KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Astor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 27.

• Ultra-könnyű formula, mely primert is tartalmaz, előkészíti a bőrt, táplálja és hidratálja.
  • Tökéletes fedés olyan könnyedén, hogy szinte nem is érezni a viselését.
  • Érintés- és kopásálló, akár 24 órán keresztül
  • Selymes, krémes textúra, mely egyenletesen oszlik szét a bőrön

Ár: 1500 , Eladó: Krisz78
Állapot: 1 pumpálásnyi hiány, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák,Jászai

lau256

2018. július 1.

Regota meg van es kb 3x hasznaltam .. ebbol kiderülhet h nalam nem kedvenc. Ragacsos szamomra fedese sem a legjobb es alig vartam , h le tudjam mosni vegre..

lau256
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

dynah13

2018. június 24.

En nem vagyok egy alapozo-fan, csak nagy ritkan szoktam hasznalni fotozasra, fellepesekre, 1-1 alkalomra. Tobbfelet probaltam mar, de ennel jobban meg nem! Akciosan szereztem be egyszer a DM-ben, es nagyon megerte, az en boromhoz jol passzol az arnyalat, szepen fed, konnyu felvinni (eddig csak szivaccsal probaltam, de azzal jo), kellemes erzes a viselete, nem irrital, es lerobbanthatatlan!
Egyszer egy igen intenziv napon tobb mint 12 oran rajtam volt, hibatlanul (galaest, mar a foprobara sminkben mentem, intenziv mozgas utan az alapozon semmit nem kellett igazitanom, csak a sminkem tobbi reszen, ugy tartott, ahogy otthon felraktam, eszmeletlen!). Nalam bizonyitott, vele maradok :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

writa

2018. május 25.

Ha lehetne, akkor 4,5 csillagot adnék, majdnem tökéletes, de se szabad egy leheletnyinél többet használni, mert csúnya lesz.

updare: gyorsan fogy, rejtély, hogy miért

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

updare: gyorsan fogy, rejtély, hogy miért

Reni666

2018. március 29.

nekem nagyon bejött ..
szép matt hatás .
tartos . szép bör :)

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nekem nagyon bejött ..
szép matt hatás .
tartos . szép bör :)

csilla90

2018. február 20.

Az itteni hozzászólások alapján választottam és pont akciós is volt...annyira sárgít, mintha májbeteg lennék. Éppen keverem egy másik alapozóval és úgy használom, csak hogy fogyjon...sose fogom újravenni! A bőrömön is nagyon zsíros hatást kelt, nem ajánlom!

csilla90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

slyrena

2018. február 18.

Tökéletesen fed, reggel felteszed este garantáltan mozdulatlanul ott van az arcodon, abszolút jól fed és tényleg nem maszatolódik, nem kopik. Viszont az első üveg vége felé erős a gyanúm, hogy az alapozó a bűnös a miteszer és gyulladás szaporulatért...lecseréltem, teszt időszak következik más termékkel. Sajnálom nagyon.

slyrena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

detti23

2018. február 12.

Egyik kedvenc alapozóm. Évek óta használom rendszeresen. Szépen fed, nekem még estére sem kopik le.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

pszabina

2018. február 10.

Remek fedést ad, de nekem elég olajos a bőröm, amin elég nehéz eldolgozni és ha néhány óránál tovább van rajtam sajnos kipirosodik tőle a bőröm. Nekem nem vált be :(

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

SummerDaisy

2018. január 12.

Bátran állíthatom, hogy ez az eddigi legjobb alapozó, amit kipróbáltam. Sajnos a színt nem sikerült teljesen eltalálnom, de egész jól idomul a bőrömhöz. A nap végére kicsit fénylik tőle a homlokom, de a fedésével meg vagyok elégedve. Az állaga is szuper, akár szivaccsal, vagy ecsettel viszem fel könnyen el lehet oszlatni. Én általában vékony rétegben szoktam felvinni, így abszolút nincs maszk hatása. Ha kicsit problémásabb a bőröm (pattanások), akkor azokat kicsit kiemeli, de szerintem ár-érték arányban egy nagyon szuper termék.

SummerDaisy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Miaaa29

2018. január 6.

Nyárra nem ajánlom, hidegben pedig nem próbáltam.
Melegben folyt le rólam, ráadásul nehéz volt eloszlatni, kényelmetlen volt viselni, el is adtam.

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Nyárra nem ajánlom, hidegben pedig nem próbáltam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.