Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, matt hatású rúzs E-vitaminnal. Nem szárítja és kisimítja az ajkak felületét.

• primert tartalmaz
  • intenzív színpigmentek
  • hosszan tart, nem kenődik
  • matt finish

evitababa

2019. január 23.

Imádom! Egy drogéria legalsó kiszelektált polcán találtam rá megszégyenítően alacsony áron erre az első olsztályú, fiatalos ,tuti kis rúzsra :)Daring berry árbyalatom van, és szomorú vagyok hogy az Astor állványt már sehol nem találni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

idonthaveaname

2019. január 16.

Le vagyok sújtva, hogy kivonultak! :((( Legjobb rúzsom ever, régóta kerestem egy igazán szép és tartós bordós színt, az 540 Life in Berry maga a csoda, eszelősen pigmentált, hihetetlenül kapaszkodik, nagyon tartós és nem szárít, plusz van valamilyen megmagyarázhatatlan, de jó illata. Ne féljetek felkutatni, honnan lehet rendelni vagy bármi, nagyon Megéri, sokkal drágább, high End cégek termékeit is veri (pl Chanel, Lancome).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

eeeee

2019. január 14.

Púderes fedésű, nagyon tartós és nem szárít. Szeretem az Astor termékeit és sajnálom, hogy kivonult a magyar drogériákból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

violavoncydonia

2018. szeptember 30.

Egy rúzs mániástól fogadjátok el: Ez a világon az egyik legjobb rúzs.
1.gyönyörűen pigmentált szép színek 2.isteni vintage ibolyás gyümis illat 3. könnyen használható formázás 4.krémesen puhán kenődik fel, könnyed textúra 5. nem szárít 6.rggeltől estig tart evést, ivást is kibír főleg ha ceruzával rsegítünk és szépen radírozott, hidratált ajkakra visszük fel. mindig le van árazva a Rossmannban, 6-800 forint szokott lenni, már 4 árnyalatot is vettem és mindig mindig megdícsérnek ha ezeket viselem. Pedig jó nagy sznob vagyok rúzs téren, de ezek fantasztikusak, miért nincs legalább 200 értékelés, gyerünk gyerünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Egy rúzs mániástól fogadjátok el: Ez a világon az egyik legjobb rúzs.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 2.

Alighogy két rúzs távozott, máris itt vannak az utódok... 120 és 410 árnyalatban. Az első egy fáradt púderes-núdos árnyalat, a másik pedig egy intenzívebb korállos-sötétrózsaszín. Szerencsére ez a termék már parabénmentes, de a parfüm íze változatlanul olyan intenzív, engem továbbra is zavar. Annak ellenére, hogy matt, hidratált hatást kelt, nem érzem, hogy szárítana. Nem az a fajta rúzs, ami észrevehetetlen, van egy "vastagsága". Drogériás kategóriában egészen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 2.

anitakiss

2018. április 17.

340 Chich Berry az árnyalatom.
Még télen vettem, nem tudatosan, mert egyébként nem vagyok oda az Astorért, csak volt rá kuponom, mondom miért ne.
Korrekt kis rúzs, hozza amit ígér. Egyedül a formával nem vagyok megelégedve.
Ezt nem fogod felvinni ecset nélkül az tuti, elég furi a kialakítás. Viszont az előbb említett ecsethez tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

340 Chich Berry az árnyalatom.
Korrekt kis rúzs, hozza amit ígér. Egyedül a formával nem vagyok megelégedve.

Rena77

2018. február 5.

Nem gondoltam volna, hogy egy Astor rúzs ennyire tartós tud lenni. Lenyűgöző matt hatás , finom illat könnyű felvitel, egyszerűen szuper. Nem szárít jobban mint bármelyik másik viszon annyira nem is hidratál. Evés ivás után is változatlan. Fedése egyenletes, nem kenődik el és könnyed viseletet biztosít. Nagyon megszerettem. Két árnyalatom van az egyik a piros (500 daring berry) ami nálam alap a másik pedig egy pink árnyalat (240 fabulous berry) nagyon szép élénk szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

LittleSpark

2018. január 31.

Nagyon jó kis rúzs! Maga a forma is is sokat számít, ezzel kialakítással könnyen lehet vele bánni és nem igazán kell javítani. Jó az illata is. Na de maga a rúzs. Nagyon tartós és pigmentált, 8 óra meló után is rajtam marad úgy hogy eszek iszok, és még este is megdícsérik, hogy szép a rúzsom :D Két gyönyörű árnyalatom van a matt kiadásból, mindkettőt imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

tinyblackpaw

2017. december 12.

Az 500-as Daring Berry árnyalat boldog tulajdonosa vagyok :) Gyönyörűen pigmentált, csodaszép finishű matt rúzs elképesztő tartóssággal. Kevésbé szárít mint általában a matt rúzsok szoktak de sajnos ezután is kevésbé marad hidratált az ajkam. Nagyon szépen, egyenletesen fed, nem kenődik, valóban matt és még az evést, ivást is bírja. Az illata kellemes, gyümölcsös. Az egyik kedvenc rúzsommá nőtte ki magát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

aimee82

2017. október 9.

Az 540-es nálam elképesztő tartós, még a picit óvatos evést-ivást is rendszeresen bírja a környezetem csodálatára :D Szép színe van, az egyik csodaszerem. Kissé szárit, cserébe tényleg matt hatást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!