Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

bi.ju

2013. február 22.

nagyon szeretem, van egy 4-5 színem ezekből a lakkokból, többnyire alapszínek, sötétlila, piros, nude, de van igazi pinkes-korallos árnyalatom is! sűrűn használom őket. tartósak, az állaguk megfelelő, a pigmentáltságuk szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

sly

2013. február 14.

600 Ft-os Rossmann szerzemény 302 Creme Bülée színben, nagyon szép :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

600 Ft-os Rossmann szerzemény 302 Creme Bülée színben, nagyon szép :)

pinklady

2013. február 12.

Szerintem mindegyik rossmanban akciós. Én ma vettem a veszprémiben 2-t is és nagyon szépek a színek és még tartós is! Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

karina

2013. február 11.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, sajnos nevet szamot nem tudok mondani de van egy nagyon szep mely bordo, aminel jobbat azota sem talaltam, tokeletes kifinomult szin. Ket retegben gyonyoruen fed, es fedolakk nelkul is tartos, 4-5nap, de addig ugyis megunom a szint es leszednem:) sot, legtobbszor elobb mosom le, minthogy megkopna. Alaplakk nelkul sem fogja be a kormom, nagyon kezreall a kupakja, es tokeletes az ecset is.
DE. Sajnos viszonylag hamar elkezd besurusodni, es kezelhetetlen ragacsos csikozos maszlag lesz belole:( (vegulis ezen lehet segiteni egy kis higitoval)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

fagas

2013. február 4.

Szeretem ezeket a lakkokat, most éppen a 250-es Rojo Passion van "rajtam":-), de még a 831-es Pink Delight-ot is magaménak tudhatom. Alaplakk + két réteg ezekből és 4-5 napig bizti kitartanak. Mosogatás, gépelés mellett. Szép színpalettája van, ez is plusz pont nálam. Na meg, ha akciós, még jobban lehet örülni.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 4.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 3.

Jó lakk, szépen pigmentált, hamar szárad és jó az állaga! (persze ha nem egy 1000éve ott álló lakkot veszünk le a polcról) Jó, de szerintem van ilyen jó lakk olcsóbban is, csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Roxanne

2012. december 28.

Elmondtak előttem mindent.
Én már csak annyit: 2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok
egy mélyebb tónusú vörös (azt az ótvar miss sporty-t váltja, hál ég elfogyott)
Mocca néven futó élénkebb középbarna

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

Elmondtak előttem mindent.
Én már csak annyit: 2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok
egy mélyebb tónusú vörös (azt az ótvar miss sporty-t váltja, hál ég elfogyott)
Mocca néven futó élénkebb középbarna

Kissa

2012. december 27.

Két árnyalatom van belőle, egy 836-os Mocca és egy 828-as Passion Flower. Hát nemtudom, engem nem győzött meg. A legnagyobb problémám vele az, hogy ha egy rétegben kenem fel, átlátszik a körmömön, ha pedig két rétegben kenem, akkor nem méltóztat megszáradni, szerintem még egy óra után is ragad és lenyomatok keletkeznek rajta. Ezért mostanában kedvem sincs vele dolgozni, sajnálom azért:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

angeltear

2012. december 27.

Minden vágyam az Electric Blue nevű gyönyörű kék színű körömlakk volt, állandóan szemezgettem vele de túl drágának találtam és nem vettem meg. Egyik nap néztem, hogy akciós és akkor "muszáj" volt lecsapnom rá. :)
Nagyon szeretem, gyönyörű ez a kék szín! Az első rétegnél kicsit megijedtem, hogy kelleni fog majd 3 réteg, de szerencsére a második réteg után már szépen fed. Tetszik az ecsete is, szépen ki tudom vele festeni a körmeimet kicsúszás nélkül, a kupakja is kézre áll. Egyértelmű 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

mariannasz

2012. december 18.

A Taupe árnyalatot sikerült megvásárolnom és nem csalódtam benne. Nagyon jó fedése van és nagyon tartós. Hihetetlen, hogy mennyire nem tudok vigyázni a körmeimre, de ő nálam 4 napig bírja. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.