Astor

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   30ml

A SkinMatch alapozó innovatív, hatékony formulájának köszönhetően olyan érzetet kelt, mintha a második bőrünk lenne. Az Astor olyan egyedülálló, a bőrhöz tökéletesen illeszkedő Aquagél textúrát fejlesztett ki, amely egyesül a bőrrel, kisimítja, közben puha, természetes, hihetetlenül könnyű érzést kelt. Gél-bázisú emulgáló összetevőinek köszönhetően a formula képes akár 45% vizet tárolni, ami az alapozó frissességét ill. tökéletesen eldolgozható felvitelét teszi lehetővé, így a bőr rugalmassá és hidratáltá válik.

A SkinMatch alapozó 20-as fényvédő faktorral rendelkezik. A bőrgyógyászatilag tesztelt, olajmentes formula hagyja a bőrt lélegezni, nem tömíti el a pórusokat. Továbbá egész nap tartós viseletet biztosít.

kottazur

2018. március 9.

Szepen fed, tartos es hagyja lelegezni a boromet is. Az illatat is szeretem, de ez a nyari alapozom, ugyanis sotetebb mint a rendes borszinem (ajandekba kaptam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

sophy83

2017. december 13.

Glamour napon vettem, féláron, eddig teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon jó a fedése, könnyű eldolgozni, nem kelt maszk szerű hatást és tartós. Szerintem újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

MsWatson

2017. február 10.

A második üveget használom, nagyon szeretem. Nekem egész nap fed, igaz, nagy eltakargatni valóim pl pattanás, nincsenek. Lélegzik alatta a bőröm, miután felkenem, olyan érzés, mintha ott se lenne (nagyon nagy piros pont, a többi alapozónál olyan érzésem van,mintha maszk lenne rajtam). A 103 Porcelaine árnyalatot választottam, a világos bőrömhöz tökéletes. Viszont bajban vagyok, mert nem ismerem a termékpalettát, kellene nekem a sorban következő árnyalat, tehát a 103-nál egyel sötétebb. Tudja valaki, melyik lehet ez?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Edcus

2016. november 10.

Glamour napokon vettem, nagyon szeretem, jó választás volt. Praktikus a kiszerelés, szuper a hatása. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

zsoofii

2016. november 10.

Évek óta ezt használom, nagyon jól bevált, jók a színei, nem természetellenes hatású. Ha kicsit szárazabb a bőröm, akkor annyira nem szeretem, mert valahogy nem lesz szép a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

felicity94

2016. október 29.

Az első igazi alapozóm. Eddig bb krémekkel próbálkoztam, de sajnos nekem mindegyik túl ragacsos, zsíros, nehéz volt (annak ellenére, hogy száraz a bőröm), így gondoltam beruházok egy normálisabb alapozóra, ügyelve arra, hogy azért hidratáló hatással rendelkezzen. Ez a termék nagyrészt megfelel az elvárásaimnak. A 202-natural árnyalata van meg, ami kicsit sokkolóan sötétnek hatott a kézfejemen, ahogy természetes fénynél vizsgáltam itthon, mert közepes-világos színű az arcbőröm. De szerencsére tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez, közepes fedése van. A nagyobb pattanásokat nem fedi el, de szerencsére alapvetően nincsenek bőrproblémáim, így tökéletesen megfelel számomra. Két dolog van ami miatt mégis csak négy csillagot kap, az egyik az illata. Nekem egyszerűen nem jön be, olyan műanyagos. A másik pedig az, hogy hidratálás nélkül csúnyán kiemeli a szárazabb részeket. Örülnék neki ha jobban hidratálna és reggelete csak egy terméket kellene felvinnem. Alapvetően tetszett, hiszen elhasználtam, de inkább kísérletezgetek még más termékekkel is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Ardienn

2016. október 21.

103 Porcelain árnyalatot vettem meg. Nagyon szép bőrképet ad, nincs maszkhatás, üde, könnyed, nem is érzem, hogy felkentem. Újravevős kategória, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

rvanessa

2016. október 9.

Jó alapozó, nincs maszkhatása, szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Jó alapozó, nincs maszkhatása, szeretem! :)

raxus

2016. szeptember 9.

Nagyon jól felvihető, és jól fedő alapozó. Kellemes érzés, nem nehezíti el a arcbőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Télen vettem kiárusításon. Szerintem jól fed ebben az árkategóriában, de nálam elengedetelen a korrektor, gyakran dícsértek is meg benne, hogy most milyen szép a bőröd, s el kellett mondanom, hogy ez most az alapozó. Szerettem, de már rég nem találok belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Manganese Dioxide, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.