Astor

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: p.cseresznye, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Bogyinci

2015. december 4.

Én nem vagyok elájulva ettől a lakktól. Az előző fedőlakkom (lovely) kezdett beszáradni, ezért gondoltam, kipróbálok egy másikat. Itt is körbenéztem, kinek mi vált be. Eredetileg a zöldet szerettem volna megvenni, de ez volt leárazva, jókat írtak róla, jöhet. A következő a zöld lesz. :D
Azért elfogom használni, de:
- ha vékonyan kenem, csíkozódik, viszont
- ha vastagon, pár nap után le tudom húzni a körmömről.
- összerántja az alatta lévő lakkot
- felszedi a színt is (általában vöröses árnyalatokat használok, így ez nem gond, de zavaró).
Feleennyiért jobb fedőlakkot kapok. Picit pénzkidobásnak érzem. Nekem nem hosszabbítja meg a lakkok élettartamát sem. :(

Update:
Eltelt fél év, alig van már az üvegben és megszerettem. A vöröses lakkokat még mindig nem szereti és a többi színt is húzza.
Az olcsóbb lakkokat viszont tartósabbá teszi.
Örülök, hogy nem adtam fel a próbálkozást vele. Azért még tovább próbálgatok, de nem fogom elfelejteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Azért elfogom használni, de:
- ha vékonyan kenem, csíkozódik, viszont
- ha vastagon, pár nap után le tudom húzni a körmömről.
- összerántja az alatta lévő lakkot

Update:
Az olcsóbb lakkokat viszont tartósabbá teszi.

HevesPetra

2015. július 1.

Újabban mindig érte nyúlok, ha szeretném megőrizni még néhány napig a manikűrömet. Valóban szép fényes lesz a köröm. Arra azonban valóban vigyázni kell, hogy az ecseten elegendő mennyiségű anyag legyen, viszont a csíkozódása (ha mégis lenne) egy következő, rendes ecsethúzással eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Dorotien

2015. május 11.

Glamour napokon vettem kuponnal ezt a lakkot. Először a gyorsan száradót akartam, de már elkapkodták őket. Másnap visszamentem, miután elolvastam a véleményeket, gondoltam adok neki egy esélyt. A fénye valóban szép az első két nap, aztán már csak átlagos. Úgy vettem észre, hogy az alatta levő lakktól nagyon függ a száradási ideje. Egy Rimmeles lakkba még 8 órával később is belesértett a kulcsom, és 4 nap után le is kellett mosnom, mert tele volt karcolással, viszont egy S-he lakk fölött kb negyed óra alatt koppanósra száradt, és 6 napig fent volt, és mindenki géllakknak hitte. Az előző Sally Hansen fedőlakkomnál jobb, szóval nem bántam meg, főleg féláron, de újra szerintem nem ezt venném, hanem kipróbálnám a zöldet a kollekcióból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Lierre

2015. május 3.

Azért vettem, hogy két műkörmös látogatás között is szépen csillogjanak a körmeim. Miután már egy naposan felhámlik a körmeimről, eléggé haszontalan számomra. Az tény, hogy gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 3.

erika88

2015. április 10.

Köszönöm lányok, hogy a véleményeitek alapján megvehetettem ezt a szuper lakkot! :) Nézegettem tegnap milyen termékek hány pontot kaptak az Astortól, mire érdemes beváltani az 50%-os kupont. Én is maximálisan megadom neki az 5 csillagot, extra gyorsan szárad, 20 perccel lakkozás után már öltözhettem is, semmi deformálódás nem lett a körmömön, gyönyörűen fénylik a körmöm tőle, oda vagyok meg vissza. :) Az alatta lévő NYC lakkomat is imádom, és már az is fent van egy hete lassan, de ezzel a gyönyörű fénnyel még simán a körmömön lehet 3-4 napig.

Még annyi, hogy régen egy olcsó Lora lakkot használtam fedőlakként, az kb. 300 Ft-ért ugyanezt tudta. De azóta megváltozott az üvege, vele szerintem az összetevők, és nagyon lassan szárad, és csupa buborék lesz. Ez az Astoros csodalakk az összes buborékot elfedte a körmömön!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

nemesfalvi.adel

2014. december 13.

A felületén közelről látható kis csíkokat leszámítva (messziről nem látszik) nagyon szépen fed, szép csillogó a felülete és szerencsére nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

jns.melinda

2014. november 24.

Vacilláltam, hogy a gyors száradós vagy ez (nagyon türelmetlen vagyok). Ez lett a győztes és nagyon örülök neki, mert kiváló. Nem buborékos, nagyon fényes és elég gyorsan szárad. Nagyon közelről, kb 10 centiről nézve hajszál vékony ecsetcsíkok láthatóak, emiatt vastagon kell kenni, de tényleg, nagyon vastagon. Kicsit távolabbról már tökéletes fénye van, ami nem is kopik meg. előnye, hogy ha az alatta lévő lakk buborékos, ez után a fedőlakk után nem látszik. Nem tudom, hogy csinálja, de tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

NClaudia

2014. július 22.

Imádom!!! Gyönyörű fényesek lesznek tőle a frissen festett körmök, sajnos a víz hatására kicsit elkezd feljönni, és lelehet húzni egybe, de ennyi gond legyen hogy ez nem tartós, hiszen az alatta lévő lakkot tökéletesen megtartja még akkor is ha elkezd feljönni. Egy egész napos strandolást kibírtak a körmeim.:) Csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 22.

p.cseresznye

2014. június 12.

Nagy kedvencem volt a régi Astor-os fedőfény, de sajnálattal láttam, hogy kivonták a forgalomból. Vettem két másik márkából is, de egyik sem nyújtotta azt amit a régitől kaptam. Aztán múlt héten észrevettem, hogy itt az új, gyorsan vettem is belőle. Nemhogy a régit szerettem, de ez az új még annál is sokkal-sokkal jobbra sikerült nekik! A régi fedőfénynek volt egy halvány kékes árnyalata, ami megváltoztatta a lakk színét. Az új viszont teljesen átlátszó, a lakk színe ugyan olyan marad. A fény amit ad, valami káprázatos, és ez ugyanígy marad egészen addig amíg le nem mossa az ember. Nem fakul el egyáltalán. Amiért a régit is nagyon szerettem, a tartósság. Na én úgy vettem észre, hogy az új még ebben is lekőrözi a régi variációt. Egy hétig volt a körmömön, de se mosogatás se más meg sem kottyant neki, egy hét után ugyan olyan gyönyörűen csillogott, ugyanúgy megvolt a lakk, éppen csak a körmök éleinél egy hajszányi (de tényleg csak annyit) kopott le. Simán maradhatott volna még tovább a körmömön, ha nem vágyom másik színre :) Véleményem szerint über, szuper, a legjobb, 5*-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 12.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, D&C Violet 2

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

MEK i