Forest Green árnyalatot választottam. Nagyon szép színe van, két réteg elég belőle, viszonylag könnyen kezelhető, száradással sincs gondom, de a tartósság... Már másnap látható a kopás a körömvégeken, és fedőlakkal is maximum 3-4 napig vállalható a látvány, ami csúfos teljesítmény az ígért 10 nap fényében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

miomio

2013. március 11.

Update: Beszereztem még a Satin pink árnyalatot, úgy látom divatos lesz most tavasszal, nyáron. Két rétegben festve nekem a 4. nap után bírta még a gyakorlat utáni erős fertőtlenítőszert is. Nem pattogott, pedig ez hajlamossá teszi rá a körmöt. Úgy látom nagyon egyéni kinek mennyit bír a körme a lepattogzásig. Könnyű az ecsettel szépen festeni. Érezhető a jobb minőség a ma próbált essence körömlakkhoz képest !

Az akcióról hallva muszáj volt nekem is új színekkel bővíteni a repertoáromat. Először a 340-es flaming shimmer színre esett a választásom. Halvány rózsaszín lakkot szerettem volna választani. Ebben leheletnyi apró csillámok vannak, ami felkenve gyöngyházszerű hatást lehet elérni. Sajna nekem annyira nem jött be. Mattat szerettem volna, de biztos lesz rá alkalom használni. A másik szín a 302 es creme brulee. Na ez aztán telitalálat volt a számomra. Nagyon tetszetős nude színe van. Örömmel fogom használni. Húgom vöröses árnyalatokkal bővítette palettáját, ha lesz lehetőségem kipróbálni még folytatom a kommentet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Domino

2013. március 11.

Én is most akciósan csaptam le rá a Rossmann-ban. Valóban könnyű a felvitele, viszonylag gyorsan is szárad, és gyönyörű színe van lakknak. A tartóssága viszont már kevésbé nyert meg. Kb. 2-3 napig volt vállalható a körmeimen, azután olyan sok helyen pattogzott le, hogy le is kellett mosnom. (Bár az én kezeim/körmeim nincsenek kímélve, szóval ez sajnos benne van.)

Mindent összevetve 4csillagot azért simán megérdemel, és valószínű, hogy fogok még többféle színt beszerezni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

wingsofib

2013. március 2.

A héten végre nekem is szerencsém volt beszerezni egy akciós delikvenst, aki a 390 Plum Nectar fantázianévre hallgat, és egy nagyon szép vörös árnyalat. Olyan sok jót olvastam már erről a lakkról, hogy hazaérve kénytelen voltam 5 percen belül megcsodálni felkelt állapotában is. Az ecsettel nagyon könnyű dolgozni, a szín, mint már mondtam csodaszép, 2 rétegben vittem fel, azonban másnap reggel igen meglepett, mikor megláttam a lepattogzott körömvégeimet. Többen írtátok, milyen tartós a lakk, lehet, hogy csak én fogtam ki egy kevésbé kiemelkedő példányt. Azért mindenképpen kipróbálom fedőlakkos variációban, szeretném feltornázni ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

tkaukal

2013. március 1.

Eddig ez volt a legdrágább lakk amit vettem, 899ft-ért a dm-ben. Mert az ennél olcsóbbak nem jöttek be. Nagyon szép a színe, de ez is pattogzik már két nap múlva,nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

orange01234

2013. február 27.

Tegnap vettem egy gyönyörű bordó Astor Deluxe lakkot a Rossmannban akciósan (600 forint volt).
Ma muszáj volt visszamennem a legközelebbi boltba, ahol tegnap sajnos 2 színen kívül nem volt más (kék és zöld), és szerencsémre már mindegyik színből volt legalább egy darab :DDDD 4-et bezsebeltem, mert ez a lakk egy álom. Gyorsan szárad, gyönyörűek a színei, könnyű felvinni az ecsetnek köszönhetően. Nekem két réteg kell, hogy teljesen elfedje a körmöm, de kárpótol érte a színe, és a tartóssága (nekem már másnapra szokott pattogni, de ma is olyan, mint tegnap volt).
Lehet hogy pár nap múlva updatelek, de szerintem ezen a lakkon kívül nem fogok mást venni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Andi17

2013. február 24.

A Rossmannban szereztem be egy szép zöld árnyalatút 6-700 forintért, ami vicc ahhoz képest, hogy mennyire jó lakk. A színek nagyon szépek, pigmentáltak és tartós is. Kipróbáltam fedőlakk nélkül 5 napot simán kibírt és mondjon bárki bármit 5 nap kopás nélkül szinte csoda. Aki teheti rohanjon el a drogériába és vadásszon le egy-két jó színt, mert nagyon megéri. Ilyen jó minőségű lakkal régen találkoztam és van pár nagyon egyedi színű is.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.