Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, matt hatású rúzs E-vitaminnal. Nem szárítja és kisimítja az ajkak felületét.

• primert tartalmaz
  • intenzív színpigmentek
  • hosszan tart, nem kenődik
  • matt finish

Diaaa

2020. február 19.

Leárazva vettem a 340-es Chic Berry színt. Az első húzás a számon picit nehézkes, keménynek tűnik, de a második rétegben olyan mint ha jobban siklana.
Szín: Elég sötét lilás bordó, de nem hordhatatlan. Teljesen nem matt, de nem is fényes :)
Tartósság: Cigi és ivás után semennyire nem kopik, persze a poháron nyomot hagy. Evés után egy picit a szám belső részéről kopott, de nem kenődött szét. A szín nem volt annyira erőteljes már.
Szárítást egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Szárítást egyáltalán nem tapasztaltam.

danna113

2019. október 24.

Akármennyire is pigmentált és bármennyire is tetszik a színe, nem tudom szeretni. Túl krémes, könnyen elmászik és erős illata van, amit felkenés után nem illan el, hanem egész nap tart.. Ha valaki ezt kifejezetten nem szereti, akkor nem ajánlom, egyébként jó választás lehet, ha jó minőségű klasszikus, krémes rúzst keres az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

RyahOneY

2019. szeptember 18.

Most újra előszedtem ezt a rúzsomat, hogy ez is fogyjon, eddig nem nagyon használtam. :) Még egy Glamour-napi akció keretében vásároltam, nagyon baráti áron. Astoros rúzst még nem próbáltam, de az első tapasztalatok vele abszolút pozitívak. :) Az "All In One Berry Matte" al-családból választottam a "Life In Berry" árnyalatot. Mély rózsaszínes-pirosas-bordós árnyalat - mikor megvettem, a bőrömön nem teszteltem le (nem volt teszter, a terméket pedig nem akartam összegányolni...), ránézésre olyannak tűnt, mint amiket leggyakrabban használok (lilás-barnás mauve/nude árnyalat), csak jóval sötétebb. Hát ennél jobban melléfogni nem is tudtam volna, mert felvíve ez bizony véletlenül sem ilyen... :D Hétköznapokon nem mindig hordok szívesen ennyire feltűnő rúzst, ezért is kerül elő ritkán ez a darab. Viszont ennek ellenére sem bántam meg, hogy megvettem. Vitathatatlan, hogy nagyon szép, pigmentált színe van, sőt, az ajakkontúrozást is megoldja, mert hiába egyszerű kör alakú a kialakítása a rúzs hegyének, és nem csúcsos, mégis szépen lehet vele dolgozni, és tényleg olyan precízen tudom végighúzni az ajkak szélénél is, mintha ceruzával is kontúroztam volna - teljesen olyan hatást kelt. :) Matt léte ellenére sem érzem, hogy szárítana, eléggé tartós is. Egyedüli hibájaként csak azt tudom felróni (hála a tartósságnak és pigmentáltságnak), hogy ha nem sikerül elsőre pontosan felvinni a rúzst, és korrigálni szeretnénk, sajnos ezt nem tudjuk megtenni anélkül, hogy ne maradjon nyoma a bőrön, az ajkak körül, az ujjakon... :/ De ez legyen a legnagyobb baja... :) Nem tudom, kapható-e még ez a termékcsalád, de akciósan még szívesen beszereznék belőle 1-2 újabb árnyalatot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

stimea

2019. augusztus 5.

Te jó èg!!! Soha nem volt mèg ennèl tökèletesebb rúzsom😍 Hihetetlenül pigmentàlt, tartós ès annak ellenère,hogy matt nagyon kellemes viselet, nem szàrítja szèt az ember ajkait. Nagyon szuper termèk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Alsace

2019. július 15.

Akciósan vettem párszáz forintért a Faboulusly Berry (240) árnyalatot. Nagyon jól pigmentált, viszonylag tartós rúzs, kellemes viselni és muris sárgadinnye illata van :) Sajnálom, hogy már nem elérhetőek itthon a termékeik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

evitababa

2019. január 23.

Imádom! Egy drogéria legalsó kiszelektált polcán találtam rá megszégyenítően alacsony áron erre az első olsztályú, fiatalos ,tuti kis rúzsra :)Daring berry árbyalatom van, és szomorú vagyok hogy az Astor állványt már sehol nem találni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

idonthaveaname

2019. január 16.

Le vagyok sújtva, hogy kivonultak! :((( Legjobb rúzsom ever, régóta kerestem egy igazán szép és tartós bordós színt, az 540 Life in Berry maga a csoda, eszelősen pigmentált, hihetetlenül kapaszkodik, nagyon tartós és nem szárít, plusz van valamilyen megmagyarázhatatlan, de jó illata. Ne féljetek felkutatni, honnan lehet rendelni vagy bármi, nagyon Megéri, sokkal drágább, high End cégek termékeit is veri (pl Chanel, Lancome).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

eeeee

2019. január 14.

Púderes fedésű, nagyon tartós és nem szárít. Szeretem az Astor termékeit és sajnálom, hogy kivonult a magyar drogériákból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

violavoncydonia

2018. szeptember 30.

Egy rúzs mániástól fogadjátok el: Ez a világon az egyik legjobb rúzs.
1.gyönyörűen pigmentált szép színek 2.isteni vintage ibolyás gyümis illat 3. könnyen használható formázás 4.krémesen puhán kenődik fel, könnyed textúra 5. nem szárít 6.rggeltől estig tart evést, ivást is kibír főleg ha ceruzával rsegítünk és szépen radírozott, hidratált ajkakra visszük fel. mindig le van árazva a Rossmannban, 6-800 forint szokott lenni, már 4 árnyalatot is vettem és mindig mindig megdícsérnek ha ezeket viselem. Pedig jó nagy sznob vagyok rúzs téren, de ezek fantasztikusak, miért nincs legalább 200 értékelés, gyerünk gyerünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Egy rúzs mániástól fogadjátok el: Ez a világon az egyik legjobb rúzs.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 2.

Alighogy két rúzs távozott, máris itt vannak az utódok... 120 és 410 árnyalatban. Az első egy fáradt púderes-núdos árnyalat, a másik pedig egy intenzívebb korállos-sötétrózsaszín. Szerencsére ez a termék már parabénmentes, de a parfüm íze változatlanul olyan intenzív, engem továbbra is zavar. Annak ellenére, hogy matt, hidratált hatást kelt, nem érzem, hogy szárítana. Nem az a fajta rúzs, ami észrevehetetlen, van egy "vastagsága". Drogériás kategóriában egészen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate