Astor

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2015. március 3.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   10,5 ml

Dúsít és hosszabbít.

hutashanni

2018. május 21.

Nagyon imádom, szép hosszú pilláim vannak tőle. Az alsó szempilláknál kicsit maszatol, de nekem nem gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

SuzyPeach

2018. február 8.

Imádom!! Évek óta ezt a spirált használom. Első pár használatnál tényleg összetapasztja kicsit a pillákat, de mikor már nem vesz fel annyi festéket nekem tökéletes pillákat csinál, viszont alsó pillánál nekem el szokott kenődni, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

moni92

2017. december 12.

Kicsit sok festéket visz fel, és összeragasztja a pillákat, de legalább tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Kicsit sok festéket visz fel, és összeragasztja a pillákat, de legalább tartós.

lil96

2017. november 2.

Féláron vásároltam így jó vétel volt , kicsit összetapasztja a pillákat ha nem szedem le a felesleges festéket a spirálról ettől eltekintve nem kenődik a szemhéjamra és kb az egyedüli spirál amivel az alsó szempilláim is szépek lesznek :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

avorosafonya

2017. október 19.

Jól pigmentalt, viszonylag tartós, bár nap végére kicsit lemosódik. Sajnos a pillákat nagyon osszetapasztja, ha egy szál mentes torlovel attorlom a kefejet használat előtt,akkor oke, csak.epp így kuka a termék 70%-a :(
Glamour napokon vettem 50%os kuponnal, jövőre biztosan mást valasztok. 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Glamour napokon vettem 50%os kuponnal, jövőre biztosan mást valasztok. 2*

Myrthille

2017. augusztus 18.

Annak ellenére, hogy Astor, többet vártam tőle. Akciósan vettem a Rossmann-ba. Összeragassza a szempillákat.

Update: sok használat után nagyon jó. Az elejében még sok festéket vett fel, most már nagyon szerethető. Ezért az árért megéri! :) Nem potyog, és nem maszatolódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Alicee4

2017. június 29.

Még glamour napokon vettem, de van nála jobb astor szempillaspirál is. A kialakítása nekem egyáltalán nem jön be, így használat után, mert nehéz vele tényleg szépen és egyenletesen felvinni a terméket. Nagy szenvedések árán jutok el odáig, hogy elfogadhatónak nézzen ki a szempillám..Többször i irritálta már a szemem, így nekem nem érte meg... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

hannus.senator

2017. június 26.

Kiárusításon vettem egy nő javaslatára - amúgyis vennem kellett már valamit, mert a másik pont elfogyott, és gondoltam, egy próbát megér! Kellemes meglepetés volt számomra: nagyon szép hosszú, dús, ívelt szempillákat lehet vele készíteni! :) Emellett pedig tartós is, és ami nekem még fontos: könnyen lemosható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

vargaberni

2017. június 16.

Én szeretem a spirált, Nagyon szép hosszú pillákat csinál, viszont kicsit összeragad a szempillám tőle. Sok időt vesz igénybe, hogy szépen megcsináljam vele, de összességében szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

Ettike

2017. január 30.

Kicsit drága a tudásához képest, de ettől függetlenül szeretem. Annyi negatívumit tudnék róla mondani, hogy hamar elfogy, illetve ezzel a kefével mindig sikerül felkenni a szemhéjamra a festéket, másik kefe nem pacázik ennyit. Viszont szép hosszú pillákat varázsol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.