Astor

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2014. június 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eeeee

2018. december 19.

Tartósabbá teszi a lakkozást, de a sötétebb színek alá kell belőle a két réget, mert nem véd 100%-an az elszineződéstől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Adtam neki esélyt normál, csillámos, és homoklakk alatt is. Nem vált be. Még aznap, de legkésőbb másnap elkezd pattogni. Átlátszó lakként, hogy csak egy kis fénye legyen a körmömnek használhatatlan, bár nem tudom ez mennyire feladata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

bflora

2017. március 12.

Nagyon szeretem! Hosszabb ideig tartja meg a lakkot, és a sötét színek nem fogják be a körmeimet, mindegy hány hétig viselem őket, ráadásul egészségesek, szépek a körmeim körömlakk lemosás után is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Era514

2016. november 2.

Eddig nem használtam alapozó lakkot, a fedő lakkot éreztem fontosnak. Hiba volt! :) Ez a cucc félelmetesen jó, nagyon tartós lesz tőle a lakkozás, az egyébként is szuper lakkokat még 1-2 nappal megtoldja. Hogy a lemezesen felváló körmeim állapotán javít-e azt nem tudom, olyan sokszor még nem használtam, de az üveg végén visszatérek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Alizka

2016. október 31.

Már régóta terveztem, hogy megvegyem. Egyetlen csillámos lakkom van, ami alá kell valami, mert különben nagyon nehéz lemosni. Ezt a problémát jól kiküszöböli. Jól el lehet oszlatni a körmön, gyorsan szárad, és utána könnyű dolgozni a színes lakkal, amiből egy réteg is elég így (legalábbis én ezt tapasztalom). Az ecsete szuper. Fedőlakknak nem ezt használom, így erről nincs tapasztalatom, alapnak viszont jó. Lábkörömre önmagában is kipróbáltam, mint körömerősítő, bár nem tudom, erre való-e. A barázdákkal nálam nem bánik el olyan jól, mondjuk elég mélyek... Összességében elégedett vagyok vele, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 31.

erika81

2016. augusztus 12.

Nem találtam az eddig használt alaplakkomat, így vettem több alaplakkot is, amik közül ő lett a tökéletes alaplakk. Gyorsan szárad, könnyű a színes lakkot rajta eloszlatni és egy hétig is lepattogás nélkül kitart a lakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Mundow

2016. április 17.

Egész jó alaplakk. Tetszik az ecsete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Egész jó alaplakk. Tetszik az ecsete.

mivett

2015. november 13.

Glamour napok alatt vettem féláron, a jó vélemények miatt. Első benyomásra jónak tűnt, gyorsan száradt, aztán észrevettem, hogy leszívta a lakkom... ??? Később updatelek, de így féláron se érte meg :(

UD: mégse! Szerintem a rá felkent lakkommal volt valami baj, azóta semelyiknél nem produkálja ezt. Alaplakként erősíti a körmöket, viszonylag feltölti a barázdákat, tartűsabb is a lakkozás, Megérte, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

orsolyavarga

2015. november 13.

Alaplakknak használom, és bevált. Gyorsan szárad, erősíti a körmeimet, jó az ecsete.
Elég hamar besűrűsödött, de lakkhígítóval orvosoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Elég hamar besűrűsödött, de lakkhígítóval orvosoltam.

Firenzisz

2015. október 21.

Alaplakként használom, úgy vettem észre, hogy mióta ezt használom 1-2 nappal tovább bírják a lakkok hibátlan állapotban a korábbiakhoz képest. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Silk Amino Acids
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.