Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2013. október 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyémánt- és kalciumtartalmánál fogva erősít  a körmöket. Ideális ápolás a gyenge, puha és töredező köröm számára. Segíti az egészséges körömnövekedést, így körme hosszabb és erősebb lesz. Alkalmazza rendszeresen, akár színes körömlakk alá is.

Ár: 800 + pk , Eladó: pill
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a XIII. kerületben vagy postázás (foxpost, posta) előre utalással
jkrisztie2

2016. június 13.

Általában színes lakk alá használom alapként ezt a mikrocsillámos kis csodát, pedig önmagában is nagyon szép. A körmeim olyan gyorsan nőnek, hogy nem győzöm reszelni! Beton erősek és végre nem töredeznek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

TitaniaBell

2015. szeptember 6.

Az egyetlen erősítő lakk, ami nekem tényleg bevált. Nem tudom mi az a plusz/más az összetevőiben a többi lakkhoz képest, ami segít, de valóban jó. Gyorsabban és erősebbre nő tőle a köröm, és sokkal kevésbé esélyes, hogy letörik, beszakad, ha véletlenül odaütődik valamihez. Legalább 10 éve annak, hogy először kipróbáltam ezt a típust, és azóta is ezt tartom a legjobbnak.
Sajnos jó ideje sehol nem látom a boltokban. Valaki tudna tippet adni, Budapesten hol tudnám beszerezni, ha forgalmazzák még egyáltalán? Már rengeteg helyen megnéztem, és sehol semmi. Mindenhol kapható 3-4-féle színtelen/erősítő Astor lakk, de nekem egyik sem vált be. Tudomásom szerint ez az egy olyan, aminek papírdoboza van, tehát könnyen észrevehető a polcokon a többi mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Szanyus

2013. november 15.

Nekem bevált! Tényleg sokkal erősebb lett a körmöm tőle. A kis gyémántok csillogása pedig egy plussz, pozitív hatása mellett még dekoratív is. :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide